لمینیت کف نیاز به برخی از عشق ؟ در اینجا همه چیز شما باید بدانید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما می خواهید نگاه کلاسیک از چوب طبقه بدون شکستن بانک, لمینیت, کفپوش مصنوعی پوشش کف ساخته شده از ورقه فیبر صدر با عکاسی تکه دوزی لایه است که به نظر می رسد مانند چوب یا دیگر مواد است که یک جایگزین در نظر بگیرید.

لمینیت ممکن است به رپ بد از زمان به زمان پس از آن همیشه نمی رسیدن به آن سنتی, چوب, نگاه, اما آن را نیز می تواند یک گزینه عملی در برخی از حالات. کف پوش لمینیت بسیار ارزان تر از دیگر انواع کف (تا نصف قیمت چوب جنگلی در برخی موارد) و معمولا کاری که با سهولت برای نصب. کف پوش لمینیت نیز در برابر خراش و ساییدگی و پارگی و آن را هوشمند گزینه برای افرادی که با حیوانات خانگی کوچک, کودکان, یا فقط ترافیک سنگین پا.

در وجود خود تفاوت های بسیاری وجود دارد یک چیز لمینت و چوب را در مشترک دارند: هر دو آنها نیاز به یک بیت از نیمپز کردن با آب گرم هنگامی که می آید برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری. بر خلاف سنگ یا کاشی کف لمینیت نمی شوی برای تمیز کردن شدیدتر محصولات و یا حتی آب اضافی آن را کمی سختتر به تمیز کردن. خوشبختانه اگر شما به دنبال مراحل را درست شما می توانید دستیابی به صیقلی و درخشان و تمیز کردن کف لمینیت بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آسیب رساندن به آنها.

اگر شما لمینیت طبقه در نیاز به برخی از عشق در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انجام این کار است.

چیزهایی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما شروع به

رطوبت بیش از حد و کف پوش لمینیت می کنید همراه, بنابراین گرجستان دیکسون و آنجلا بل گرو هدایت گرو همکاری, می گویند بهتر است برای جلوگیری از بیش از حد تمیز کردن و یا اجازه می دهد رطوبت به ساخت تا خود را ورقه ورقه شدن. حرارت بالا پاک کننده مانند بخار مبس (مبس) نیز می تواند باعث آسیب غیر قابل برگشت به ورقه ورقه شدن.

برای اجتناب از نیاز به مقدار زیادی از آب یا سنگین تمیز کردن محصولات است که می تواند طبقه خود را به پیچ و تاب و یا متورم شدن و بل دیکسون توصیه تمیز-as-you-go رویکرد: مراقبت از messes حق دور به جای انتظار برای تعداد زیادی از خاک و یا باقی مانده به تجمع می یابد.

چگونه برای تمیز کردن کف لمینیت

به طور معمول نقطه-تمیز کردن کف لمینیت کلیدی است برای نگه داشتن آنها را در شرایط خوبی است. دیکسون و بل کنید توصیه با استفاده از یک خشک پاک کردن گرد و غبار و یا میکرو mop به صورت روزمره تعمیر و نگهداری جفت شدن آن با یک لایه امن محصول به خصوص برای لکه های سمج. اگر شما خلاء دارای یک طبقه تنظیمات شما همچنین می توانید استفاده از آن.

طبقه نیاز به عمیق تر ، سعی کنید این لایه امن روش هر دو یا سه ماه:

است سرکه بد برای لمینیت طبقه ؟

پس اسیدی پاک کننده ها مانند سرکه می پوشند پایان لمینیت بنابراین اگر شما نمی خواهید به خود راه حل آن را یک ایده بهتر است به استفاده از یک فروشگاه خرید جارو به جای سرکه. فقط انجام مشق شب خود را به مطمئن شوید که پاک است امن برای استفاده در ورقه.

“پاک کننده است که امن برای لمینیت کف اغلب نشان می دهد تا بر روی برچسب” بل می گوید. “به خاطر داشته باشید که بیش از حد رطوبت است و دشمن با لایه پس از استفاده از پاک کننده ها در یک بطری اسپری و استفاده نکنید.”

چرا لمینیت کف به رنگ سفید یا بی رنگ?

اگر شما مراقب باشید نه با چگونه اغلب شما را پاک و یا محصولات شما استفاده از زمانی که شما آن را انجام دهد خود طبقه ممکن است بی رنگ. “با استفاده از پاک کننده ها هستند که در نظر گرفته شده برای کف پوش لمینیت و یا تمیز کردن کف و بیش از حد اغلب می توانید شکستن محافظ آب بندی و منجر به سفید یا تغییر رنگ می گوید:” دیکسون. اگر شما در حال تمیز کردن بیش از حد اغلب پس از آن بیش از حد ترافیک پا می تواند به سرزنش. دیکسون توصیه می کند با اضافه کردن یک فرش به این مناطق برای جلوگیری از سفید و یا تغییر رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>