چین ممکن است با استفاده از ضعف سویا تقاضا و عرضه کافی به عنوان یک فرصت برای توقف ایالات متحده-واردات

کشاورز جان دافی بارهای سویا از دانه bin بر روی یک کامیون قبل از مصرف آنها را به یک دانه آسانسور در 13 ژوئن 201

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399

کشاورز جان دافی بارهای سویا از دانه bin بر روی یک کامیون قبل از مصرف آنها را به یک دانه آسانسور در 13 ژوئن 2018 در دوایت, ایلینوی, ایالات متحده است.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

خبری که پکن دستور داده است تا شرکت دولتی برای توقف خرید محصولات کشاورزی به خوبی می تواند یک فرصت طلب سیاسی مانور ناشی از ضعف اساسی در طرف تقاضا در چین گفت: تحلیلگران.

روز دوشنبه رویترز گزارش داد که چین خواسته اصلی دولت شرکت به حالت تعلیق در مقیاس بزرگ خرید عمده ایالات متحده محصولات کشاورزی مانند سویا و گوشت خوک. که در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در هفته گذشته گفت: او خواهد نوار هنگ کنگ از آن وضعیت ویژه با ایالات متحده

اما سویا تقاضا شده است قوی در چین به هر حال.

"تا حدودی آن را به دلیل شیوع ویروس (که) در واقع اختلال لجستیک ترتیبات بین چین و ایالات متحده و همچنین پس از شیوع ویروس و آنچه ما می بینیم این است که تقاضای داخلی در چین است که در واقع سقوط" گفت: Hao هنگ رئیس پژوهش و استراتژیست ارشد در بانک از ارتباطات است.

حتی اگر اقتصاد است که به تدریج بهبود در چین مردم نه تنها صرف ناهار خوری و از آنجا که قبل از اینکه کمک می کند که حساب برای کاهش نیاز برای دانه های سویا — به طور معمول مورد استفاده در خوراک دام.

"با لجستيک نگرانی و همچنین با سقوط تقاضای داخلی آن را دشوار است برای دیدن چگونه چین نیاز به کمتر از سویا ورودی" هنگ گفت CNBC در روز سه شنبه.

در ماه آوریل چین-واردات از ایالات متحده کالا کاهش یافت 11.1 ٪ در شرایط دلار از یک سال پیش.

با توجه به رویترز, چینی, واردکنندگان نیز لغو محموله های آمریکایی گوشت خوک و دولت به حالت تعلیق در خرید فله حجم ایالات متحده ذرت و پنبه به عنوان به خوبی. چین بزرگترین مصرف کننده گوشت خوک و وارد.

فقط در هفته گذشته چین گزارش داد یک تب خوکی آفریقایی شیوع در شمال غربی استان. این تب خوکی شیوع اتحاد نابود چین گراز گله و آمار تقاضا برای سویا خوراک حتی قبل از شیوع کروناویروس.

Arlan Suderman رئیس کالا اقتصاددان برای INTL fcstone گفت: در یک توییت در روز دوشنبه که این تعلیق می تواند موقتی باشد.

"لوازم کافی کوتاه مدت با توجه به زمان حمل و نقل به چین آزادی را تهدید کند" گفت: Suderman.

Bocom Hong گفت: او نمی شود شگفت زده به تقاضای چین برای آمریکا سویا بازگشت باید اقتصاد ارسال V-شکل بازیابی در نیمه دوم سال است.

پس از همه ایالات متحده آمریکا است که عمده صادر کننده و یک منبع بزرگ از چین واردات دانۀ سویا و چین بزرگترین وارد کننده سویا.

تحت فاز یک معامله تجاری ایالات متحده و چین امضا شده در ماه ژانویه چین را متعهد به خرید اضافی $32 میلیارد دلار از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی نسبت به سال 2017 سطح بیش از دو سال آینده.

روستایی از ترکیبات را تشکیل می دهند بخش مهمی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان پایه.

در حال حاضر, چینی, دولتی به شرکت های خریداری شده در حداقل سه محموله از آمریکا سویا در روز دوشنبه رویترز گزارش داد.

با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده در آن جهان کشاورزی عرضه و تقاضا برآورد گزارش منتشر شده در ماه مه صادرات سویا در سال 2019-2020 بازاریابی سال است و پیش بینی می شود 1.675 میلیارد بوشل — یک 4.2% کاهش از سال قبل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن