اتهام قتل اضافه شده در تامیل نادو مرگ در دوران بازداشت مورد پلیس دستگیر

چنای: اتهام قتل شده اند در برابر یکی از تامیل نادو افسران پلیس متهم در زندان مرگ دو مرد در شهر Tuticorin - یک

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399
Murder Charge Added In Tamil Nadu Custody Deaths Case, Cop Arrested
چنای:

اتهام قتل شده اند در برابر یکی از تامیل نادو افسران پلیس متهم در زندان مرگ دو مرد در شهر Tuticorin - یک پدر و پسر به اتهام شکنجه توسط پلیس پس از نگه داشتن فروشگاه خود را در 15 دقیقه طولانی تر از مجاز در میان coronavirus مستند.

زیر بازرس Raghu گانش بازداشت شده است با جرم و جنایت شعبه, Tamil Nadu را CID (Criminal Investigation Department) تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC).

"شاه تغییر داده شده است به 302 قانون مجازات اسلامی. 12 ویژه تیم تحت IG و SP (CB-CID) در حال بررسی تمام زوایای. یک متهم اصلی - فرعی بازرس Raghu Ganesh - بازداشت شده است و در حال بازگردانده شدند. جستجو و دستگیری احزاب در حال تشکیل به دستگیری باقی مانده" Shankar بازرس کل (CB-CID) گفت: NDTV.

پلیس قبلا فقط ثبت موارد مرگ مشکوک.

در مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی که انجام تحقیقات خود را به حال خواسته CB-CID را بیش از این مورد از Tuticorin پلیس تا نوبت به آنها مورد تحویل داده شده است بیش از طول می کشد شارژ.

روز سه شنبه دادگاه اشاره کرد که بر اساس, پس از مرگ, گزارش وجود دارد زمینه را برای شارژ سه پلیس گفته دخیل در مرگ و میر با قتل است.

دادگاه همچنین گفته شد که فیلم دوربین مدار بسته است که می تواند پرتاب نور در مورد آنچه اتفاق افتاده در ستهنکولم ایستگاه پلیس در 19 ژوئن هنگامی که دو مرد دستگیر شدند و به اتهام شکنجه شده بود حذف شده است.

دادگاه پس از آن آغاز تحقیر علیه سه پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست و اضافی معاون سرپرست پس از قضایی دادرس که در انجام این تحقیق آنها را متهم به تلاش برای مانع پرس و جو خود را.

اما یک شاهد کلیدی - سر پاسبان Revathy - سپس شهادت به حمله وحشیانه و نقش پلیس. ترس است که یا او یا خانواده اش می تواند مرعوب دادگاه خواسته است تا پلیس برای تامین امنیت.

در این صورت است که تولید امواج خشم و انزجار در سراسر کشور و درخواست بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan برای توصیف تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami به عنوان "نخست متهم" بود دست به ابتکارات این هفته است.

در یک بیانیه رسمی در این حادثه رئیس جمهوری و معاون او O Pannerselvam به نام مرگ "بسیار ناگوار" و قول داد که عدالت به اعضای خانواده.

Jeyaraj, 59 و پسرش Beniks, 31 دستگیر شدند ژوئن 19 برای نگه داشتن تلفن همراه خود را فروشگاه 15 دقیقه طولانی تر از مجاز در طول مستند. پلیس ادعا کرد که دو مبارزه شفاهی مورد آزار قرار گرفته و مقاومت کردند.

خانواده ادعا کرده است که دو مرد بودند در معرض شکنجه های وحشیانه در حالی که در بازداشت پلیس اشاره شدید داخلی و خارجی زخم از جمله خونریزی به ادعای خود را.

Beniks در بیمارستان بستری شد در 7.45 PM در 22 ژوئن. مرگ او در حدود 9 ساعت با توجه به جدول زمانی منتشر شده توسط پلیس. پدرش بستری شد حدود ساعت 10.30 همان شب درگذشت اطراف 5.40 صبح روز بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب