مورد علاقه جدید من چشم ماسک مانند وزن پتو صورت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر یک چی

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر یک چیز وجود دارد بسیاری از آپارتمان درمانی کارکنان می تواند توافق بر این است که وزن پتو جادویی تسکین استرس خواب القا ضرورت. شما آنها را دوست دارم آنها را دوست داریم, Busy Philipps آنها را دوست دارد. حرکت نزولی? آنها و دوباره واقعا به معنای رفتن بر روی صورت خود. خوشبختانه این ماسک دور چشم است که مانند کاغذ بسته بندی کوچک, وزن پتو در اطراف سر خود را.

حلقه از Ostrichpillow ممکن است نگاه کمی در مسخره طرف (منظورم شما دیده می شود سفر خود را بالش? این است خفیف در مقایسه), اما زمانی که من سعی کردم آن را, آن را فورا به من داد که پرنیان آرام از آغوش گرفتن تحت وزن پتو, اما برای چشم های من. نرم tubed پارچه پر با دانه های ریز صیقل است که ارائه یک فشار ملایم هنگامی که آن را امن پشت گردن.

البته هدف اصلی از چشم ماسک برای جلوگیری از نور و حلقه نشانی از یک کار بزرگ در آن بیش از حد. چون criss عبور بیش از چشمان شما هیچ شکاف وجود دارد برای نور به در و شما هنوز هم می تواند تنفس آزادانه از طریق بینی خود را. من واقعا لذت می برد با استفاده از آن در حالی که من مراقبه در بعد از ظهر آن ارائه زمین سیاهی برای 20 دقیقه من به آن نیاز دارید بدون نیاز به قرعه کشی پرده.

من نمی خواب در چشم ماسک بر روی به طور منظم, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند و چگونه آن را با این نسخهها کار برای آن است. پس من در درجه اول یک طرف و معده جای خواب من شک دارم این حلقه ممکن است بیش از حد بزرگ بود و راحت برای من به چرت زدن در. اما اگر شما یک جای خواب آن می تواند آنچه شما دنبال آن هستید به خصوص زوج با یک وزن پتو برای یک بدن کامل را تجربه کنند.

من قصد اضافه کردن حلقه به من حمل بر زمان آینده سفر کنم و شاید من در نهایت قادر به گرفتن برخی از آرزو ZZZs در هوا. تا آن زمان آن را به باقی می ماند یک نما-اصلی من مراقبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن