داو آتی نزول 500 امتیاز به عنوان وال استریت به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش هفته گذشته شیب دار ضرر و زیان

بازار بورس نیویورک (NYSE) می ایستد در پایین منهتن در اولین روز است که معامله گران مجاز به عقب بر روی تاریخی طب

توسط ELEMENTORSITE در 26 خرداد 1399

بازار بورس نیویورک (NYSE) می ایستد در پایین منهتن در اولین روز است که معامله گران مجاز به عقب بر روی تاریخی طبقه ارز در روز 26 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

آتی سهام کاهش یافت و در اوایل معاملات روز دوشنبه با اشاره به ضرر و زیان بیشتر پیش رو به عنوان سرمایه گذاران دست به گریبان با نشانه هایی از موج دوم coronavirus موارد به عنوان اقتصاد ایالات متحده بازگشایی.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز ضمنی از دست دادن حدود 500 امتیاز در اگر باز آنها به خوبی خاموش پایین از یک شب جلسه. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به افتتاح کاهش می یابد.

این اقدام اولیه در بازارهای آتی به دنبال یک قلاب بزرگ در هفته گذشته باعث افزایش ترس از تجدید حیات در این ویروس و همچنین سرمایه گذاران سود در نظر گرفتن پس از آن گسترده گشت.

شاخص Dow و S&P 500 از دست 5.5% و 4.7% در هفته گذشته بود در حالی که نزدک ریختن 2.3%. هر سه عمده سهام معیار دچار بدترین هفته پس از 20 مارس.

"این meltup ممکن است نیاز به یک استراحت, به عنوان ضریب اطمینان تبدیل شده است بیش از حد صعودی بیش از حد به سرعت در حال" اد Yardeni رئیس جمهور و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Yardeni تحقیقات گفت: در یک یادداشت در روز یکشنبه. "در حال حاضر که بازگشایی است که اتفاق می افتد وجود دارد ترس از نتایج کمتر از حد مطلوب: کمتر اجتماعی دورى راه اندازی موج دوم ویروس و به دنبال آن دور دیگری از مستندات."

متحده در بازگشایی روند از جمله آلاباما کالیفرنیا و فلوریدا و کارولینای شمالی گزارش افزایش روزانه جدید کروناویروس موارد است. تگزاس و کارولینای شمالی گزارش یک رکورد تعداد ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان شنبه.

در همین حال فرماندار اندرو کومو هشدار داد نیویورکی در برابر تحریک موج دوم coronavirus. او گفت: دولت دریافت کرده است 25,000 شکایت در مورد کسب و کار نقض قوانین مرحله به مرحله بازگشایی تهدید به مشروب مجوز از کافه ها و رستوران ها.

"این Covid وخامت اوضاع در برخی از کشورهای خاص بماند یک برآمدگی برای بازار اگر چه آن را پایدار و افزایش ما اعداد به طور کلی به جرقه یک تغییر چشمگیر در روایت" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک توجه داشته باشید در روز یکشنبه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز پنج شنبه که تعطیل اقتصاد برای بار دوم به آهسته Covid-19 نیست یک گزینه قابل دوام به عنوان آن را "ایجاد آسیب بیشتر است."

پس از هفته گذشته فروش در S&P 500 به پایین است 5.8% در سال, هنوز هم بیش از 38 درصد بالاتر از خود را در ماه مارس پایین است. 30-سهام داو پایین است 10.2% در سال به تاریخ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب