Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس و کارولینای شمالی دیدن سابقه بستری شدن در بیمارستان دوباره

با چند داروسازان در یک فشار برای Covid-19 واکسن کشورهای در حال آماده سازی برای زمانی که آن را در نهایت در دستر

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

با چند داروسازان در یک فشار برای Covid-19 واکسن کشورهای در حال آماده سازی برای زمانی که آن را در نهایت در دسترس است و قرار دادن معاملات در محل با شرکت ها برای آماده شدن برای نهایی توزیع. AstraZeneca است که واکسن در حال توسعه در آکسفورد است و انتظار می رود برای تکمیل فاز آزمایشی با سقوط توافق به معاملات با کشورهای مختلف برای توزیع آن واکسن.

ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند به امضا قرارداد با این شرکت به عرضه 400 میلیون دوز از این واکسن با توجه به گزارش رویترز. مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: داروسازی نیز در مذاکرات با ژاپن و روسیه و برزیل و چین است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 7.81 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 430,605
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.07 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 115,436

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کنوانسیون ها و رویدادهای صنعت مجموعه ای را باز گشت

1:04 p. m. و — بزرگ و سالن اجتماعات از هزاران نفر از مردم را به بازگشت سریع تر از شما ممکن است فکر می کنم با برخی از امکانات آماده شدن برای میزبانی رویدادهای به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده با اقدامات ایمنی مانند دما چک, اجتماعی, فاصله, کاهش ظرفیت و تماس با ما ثبت نام.

"من بسیار هیجان زده به گروه برگشت گفت:" علامت گذاری تستر, مدیر اجرایی مرکز کنوانسیون اورنج کانتی.

تستر گفت: اولین رویداد پس از خاموش کردن یک 10,000 شخص دبیرستان مسابقات والیبال در ژوئیه CNBC Contessa آبجو و کتی جوان گزارش. این مرکز با هدف میزبان 12 حوادث در ماه های ژوئیه و اوت و پیش بینی یک "شیب دار" در پاییز به آن به طور معمول مشغول برنامه تستر اضافه شده است.

از ماه مارس از طریق پایان سال 2020 64 درصد از کنفرانس های ردیابی شده توسط انجمن بین المللی نمایشگاه ها و رویدادهای لغو شده است. —کریس Eudaily

کومو را تهدید می کند به مشروب مجوز از کافه ها و رستوران ها گرفتار نقض بازگشایی قوانین

نیویورک فرماندار اندرو کومو در حال سخنرانی در یک نشست خبری در COVID-19 در مدیسون پسران و دختران باشگاه در بروکلین قصبه شهر نیویورک در 28 مه سال 2020 است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:38 p. m. و — نیویورک دریافت کرده است 25,000 شکایت در مورد کسب و کار نقض قوانین از این مرحله دوباره باز کردن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

مردم برخی از آنها با پوشیدن ماسک شده اند جمع آوری در گروه های خارج از کافه ها و رستوران ها که در حال ارائه به خدمات فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو به نام مشکل "شایع" و گفت: او را دور مشروب مجوز از کافه ها و رستوران ها که گرفتار شکستن قانون است.

"این است که فقط بی احترامی نه به پوشیدن ماسک" کومو گفت. "این بی احترامی به مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران ضروری است که قربانی خود را برای 100 روز برخی از آنها جان داد و زندگی خود را برای درهم شکستن این Covid ویروس." —اما Newburger

تگزاس و کارولینای شمالی دیدن سابقه بستری شدن در بیمارستان

12:15 p. m. و — متحده که در حال بازگشایی هستند گزارش افزایش روزانه جدید کروناویروس موارد با برخی از سخت ترین ضربه متحده با داشتن برداشته مستند محدودیت های در و یا قبل از 8 مه.

روزانه تعداد موارد جدید در سراسر کشور به نظر می رسد که وارد کردن, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز اما بیش از 20 متحده شاهد افزایش تعداد موارد جدید به تازگی گزارش نیویورک تایمز.

تگزاس و کارولینای شمالی گزارش یک رکورد تعداد ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان شنبه.

افزایش موارد در برخی از ایالت ها ممکن است به افزایش در دسترس بودن آزمایش, اما, نیز وجود دارد گزارش می دهد که ساکنان در بازگشایی متحده بازگشته اند به سالن ها و پارک ها و متوقف پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله توصیه. —اما Newburger

کارشناسان در FDA به منظور بهبود Covid-19 تست دقت

یک فرد با یک سواب آزمون برای coronavirus در رایگان پاپ آپ, تست, محل, برای علامت دار و بدون علامت در افراد در بوستون Roxbury در ژوئن 10 سال 2020 است.

David L. رایان | بوستون گلوب | گتی ایماژ

11:26 p. m. و — در اوایل بیماری همه گیر غذا و دارو استفاده می شود اضطراری قدرت برای روشن شدن راه را برای آزمایش به سرعت قرار داده و در استفاده از, اما به تازگی یافته های اولیه را در بر داشت مشکلات بالقوه با برخی از آزمایشات آسوشیتد پرس گزارش.

"در آغاز FDA تحت فشار زیادی برای دریافت این آزمون روی بازار," دکتر گفت: Steven Woloshin از کالج دارتموث است. "اما در حال حاضر که وجود دارد مقدار زیادی از آزمون وجود دارد آن زمان برای آنها را به بالا بردن نوار."

FDA گفت: در حال حاضر خواسته های متعدد و آزمون گیرندگان برای انجام کار اضافی دقت مطالعات و که آن را پیگیری و گزارش مشکلات. آژانس نمی گویند که چگونه بسیاری از بیش از 110 مجاز آزمایش غربالگری آن خواسته است برای مطالعات بیشتر با توجه به AP.

اکثر COVID-19 آزمون در ایالات متحده در حال حاضر نمی دادن داده ها در دنیای واقعی عملکرد از جمله اینکه چگونه اغلب وجود دارد مثبت کاذب یا منفی. که اطلاعات وجود ندارد برای همه اما تعداد کمی از تقریبا 80 تجاری آزمایش غربالگری در دسترس با توجه به آسوشیتد پرس نقد و بررسی.

بسیاری از تجاری آزمون سازان ارائه نتایج از 60 نمونه اولیه ترخیص حداقل تعداد مورد نیاز و بیشتر مورد استفاده در آزمایشگاه تولید نمونه از ویروس. اما اکثر آزمون واقعی انجام شده در بیمارستان و درمانگاه و حتی پارکینگ که گاهی ناقص شرایط است که می تواند پرتاب کردن تست عملکرد.

کارشناسان می گویند بزرگتر مطالعات مورد نیاز برای دریافت اندازه واقعی از یک آزمون دقت. —کریس Eudaily آسوشیتد پرس

PPP بودجه است در مورد خشک کردن برای این صاحبان کسب و کار کوچک. در اینجا چه در آینده

10:50 p. m. و — برخی از کارآفرینان که کاربردی برای چک حفاظت از برنامه ها خسته بودجه خود را که در اصل در نظر گرفته شده برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و اجاره, بهره وام مسکن و آب و برق.

این به خصوص ترسناک زمان برای کارآفرینان در اوقات فراغت و مهمان نوازی و رستوران صنایع به عنوان آنها شروع به ظهور از مستند و صورت درآمد پایین تر است.

لیزا هس صاحب لوسی قهوه در سان لوئیس اوبیسپو حدود دو هفته از بودجه به سمت چپ بعد از قرض گرفتن در مورد $23,000 از PPP.

"ما یک شهر دانشگاهی و مارس تا ژوئن ما شلوغ ترین ماه گفت:" هس که تا به حال او کافه به مدت سه سال. "زمان وحشتناک بود: ما به معنای واقعی کلمه شروع به شکستن حتی سه هفته قبل از پناهگاه در محل سفارش."

حزب دموکرات پیشنهاد قانون است که اجازه خواهد داد که کمبود پول نقد کسب و کار برای دریافت کمک های مالی بیشتر از PPP ارائه آنها نزدیک به اگزوز اصلی خود را وام و درآمد خود را کاهش یافته حداقل 50٪.

در عین حال کسب و کار در حال آماده سازی خود برای عدم قطعیت است. آنها به دنبال کمک های مالی و وام کسب و کار کوچک را از طریق ماه های آینده. —Darla Mercado

بریتانیا می تواند سهولت های اجتماعی فاصله قوانین در جولای 4

نخست وزیر بوریس جانسون اقدام به خرید یک قهوه از فردی جزء اصلی مدیریت عملیات برای Caffe کنسرتو در مرکز خرید وستفیلد در شرق لندن در 14 ژوئن 2020 به عنوان بازدید از مرکز به دیدن coronavirus اقدامات خود را در محل های پیش از بازگشایی فردا. از دوشنبه, غیر ضروری مغازه ها مانند لباس فروشگاه اجازه خواهد داشت برای باز کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها را Covid ایمنی مراحل. (عکس از جان NGUYEN / استخر / AFP) (عکس از جان NGUYEN/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

جان Nguyen | استخر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

10:30 a. m. و — انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بریتانیا می تواند سهولت اجتماعی آن فاصله حکومت نیاز مردم به نگه داشتن دو متر فاصله از هم جدا در جولای 4, با توجه به انتخاب.

بریتانیا برنامه ریزی شده است به طور بالقوه اجازه دهید تا در برخی از آن مستند اقدامات در جولای 4 به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد کاهش است.

"همانطور که ما دریافت شماره های پایین پس از آن می شود یک در 1000 نفر یکی در 1,600 شاید حتی کمتر شانس خود را از بودن دو متر یا یک متر و یا حتی پا را از کسی که این ویروس بدیهی است که رفتن به پایین از نظر آماری بنابراین شما شروع به ساخت برخی از بیشتر حاشیه برای مانور" جانسون گفت. "ما به دنبال در آن و نگه داشتن آن به طور مداوم تحت بررسی به عنوان ما به جلو به گام بعدی در برنامه ما است که همانطور که می دانید جولای 4." —Lorie Konish رویترز

Kudlow می گوید اقتصاد آمریکا در 'بازیابی مرحله'

مشاوران با پوشیدن ماسک ایستاده پشت در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به عنوان او صحبت می کند به خبرنگاران در مورد تاثیر اقتصادی این بیماری کروناویروس (COVID-19) در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 15 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

10:02 p. m. و — کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر در "بازیابی مرحله" بعد گفت: هفته گذشته که اقتصاد به نظر می رسد برای رسیدن به پایین ترین نقطه است.

نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه مارس را 14.7 درصد تا حد زیادی غیر منتظره به دست آوردن به عنوان متحده شروع به لغو محدودیت و مردم شروع به بازگشت به کار.

$600 افزایش مزایای بیکاری ایجاد شده توسط مراقبت در عمل برای کمک به افرادی که مشاغل از دست رفته در طول بیماری همه گیر در حال تنظیم به پایان ژوئیه 31.

Kudlow گفت: مزایای اضافی هستند "بازدارنده" برای افرادی که ممکن است می خواهم به بازگشت به کار به دلیل بیکاری کمک می پردازد بیش از به طور منظم خود را در حقوق و دستمزد ذکر شده وجود خواهد داشت "نوعی از پاداش" برای کسانی که به کار بازگشت. —اما Newburger

برخی از صنایع ایالات متحده بهبود را ببینید در میان بازگشایی پیشرفت

9:25 p. m. و — بخش های کلیدی در سخت ترین ضربه از coronavirus شاهد بهبود هایی در ایالات متحده باعث می شود بیشتر بازگشایی حال پیشرفت است. مصرف کنندگان در حال غذا خوردن بیشتر در رستوران ها, خرید خانه و حتی بیشتر.

به بررسی نمودار که نشان دادن نشانه هایی از بهبود در این بخش اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

کشورهای اروپایی بازگشایی سفر با گریخته از قوانین مختلف

شناگران در یک ساحل در پالما در اولین روز از فاز 2, زمانی که آن را ممکن است برای دسترسی به سواحل در همان استان جزیره یا واحد ارضی مرجع تاسیس در د-بالا رفتن طرح و هنگامی که سالن های شهر ممکن است ایجاد محدودیت در دسترسی است که در هر مورد خواهد بود و در ظرفیت اطمینان حاصل شود که فردی فاصله حداقل دو متری بین شناگران مورد احترام است.

اسحاق بوی | Europa Press News | گتی ایماژ

8:54 p. m. و — محدودیت های مسافرتی در حال برداشته سراسر اروپا اما مسافران از آمریکا و آسیا و آمریکای لاتین و خاورمیانه نیست و هنوز روشن از آسوشیتد پرس گزارش.

بسیاری از کشورهای اروپایی در حال باز کردن back up و امکان سفر از اتحادیه اروپا و بریتانیا و دیگر کشورها در گذرنامه-رایگان شنگن منطقه با توجه به AP.

یکی از قابل توجه holdout به سفر بازگشایی فشار اسپانیا است که هنوز یک هفته دیگر تحت مسافرت داخلی محدودیت ها و باز خواهد شد تا به سفر خارجی در جولای 1, اخبار, گزارش سرویس. کشور است اما داشتن یک محاکمه دو هفته برای بازدید کنندگان در روز دوشنبه هنگامی که هزاران نفر از آلمانی ها در حال پرواز به اسپانیا جزایر بالئارس.

آلمان همراه با فرانسه و دیگران این است که بلند کردن اجسام مرز چک های پنج شنبه و عقب در سراسر جهان هشدار در برابر غیر ضروری سفر به معاف کشورهای اروپایی با توجه به AP. غیر ضروری هشدارهای انتظار می رود در محل باقی می ماند برای کشورهایی که در آن هنوز هم وجود دارد محدودیت های مسافرتی مانند فنلاند, نروژ, اسپانیا و سوئد. —کریس Eudaily آسوشیتد پرس

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: کشورهای اروپایی به نشانه مقابله با AstraZeneca برای 400 میلیون دوز واکسن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن