Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: San Francisco اهداف مارس 18 برای برخی از کسب و کار به رزومه کاری به کالیفرنیا رونمایی بازگشایی دستورالعمل

دولت و مقامات وزارت بهداشت در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین بازگشایی اقتصاد و رفع موج دوم از عفونت. کالیف

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

دولت و مقامات وزارت بهداشت در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین بازگشایی اقتصاد و رفع موج دوم از عفونت. کالیفرنیا پرده برداری از دستورالعمل های بهداشتی برای برخی از کسب و کار در حالی که میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت اجازه خواهد داد که کارخانه های تولیدی از جمله خودرو به آغاز بازگشایی دوشنبه. در ضمن اورگان اعلام کرد که استان ها خواهد بود و مجاز به ورود به فاز اول دولت بازگشایی طرح در 15 مه به عنوان طولانی به عنوان آنها در دیدار با نیازهای خاص.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus آزمون "تا حدودی مبالغه" پس از اعلام که او را آزمایش می شود برای این بیماری هر روز. رئیس جمهور نوکر شخصی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 264,111
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 73,431

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

6:15 pm: دیزنی چشمه تبدیل خواهد شد اولین دیزنی ملک برای بازگشایی, مارس 20

6 pm: San Francisco اهداف مارس 18 برای برخی از کسب و کار به سر

منطقه خلیج نخواهد بود پس بقیه کالیفرنیا در اجازه دادن به برخی از خرده فروشان شروع به منظقه وانت در 8 مه. سان فرانسیسکو, Alameda, Contra Costa, Marin, شهرستان سن ماتئو و سانتا کلارا به عنوان به خوبی به عنوان شهر برکلی ادامه دارد به دنبال منطقه ای بهداشت و درمان سفارشات تصویب ممکن است 4.

اما سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: برخی از کسب و کار در شهر و شهرستان می تواند اجرای نمای وانت آغاز مارس 18. واجد شرایط خرده فروشان شامل کتاب فروشی گل, فروشگاه اسباب بازی و مبلمان فروشگاه و همچنین کسب و کارهای دیگر. —هانا میلر

5:30 pm: فرماندار کالیفرنیا رونمایی دستورالعمل های بهداشتی برای برخی از کسب و کار به بازگشایی جمعه

یک کارگر با پوشیدن ماسک محافظ تنظیم شیلنگ در حالی که معکوس میشماره یا unfilling نیم بشکه بشکه بشکه آبجو است که نمی تواند فروخته شده به رستوران ها و کافه ها با توجه به تعطیلی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در فورت نقطه آبجو و آبجوسازی در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, مارس 17 سال 2020 است.

مایکل کوتاه | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که یک تعداد انگشت شماری از خرده فروشان مانند کسانی که به فروش لباس و کتاب و لوازم ورزشی باید اتخاذ شروع به ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

او گفت که تولید کنندگان و انبار است که پشتیبانی از خرده فروشان نیز مجاز به بازگشایی با تغییرات.دستورالعمل عبارتند از: نیاز به کارکنان به پوشیدن دستکش و ماسک هنگام تحویل اقلام را به مشتریان خودروهای سواری و پیاده سازی و...) و دستگاه های است که اجازه می دهد مشتریان به پرداخت.

در نهایت بازگشایی طرح در دو مرحله شامل برخی فضاهای اداری نشسته ناهار خوری در رستوران ها, مراکز خرید و موزه دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی ، کالیفرنیا اجازه خواهد داد که برخی از دولت شهرستان به حرکت عمیق تر به مرحله دو شروع جمعه اگر آنها قادر به اثبات کافی تست و تماس با ردیابی و حفاظت از کارگران ضروری و هیچ مرگ و میر مربوط به Covid-19 به مدت دو هفته در میان دیگر دستورالعمل Ghaly گفت. —نوح Higgins-دان

5:15 pm: Uber سهام شلیک کنید تا پس از مدیر عامل می گوید: سوار شدن حجم در حال افزایش است

دارا Khosrowshahi, مدیر ارشد اجرایی از بارگذاری فن آوری.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت: در طول سه ماهه اول درآمد تماس در روز پنج شنبه که Covid-19 همه گیر ضربه سوار خود را-نقطه شرکت در ماه مارس و آوریل, اما این شرکت شاهد بهبود تدریجی در چهار هفته گذشته به عنوان به خوبی.

او همچنین تاکید کرد که در حالی که سوار-نقطه تا به حال کاهش یافته است, در میان همه گیر تقاضا برای تحویل مواد غذایی افزایش یافته بود که مردم در خانه مانده و به دستور گرفتن است. ناخالص رزرو برای بارگذاری می خورد و کسب و کار رشد بیش از 50 ٪ در سال بیش از سال, شرکت گزارش شده است. خوش بینانه توجه داشته باشید مدیر عامل شرکت زده فرستاده سهام بارگذاری بالا رفتن سرسام آور در بعد از ساعت معاملات. در چهارشنبه بارگذاری گذاشته 14 درصد از شرکت های بزرگ نیروی کار در ایالات متحده با استناد به Covid-19 اثرات. —Lora Kolodny

5:10 pm: کالیفرنیا شیوع گسترش از ناخن سالن رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید:

Maranie Staab | ایسنا


کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شناسایی ناخن سالن به عنوان منبع coronavirus جامعه گسترش در وزارت امور خارجه در توضیح این که چرا آنها را نمی شود در میان اولین tranche از کسب و کار به بازگشایی در دولت در روز جمعه. "تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش ناخن در سالن" Newsom گفت: در اخبار جلسه.

"من بسیار نگران است."مقامات بهداشتی دولت قرار داده اند "پرچم قرمز" در ناخن سالن به عنوان در معرض خطر نقاط Newsom اضافه شده است. در اوایل این هفته اعلام کرد چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی. ناخن سالن مجموعه به بازگشایی در فاز 3, او گفت:. —ویلیام Feuer

5 pm: تکنولوژی سیستم عامل در حال مبارزه برای ماندن بگیرید پیش از گسترش 'Plandemic' توطئه تصویری

مردم نگه علائم در اعتراض به کروناویروس shutdown در مقابل دولت و کنگره در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تکنولوژی سیستم عامل در حال تلاش برای سرکوب ویروسی همه گیر توطئه تصویری که شامل نادرست و گمراه کننده و یا ادعاهای اثبات نشده در مورد Covid-19 اما آن را نگه می دارد کرد.

تقریبا 26 دقیقه "Plandemic فیلم" فیلم تلاش می کند به استدلال می کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد شده به سود کردن واکسن و شامل ادعا می کند که مقابله با آن از مشاوره کارشناسان پزشکی بود که پناه در محل مضرات مصرف کنندگان سیستم ایمنی و ماسک می تواند مردم را مریض تر. همانطور که از اواسط هفته, آن را تا به حال مشاهده شده است میلیون ها بار به اشتراک گذاشته شده و به طور گسترده ای در سراسر الفبای YouTube, Twitter, Facebook و IAC-متعلق به Vimeo. مردم نیز در های کلیپ های تصویری در توییتر.آن را می آید به مراقبت های بهداشتی حرفه ای در مواجهه با اطلاعات غلط و آزار و اذیت از نظریه پردازان توطئه.

در اوایل این سال سازمان بهداشت جهانی به میزبانی یک جلسه با تکنولوژی رهبران از Google, Facebook, Twitter و دیگر تکنولوژی, سیستم عامل, در بخشی به بحث در مورد آنچه آنها انجام می دهند برای جلوگیری از نصب گسترش coronavirus مرتبط با اطلاعات غلط. —مگان گراهام

4:45 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس coronavirus آزمون 'مبالغه' اما او را آزمایش روزانه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در دیدار با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, مه 7 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

4:20 pm: Dropbox ارائه سود سه ماهه اول

سهام ابر هاست های شرکت Dropbox پس از افزایش ساعت پس از انتشار این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد مارک اولین بار این شرکت تحویل داده و درآمد خالص.

Dropbox به دست آورد مثبت جریان نقدی آزاد در سال 2016 و رفت و در سال 2018 است. شرکت شاهد دستاوردهای متوسط درآمد به ازای هر کاربر و تعداد کاربران پرداخت.

Dropbox ارسال شده $39.3 میلیون دلار درآمد خالص و یا 9 سنت در هر سهم با توجه به بیانیه ای. درآمد رشد 18 درصد در سه ماهه از 19 درصد رشد در سه ماهه چهارم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv به حال انتظار می رود 14 سنت در تعدیل سود هر سهم در $452.2 میلیون درآمد. اما مقایسه نتایج در برابر تخمین نیست ساده با توجه به این که coronavirus گسترش در طول سه ماهه. —اردن Novet

4:13 pm: Michigan بازگشایی تولید

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت اجازه خواهد داد که کارخانه های تولیدی از جمله خودرو به آغاز بازگشایی دوشنبه.

بازه زمانی باعث می شود این امکان را برای خودرو تامین کنندگان به آغاز بازگشایی گیاهان جلوتر از برنامه ریزی برای جنرال موتورز و فیات کرایسلر که هر دو باید عمده عملیات تولید در دولت به آغاز بازگشایی بزرگ خود را مونتاژ گیاهان در دولت در 18 مه. فورد موتور است اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد آن گیاهان; آن کاهش یافته است به نظر برنامه ای برای بازگشایی شده است.

تحت Whitmer را, کاهش, در, ساخت, امکانات باید اتخاذ برخی اقدامات ایمنی و پروتکل در تلاش برای کاهش گسترش این بیماری است. همه مشخص شده روش هستند دیترویت خودروسازان در حال حاضر مشخص شده برای بازگشایی گیاهان خود را. —مایکل Wayland

4:10 pm: Nasdaq پنجه سال-به روزترین و زیان

3:55 pm: Oregon انتشار جزئیات جدید از بازگشایی طرح

اورگان دولتی کیت براون اعلام کرد که استان ها خواهد بود و مجاز به ورود به فاز اول دولت بازگشایی طرح در 15 مه به عنوان طولانی به عنوان آنها در دیدار با نیازهای خاص.

استان ها را به نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان را کاهش بیش از گذشته 14 روز و که آنها را به تعداد کافی از آزمون و تماس با ردیاب میان معیارهای دیگر.

در فاز یک این طرح ها می تواند بازگشایی ناهار خوری نشسته به عنوان طولانی به عنوان آنها اجرای اقدامات ایمنی از جمله فاصله جداول شش فوت از هم جدا و نیاز کارکنان به سایش پوشش صورت. مراقبت شخصی خدمات همچنین می توانید رزومه تحت محدودیت های خاصی. —هانا میلر

3:35 pm: پنتاگون صرف $667 میلیون در PPE ویروس, تلاش

پنتاگون زنجیره تامین جهانی arm, دفاع تدارکات آژانس را اعدام کرده است بیش از 6000 قرارداد اقدامات و سرمایه گذاری $667 میلیون دلار برای coronavirus تلاش است. چند میلیون دلار جنگ قفسه سینه را عرضه کرده است بیش از 4.5 میلیون N95 ماسک, ماسک 95 میلیون دکتر, دستکش و همچنین 2.5 میلیون انزوا و فولاد لباسهای.

ارتش آمریکا شمالی فرماندهی که مسئول پنتاگون coronavirus تلاش های مستقر حدود 13,700 مردم از جمله 2,400 پرسنل پزشکی.

تلاش ها آغاز شد و در شب مارس 10, زمانی که پنتاگون دریافت تایید از کاخ سفید نیروی کار برای اجرای اولین coronavirus پروژه تحت دفاع تولید عمل, عنوان, 3. —آماندا Macias

3:14 pm: مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند برای کمک به بیماران در مطالعه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید جمعه, مارس 17 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

Covid-19 بيمار که در زمان هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد به کرایه هر گونه بهتر از کسانی که نمی کنند ضد مالاریا مواد مخدر بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

مطالعه نگاه 1,376 بیماران. نزدیک به 60 درصد از آنها موفق به دریافت مواد مخدر در 48 ساعت پس از ورود به اتاق اورژانس و داشت به طور متوسط بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که نمی دریافت دارو با توجه به مطالعه مشاهدهای. محققان اضافه شده يافتههای حاصل از مطالعه پیدا نکردم هیچ سود بالقوه و یا آسیب از مواد مخدر اضافه کردن دقیق نوع کارآزمايی بالينی مورد نیاز است.

مطالعات مشاهده ای در نظر گرفته نمی به عنوان قطعی به عنوان تصادفی شده شاهددار چرا که پزشکان تجویز انواع داروهای دیگر برای درمان عفونت. کمتر رسمی روند اما می تواند عملکرد سریع تر نتایج و کمک به روند تصویب برخی از درمان. —برکلی لاولیس جونیور

3:01 pm: نروژ برای بازگشایی اقتصاد خود را تا اواسط ماه ژوئن

نخست وزیر نروژ Erna Solberg گفت: این کشور با هدف بازگشایی بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی توسط اواسط ماه ژوئن پس از بسته شدن آنها را در مارس 12 برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رویترز گزارش داد.

نوردیک کشور آغاز شده آرامش بخش برخی از محدودیت ها در اواخر ماه آوریل هنگامی که شیوع بیماری تحت کنترل است. کودکستان ها و مدارس ابتدایی باز در اواخر مارس اما مدارس و دبیرستان سر گرفته خواهد شد دوشنبه آینده.

کافه ها و پارک های تفریحی می تواند بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن در حالی که خصوصی تجمعات از 20 نفر را اجازه داده می شود در شروع روز پنج شنبه.

"با تشکر از تلاش های مشترک از ماه مارس ما به ارمغان آورده اند آلودگی تحت کنترل" Solberg یک کنفرانس خبری گفت. "بنابراین ما می تواند در طول زمان روشن کردن سخت ترین اقدامات است." —یاس کیم

2:59 pm: کالیفرنیا DMV برای باز کردن 25 دفاتر

وزارت کالیفرنیا از وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد آن را باز 25 مکان در سراسر کشور در روز جمعه. دفاتر را عادی ساعت و کمک به کسانی که نیاز به یک فرد با مراجعه به بخش. راهنمایی و رانندگی تشویق ساکنان به ادامه استفاده از خدمات آنلاین آن برای انجام معاملات مانند مجوز و ثبت نام تمدید شود. —هانا میلر

2:55 pm: Elon Musk می گوید Covid-19 می تواند در آماده سازی ما برای خیلی بدتر همه گیر

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت که زمان coronavirus همه گیر را می توان تشبیه به یک محاکمه اجرا برای بدتر آینده ویروس ها.

"در برخی از نقطه وجود دارد احتمالا یک بیماری همه گیر با مرگ و مير بالا چیزی که کشتن بسیاری از 20 ساله ها, بیایید می گویند. این نوع مانند یک عمل اجرا برای چیزی که ممکن است در آینده ممکن است واقعا بالا و مرگ و مير" مشک در مصاحبه با گفت: کمدین جو روگان.

که هشدار داد در ماه گذشته است که بیشتر در افراد جوان به شدت بیمار و در حال مرگ از coronavirus. —جسیکا Bursztynsky

2:42 pm: خارج از نیویورک تعداد روزانه جدید ما موارد در حال افزایش است

به عنوان coronavirus شیوع کاهش می یابد و در برخی از نقاط کشور آن را به سرعت در حال به دست آوردن سرعت در جاهای دیگر.

ایالت نیویورک, سخت ترین-آمار بخشی از کشور را قطع کرده است اوج خود از بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک نیمه به زیر 5000 در روز های اخیر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حتی به عنوان موارد سقوط در کشور مرکز ملی شماره باقی می ماند سرسختانه بالا دادن این توهم که ملت اپیدمی به اوج خود رسید و plateauing.

به استثنای نیویورک اطلاعات کلی موارد در کشور در حال افزایش است.

"این یک انتقال از شیوع بیماری از یک منطقه به دیگری گفت:" دکتر مایکل Osterholm, بیماری های عفونی, اپیدمیولوژی و مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. "ما شاهد بسیاری از بیماری های همه گیر در سراسر کشور است. به عنوان برخی از آنها کاهش دیگران در حال افزایش است, بنابراین اگر شما نگاه کنید فقط در ملی شماره شما نمی خواهد تصویر کامل را ببینید." —خواهد Feuer

2:33 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو won't back down در اندازه گیری به روش بازگشایی اقتصاد

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: آن را "پوچ" به استدلال می کنند بیش از چگونه بسیاری از مرگ و میر ارزش بازگشایی دولت و اضافه کرد که او حاضر است برای تجارت زندگی مردم به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

"این یک وضعیت که در آن شما می توانید برو به مردم بگو که چگونه بسیاری از زندگی شما مایل به از دست دادن به بازگشایی اقتصاد؟' ما نمی خواهیم به از دست دادن زندگی است. شما شروع به شنیدن این برای من چه پوچ استدلال" کومو گفت: در نشست خبری روزانه.

فرماندار اظهارات را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: با بازگشایی بخش از اقتصاد کشور در حال حاضر به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را, اما مزایای خواهد هزینه های سنگین تر بودن. —یاس کیم

2:21 pm: اکثر Facebook کارکنان از خانه کار می کنند برای بقیه سال

Facebook قصد دارد اعلام کند که این اجازه خواهد داد که بسیاری از کارکنان خود را برای کار از خانه تا پایان سال 2020 یک سخنگوی شرکت گفت CNBC.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای بازگشایی بسیاری از دفاتر خود در تاریخ 6 ژوئیه به طوری که کارکنان که نیاز به آمده در صورت شغل خود را به انجام این کار. دیگران را انتخاب کنید که به بازگشت به دفاتر خود را نیز مجاز به انجام این کار.

Facebook است که هنوز هم در فرایند تعیین می کند که کارکنان خواسته می شود تا دوباره در جولای 6. —Sal رودریگز

2:07 pm: کالیفرنیا زین با $54 میلیارد کسری بودجه

ساحل پارکینگ و زیبا ترین سواحل در سراسر کشور بسته هستند به عنوان کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کارگردانی همه کالیفرنیا به ماندن در خانه و نگهداری امن فاصله از یکدیگر در میان Coronavirus در سراسر جهان شیوع مارس 28 سال 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.

باب Riha Jr | گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که دولت باید یک $54 میلیارد دلار کسری بودجه به عنوان یک نتیجه منفی اقتصادی از coronavirus آسوشیتد پرس گزارش داد.

دولت تا به حال 21 میلیارد دلار مازاد سال گذشته است. در آغاز سال 2020 دولت تا به حال نرخ بیکاری از رقم 3.9% در حال حاضر Newsom گفت: دولت باید نرخ بیکاری 18 درصد. —هانا میلر

1:49 pm: Raytheon مدیر عامل شرکت چگونه خواهد بود پاسخ مردم به این بیماری همه گیر بازیابی: "آنها شروع خواهد شد پرواز دوباره آنها را بازیابی'

در یک شنبه مصاحبه در "Squawk در خیابان" Raytheon مدیر عامل گرگوری هایس گفت CNBC جیم کرامر که آمریکایی ها به زودی تبدیل antsy به سفر دوباره به این کشور به آرامی بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

"واقعیت این است که مردم تنها می تواند به شراب خواری در Netflix بکشد برای مدتی طولانی" هیز توضیح داد. "زوم سرگرم کننده است اما شما نمی توانید تجربه برج ایفل از یک زوم نشست. شما نمی توانید بچه های خود را به دیزنی لند در زوم بنابراین مردم خواهد شد. آنها شروع به پرواز دوباره آنها را بازیابی," او اضافه شده است.

هوافضا دفاع رئیس شرکت گفت که در بحث های خود را با شرکت های هواپیمایی و دیگر شرکای صنعت با فرض وجود دارد نه یک تجدید حیات در Covid-19 موارد بهبود روند تجاری هوافضا بخش آغاز خواهد شد در این تابستان. —آماندا Macias

1:13 pm: موسسه ملی بهداشت انتظار نیست سریع جهش ویروس

موسسه ملی بهداشت انتظار ندارد coronavirus به جهش به عنوان به سرعت به عنوان آنفلوآنزای فصلی به گفته دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه.

که با وجود یک مطالعه اخیر از آزمایشگاه ملی لوس آلاموس که این ویروس جهش یافته است حداقل 14 بار پس از اولین ظهور چهار ماه پیش. غالب گونه به نظر می رسد حتی بیشتر مسری با توجه به مطالعه است.

"ما نمی فکر می کنم از آن خواهد شد که این بسیار سریع تغییر فصلی است که ما باید برای مقابله با آنفلوانزا که بدان معنی است که سال گذشته واکسن است که شاید یکی از شما می خواهم در این سال" کالینز گفت: "در طول یکی از جلسات استماع مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی. —برکلی لاولیس اسپنسر کیمبال

12:43 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر تست مثبت

یک نوکر است که با کمک رئیس جمهور تهمت خود را با مواد غذایی و پوشاک و دیگر نیازهای شخصی دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کاخ سفید گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور پنس را پس از آزمایش منفی است.

نوکر یک عضو نظامی نکرده است و پوشیدن ماسک در اطراف رئیس جمهور, با توجه به کاخ سفید رسمی که در گفتگو با ان بی سی نیوز.

کاخ سفید کاهش یافته است به دولت, آیا تهمت خواهد خود قرنطینه و نیز نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا بانوی اول خود پسر بارون و پنس را کارن باید پس از آزمایش شده است. —اسپنسر کیمبال دن منگان

12:28 pm: حامل محموله مزایای برداشت از Covid-19, سفر, سقوط

این Covid-19 اپیدمی همه اما نابود مسافرت هوایی و تقاضا اما همه چیز به دنبال برای باری خطوط هوایی.

آنها برداشت پاداش تقاضا به سرعت دریافت تجهیزات پزشکی مواد غذایی فاسد شدنی و یک میزبان از دیگر محصولات در سراسر جهان به سرعت در حالی که ظرفیت می افتد.

مسافری خطوط هوایی پارک شده در حدود دو-سوم از ناوگان به عنوان آنها لغو هزاران پرواز و از بین بردن هواپیما-حلقه ظرفیت از محموله بازار است.

سهام حامل محموله Atlas Air و ATSG هستند تا 50 درصد و 17 درصد به ترتیب تا کنون در این سه ماهه در حالی که ایالات متحده بزرگترین مسافر شرکت های هواپیمایی باید هر از دست داده و بیش از 20٪. —لسلی Josephs

12:10 pm: چگونه ما می توانند یاد بگیرند از کره جنوبی و هنگ کنگ مبارزه موفق به مهار شیوع

این عکس تصویر نشان می دهد یک مرد نگه داشتن تلفن او را نشان اضطراری هشدار پیام های متنی اعلام مکان های که تایید COVID-19 بيمار سفر کرده اند در میان دیگران در سئول در مارس 10 سال 2020 است.

Jung Yeon-Je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان ایالات آمریکا دست و پنجه نرم کردن با پیچیدگی های متعادل بازگشایی کسب و کار و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به نتایج متفاوت از کشورها در سراسر آسیا برای مبارزه با ویروس ارائه می دهد بینش به روش های اثبات شده از رانندگی کردن و بازگشت به ظاهر عادی.

از محدودیت های مسافرتی و داده های به هدف تست و ردیابی هر کشور دنبال استراتژی خود را دارد. در حالی که کره جنوبی و هنگ کنگ را مورد ستایش قرار داد خود را با موفقیت و سنگاپور و ژاپن و چین همچنان به دست و پنجه نرم کردن با دوباره صعودی شیوع است.

بهداشت عمومی متخصصان و اپيدميولوژيستها در سراسر منطقه صحبت کرد که با CNBC ابراز نگرانی کرد که سیاستگذاران ایالات متحده هستند با بهره گیری از فرصت به اینسو انسو جمع کردن درس هایی از آسیا است. هر یک از آنها پیش بینی های طولانی و مداوم مبارزه با Covid-19 در ایالات متحده —را Feuer

11:58 am: NIH مجموعه moonshot هدف به میلیون ها نفر از high-tech آزمون در دسترس تابستان تا پایان.

موسسه ملی بهداشت تعیین کرده است یک هدف بلند پروازانه به میلیون ها نفر از "دقیق و آسان به استفاده از" coronavirus آزمون در دسترس تا پایان تابستان.

NIH مدیر فرانسیس کالینز هشدار داد این است که یک "کشش هدف است که می رود فراتر از آنچه اکثر کارشناسان فکر می کنم ممکن خواهد بود." هنوز کالینز گفت: یک کمیته مجلس سنا شنوایی که آمریکایی ها نیاز به آزمایش است که می تواند با دقت در ارائه نتایج در ساعت و همچنین می توانید با دستگاه های تلفن همراه برای انتقال اطلاعات.

"چنین تست صدا مانند داستان های علمی تخیلی هستند اما از نظر علمی امکان پذیر است," او گفت:.

NIH به نام دانشمندان برای توسعه سریع فن آوری های تست که می توانید مقیاس به سرعت در سراسر کشور. کالینز گفت امیدوار کننده فن آوری را به حرکت در فاز اول که در آن NIH خواهد بودجه جایزه به مخترع و کمک به با ویژگی های بالینی ، —اسپنسر کیمبال برکلی Lovelace

11:25 am: نیویورک شهرستان به ارائه رایگان آنتی بادی آزمایش به هزاران نفر از ساکنان شهردار می گوید:

مراقبت های بهداشتی کارگران آماده به اداره یک درایو-از طریق coronavirus (COVID-19) آزمایش پادتن در بلمونت مراقبت های پزشکی در فرانکلین اسکوئر نیویورک در روز 30 آوریل سال 2020 است.

جی کنراد ویلیامز جونیور | Newsday via Getty Images

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان ارائه خواهد شد 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش به ساکنان در علاوه بر این به 140,000 anitbody آزمون به مراقبت های بهداشتی کارگران به منظور تعيين شيوع Covid-19 در این منطقه است.

او گفت که اولویت را به مردم داده شود در جوامع نزدیک به پنج تست سایت در ابتدا اگر چه این شهر برنامه ای برای اضافه کردن سایت های بیشتر به زودی. "این به نفع شما به عنوان یک فرد بلکه به ما اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است با این بیماری بنابراین ما می تواند به مبارزه با آن" د Blasio گفت.

او گفت: تست همکاری با BioReference. ساکنان قادر خواهد بود به برنامه قرار ملاقات از طریق یک خط تلفن اختصاص داده شده شروع جمعه. —نوح Higgins-دان

11:15 am: کارشناسان برای پاسخ به سوالات خود را در مورد تماس با ردیابی در Facebook Live

چگونه تماس با ردیابی این بیماری همه گیر کوروناویروس? چه پیامدهای حریم خصوصی?

در 12 p. m. ET در Facebook Live, CNBC خواهد بود صحبت کردن به دو کارشناسان در زمینه: اد Bugnion سابق بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری افسر از VMWare و استاد در EPFL در سوئیس و Aneesh چوپرا سابق CTO برای دولت اوباما و رئیس بهداشت و درمان-مراقبت از تجزیه و تحلیل شرکت CareJourney.

یک سوال در تماس با ردیابی? ترک آن را در نظرات به Facebook پست و ما به درخواست بسیاری به عنوان ما می توانیم. CNBC سلامت-tech خبرنگار Chrissy فار میزبان. —لورا Edwins

10:59 am: دانشمند سابق ناسا می خواهد به مبارزه با ویروس ها با استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود مسخره بیرحمانه نشان می دهد که نور ماوراء بنفش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن Covid-19 یک دانشمند سابق ناسا می گوید در حال حاضر او در بر داشت یک راه برای انجام آن است.

فرد Maxik بنیانگذار و رئیس علمی Healthe ادعا می کند او ایجاد اولین اشعه ماوراء بنفش نور فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس. Far-UVC است که یک نوع از اشعه ماوراء بنفش نور و قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش در فرکانس های خاص شناخته شده به علت عوارض جانبی مضر به پوست سرطان و کوری.

اما یک مطالعه که توسط دانشگاه کلمبیا نشان داد که دور UVC را باند باریک از طول موج کوتاه است به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب رساندن به سلول های انسانی, اما هنوز هم نفوذ و کوچک کشتن ویروس ها و باکتری ها بر روی سطوح و در هوا.

Maxik معتقد است که این تکنولوژی می تواند تابش از درگاه در بیمارستان ها و سایر مکان هایی که تمایل به بیمار decontaminating مو و پوست و لباس. —تری کالن

10:24 am: نشانه هایی که غیر اضطراری بیماران اجتناب از بیمارستان ممکن است کف

بیمارستان ها شاهد کاهش بیش از 60% در بیمار جلد در اوایل ماه آوریل با توجه به لغو غیر اضطراری روش اما تحلیلگران در Transunion می گویند نشانه هایی وجود دارد که آخرین ماه مارس مشخص شده اند پایین.

اطلاعات پرداخت را نشان می دهد سرپایی بیمارستان بازدید افزایش 4 درصد در طول دو هفته اول ماه مارس متوسط بردن علائم افزایش برای اولین بار در بیمار حجم از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.

"ما در حال شروع به دیدن که تیک بازگشت تا به دلیل متحده را باز اقتصاد پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته و روش انتخابی شروع به قرار دادن در جعبه" جاناتان Wiik یک اصل در TransUnion مراقبت های بهداشتی استراتژی واحد است. او گفت: آن را می تواند سه ماه یا بیشتر برای بیمارستان ها به کار را از طریق انباشت از روش های به تاخیر افتاد و به عقب بر گردیم به حالت عادی غیر Covid بیمار جلد است.

چهار از 10 بيمار Transunion بررسی می گویند که آنها برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد روش به عنوان به زودی به عنوان ارائه دهندگان از سرگیری عملیات در حالی که نزدیک به یک در چهار نفر می گویند که شما صبر کنید تا زمانی که آنها بر این باورند که خطر ابتلا به کروناویروس را تصویب کرده است. —برتا کومبس

10:08 am: دانشگاه در نظر شهریه یخ در میان همه گیر

پیاده راه رفتن را از طریق هاروارد حیاط در بسته دانشگاه هاروارد و دانشگاه کمبریج در ماساچوست, ایالات متحده روز دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

آدم Glanzam | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان فشار اقتصادی بر خانواده ها بدتر برخی از کالج ها قول داده اند که برای حفظ شهریه برای همه دانش آموزان بدون تغییر برای سال آینده.

کالج ویلیام و مری دلاور دره در دانشگاه پنسیلوانیا, کانزاس, شهرستان دانشگاه و دانشگاه مرکزی میشیگان در میان سایر مدارس سراسر کشور به تازگی اعلام کرد اقدامات لازم برای توقف در مقطع کارشناسی شهریه و هزینه های.

هنوز شهریه یخ ممکن است به اندازه کافی برای جلب دانش آموزان به عنوان نگرانی های مالی تبدیل شدن به برترین. تعداد فزاینده ای از دانشجویان می گویند که از راه دور یادگیری است و نه فقط به ارزش هزینه. –جسیکا Dickler

10:00 am: گزارش موارد جدید در سواحل شرق

9:57 am: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قفسه دقیق CDC راهنمای برای بازگشایی این کشور

17-گزارش صفحه ایجاد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تیم با گام به گام مشاوره به مقامات در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی رستوران ها و دیگر مکان های عمومی کنار گذاشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش داد.

در این سند قرار بود منتشر شده جمعه گذشته اما دانشمندان گفتند که این گزارش "هرگز نور روز را مشاهده کنید," یک CDC گفت: با توجه به AP. به طور کلی آن است که CDC نقش به پیشنهاد دولت و مقامات محلی هدایت و علم مبتنی بر اطلاعات در بهداشت عمومی بحران.

سابق سازمان غذا و دارو رئیس و CNBC نویسندگان دکتر اسکات Gottlieb که قفسه بندی از این گزارش جالب و گفت: "طنز در اطراف CDC نه صدور آن را بازگشایی هدایت هر چه دلیل است که بسیاری از کسب و کار به معنای واقعی کلمه نمی تواند بازگشایی بدون آن به دلیل CDC یک بالفعل تنظیم کننده در بحران بهداشت عمومی. CDC باید نشر چتر آن سند به انتشار جزئیات بیشتر صنعت خاص هدایت است." —تری کالن

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:45 am: شاخص Nasdaq Composite با چرخش مثبت برای سال داو جهش 300 امتیاز

شاخص ها در اوایل معاملات به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده به زودی بازگشایی. میانگین صنعتی داو جونز معامله 304 امتیاز بالاتر و یا بیش از 1٪. S&P 500 به 1.5 درصد همراه با نزدک کامپوزیت. فناوری های سنگین نزدک نیز مثبت برای سال 2020 است.

جزئیات به روز رسانی در بازارهای آمریکا فعالیت توسط CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

9:22 am: منحنی از موارد گزارش شده نشان می دهد نشانه های مسطح

8:58 am: خطوط هوایی اروپا هشدار می دهند این می تواند سال برای تقاضا به گزاف گویی

IAG — شرکت مادر بریتیش ایرویز Vueling و ایبریا — و AirFrance-KLM انصراف خود را از درآمد پیش بینی برای سال به دلیل عدم اطمینان در مورد زمانی که سفر را به حالت عادی بازگشت.

"ما در حال برنامه ریزی برای یک معنی بازگشت به سرویس در جولای سال 2020 در اولین بسته کاهش مستندات و محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان" IAG مدیر عامل شرکت ویلی والش در بیانیه ای گفت.

"با این حال ما انتظار نداریم که تقاضای مسافر برای بازیابی به سطح 2019 قبل از 2023 در اولین."

AirFrance-KLM همچنین هشدار داد که آن را "چندین سال" برای بازگشت به قبل از coronavirus تقاضای مسافر.

جزئیات بیشتر در AirFrance-KLM و IAG سه ماهه در نتیجه از CNBC سیلویا عمرو. —Melodie وارنر

8:30 صبح: یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیکاری پشتیبانی در هفته گذشته تعداد کل ادعا می کند در سراسر هفت هفته به بیش از 33 میلیون نفر است.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود شمارش از 3.05 میلیون. برای مطالعه بیشتر در این مدعیان اطلاعات از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

8:12 am: kohl's آغاز می شود reopenings در سرعت به 25 درصد از فروشگاه های برگشت هفته آینده

کول اعلام کرد که بازگشایی فروشگاه در سراسر اضافی 10 متحده در روز دوشنبه داشتن بازگشایی شد در حال حاضر در چهار ایالت آرکانزاس کارولینای جنوبی یوتا و اوکلاهاما — در اوایل این هفته. مدیر عامل میشل Gass گفت: حدود 25 درصد از سرمه فروشگاه باز خواهد شد هفته آینده اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

ساعت های عامل تا اطلاع ثانوی خواهد بود به کاهش 11 صبح تا 7 بعد از ظهر این شرکت گفت: وجود خواهد داشت و اختصاصی, خرید ساعت در محل در خطر افراد از جمله حامله مشتریان هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر. خرده فروش خواهد بود بستن تمام اتصالات اتاق تا اطلاع ثانوی.

کول همچنین گفت: هنوز هم خواهد بود و پذیرش آمازون بازده — یک برنامه نورد آن را به همه مکان های سال گذشته در یک بخش جداگانه ای از هر فروشگاه.

کول می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان از جمله macy's, Nordstrom و شکاف که در حال قرار دادن برنامه در محل به فروشگاه ها را به بالا و در حال اجرا خاموش شدن ناگهانی در اواسط ماه مارس. آن باقی مانده است دیده می شود اگر خریداران آماده به عقب بر گردیم. —توماس لورن

7:41 am: FDA تایید مدرن واکسن برای مطالعه فاز 2

غذا و داروی آمریکا مورد تایید Covid-19 کانديد واکسن از داروسازی مدرن برای ورود به یک فاز 2 دادگاه.

آزمایشی را شامل 600 شرکت کنندگان و یک "گام مهم" نسبت به پتانسیل کامل ترخیص از دسته اول به عنوان اوایل به عنوان سال 2021 ، سهام مدرن رسید در اخبار.

بیشتر بخوانید درباره مدرن را اعلام و آینده محاکمه از CNBC را Feuer. —سارا سالیناس

6:20 am: مقامات آلمانی احتیاط بحران است و هنوز

مقامات آلمانی هشدار داده اند که coronavirus بحران است و هنوز با وجود تلاش های به طور فزاینده ای باز کردن اقتصاد و زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید روند رو به پایین.

"ما در حال زندگی پس از بیماری همه گیر در حال حاضر — و نه ما در زندگی در وسط یک بیماری همه گیر است که با ما خواهد بود در حالی که — حداقل برای این سال و این که بسیار خوش بینانه" Helge براون آنگلا مرکل رئیس ستاد گفت Deutschlandfunk رادیو با توجه به گزارش رویترز.

آلمان ثبت کرده است 168,162 موارد ویروس و 7,275 مرگ و میر کمتری از مرگ و میر نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس

لارس Schaade معاون رئیس جمهور از رابرت کخ موسسه هشدار داده است که این امکان وجود دارد که این کشور می تواند موج دوم از عفونت به عنوان محدودیت ها برداشته و "هنگامی که رفتار انسان می شود آرام دوباره به طوری که وجود دارد این است که تعداد بیشتری از انتقال."

آلمان شروع به لغو محدودیت چند هفته پیش این امکان کوچکتر مغازه ها به بازگشایی شده است. مدارس بازگشایی شد در اوایل این هفته. مرکل راه اندازی کرده است یک "ترمز اضطراری" مکانیسم اجازه می دهد برای تمدید محدودیت در مورد عفونت انتخاب کنید تا دوباره. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه نوشته های ثبت روزانه موارد جدید, انگلستان, اقتصاد می تواند کوچک در 14 ٪ در این سالtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن