5 بزرگترین Peeves حیوان خانگی خانه کارآموزان باید در مورد آشپزخانه خود را

آشپزخانه قلب خانه, بله, اما آن را نیز احتمالا یکی از messiest اتاق. (منظورم این است که در آن شما ذخیره هر سفت

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

آشپزخانه قلب خانه, بله, اما آن را نیز احتمالا یکی از messiest اتاق. (منظورم این است که در آن شما ذخیره هر سفت و ترکیب ابزار شناخته شده برای انسان است و آن بنادر بسیاری از رمز و راز لکه ها از بیش از سال است.) به هم ریخته طبیعت از این فضای شلوغ می توانید آن را دشوار است برای نشان دادن زمانی که شما در حال تلاش برای فروش خانه خود را. این بسیار مهم است اگر چه به ناخن اولین برداشت خوب—از آنجا که آشپزخانه فروش خانه.

یک آشپزخانه خیره کننده است بیش از آنچه که باعث می شود برای برخی از خوب رنو تلویزیون—آن را نیز غیر قابل مقاومت به خریداران. عوامل املاک و مستغلات گرفته اند متوجه مراقبت به طور خاص ذکر یک آشپزخانه در 69 درصد از املاک و مستغلات توضيحات (در مقایسه با تنها 21 درصد از توصیف فهرست که اعتیاد به مواد مخدره اتاق زندگی می کنند).

متاسفانه به دلیل خوب آشپزخانه آنقدر آرزو توسط خریداران می توان آن را واقعا آسان برای خاموش کردن یک خریدار بالقوه با انواع آشپزخانه مشترک faux pas, مانند شمارنده هم ریخته و کثیف لوازم.

آماده به فروش خانه خود را و می خواهید مطمئن شوید که خود را در آشپزخانه است که با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو ؟ در اینجا چیزی است که من پیدا کردم از وقتی که من پرسید که چهار حرفه ای کارآموزان در مورد بزرگترین کمدي اشتباهات مالکان در حال ساخت در آشپزخانه.

شربت خانه خود را تا به برخی از واقعی هرج و مرج انرژی

در زندگی روزمره خود را, شما ممکن است مجبور به کش رفتن در اطراف ظروف سرباز یا مسافر داغ یک شربت خانه (گذشته پاستا کوه و در اطراف متعدد نیمه خالی کیسه آرد) برای پیدا کردن سویا سس بطری با یک زن و شوهر از قطره چپ در آن است. این نمی خواهد پرواز زمانی که خریداران در حال آمدن به بازرسی در هر اینچ از صفحه اصلی خود. شما می خواهید به خریدار فکر می کنم در شربت خانه خود را به نظر می رسد مانند Ina Garten خودش است graced آن است.

به شربت خانه خود را نگاه مجله شایسته نگه داشتن مانند موارد هم مانند حبوبات و جعبه و قوطی نوشابه و خشک کالا می گوید هدر خوب بنیانگذار جذاب داخلی ،

"یکی دیگر از نکته است که استفاده از سبدهای بافته شده به نگه داشتن مانند موارد در یک بن و یک واقعا منسجم و سازمان یافته نگاه کنید. خریداران این عشق و [آن را] در این منطقه احساس می کنید تمیز و مرتب و سازمان یافته است. اگر شربت خانه به نظر می رسد این خانه باید حفظ شود به خوبی!"

شمارنده در حال به هم ریخته

بین پلوپز هوا خود را سرخ کن قهوه ساز و فوری گلدان کانتر های خود را می تواند به هر دستگاه شما نیاز به حق در نوک انگشتان خود را. این همچنین باعث می شود شمارنده خود را به نظر می رسد بسیار کوچکتر از آنها در واقع هستند.

"نگه داشتن آن ساده است. اگر شما تعداد زیادی از آیتم ها در کانتر خریداران ممکن است فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی ذخیره سازی می گوید:" کریستین Cowles صاحب سبک & برگزار سانتا باربارا.

اما فکر نمی کنم شما می توانید فقط آن دسته از آیتم های غیر اصلی به آشپزخانه کابینت, او می گوید. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که به نگه داشتن کابینت ها و قفسه ها حدود دو سوم کامل به طوری که خریداران می توانند تجسم همه اقلام اتصالات منظمی را به فضا.

یخچال خود را به نظر می رسد مانند یک مهد کودک هنر نمایش

ممکن است شما را با افتخار آویزان سری از نقاشی های دختر خود جلب کرد و از خانواده سگ (که ممکن است یا نه ممکن است نگاه مانند زیادی انتزاعی عنکبوتی با کرکی گوش) اما خریداران می خواهید برای دیدن تمیز لوازم و دیوار.

"در حالی که آن را خوب است برای نمایش بچه های خود را' یا نوههایشان آثار هنری بهتر است به ترک تمام سطوح آشپزخانه رایگان از هر چیزی. ترک آهن ربا و آثار هنری از لوازم آشپزخانه می گوید:" خوب است.

همانطور که برای چه آثار هنری او را دوست دارد برای دیدن نمایش داده شده در آشپزخانه? خوب توصیه آینه های تزئینی و یا تصاویر از آیتم های شما در واقع ممکن است پیدا کردن در اتاق مانند چاپ مریم گلی یا برگ جعفری.

طرح رنگ خود را است بیگانه خریداران

علاوه بر خنثی در دیوار, رنگ, آن را مفید به پاپ از رنگ از طریق لوازم جانبی در آشپزخانه مانند تزئینی بشقاب و گلدان. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از رنگ است که می تواند خارج از قرار دادن به خریداران توضیح می دهد Keti Abazi, صاحب, طراحی, توسط Keti در دالاس.

"یک رنگ من می خواهم برای جلوگیری از برگزاری مقاصد زرد است. تنها حدود 3 درصد از جمعیت لیست زرد به عنوان رنگ مورد علاقه خود را. پس از فروش دیدگاه اگر ما انتخاب کردن به استفاده از رنگ زرد در تزئینات ما به طور بالقوه به صورت خودکار بیگانه حدود 97 درصد از خریداران بالقوه. که بسیار بد فروش استراتژی" Abazi می گوید.

سبزی و بلوز, اما, همیشه به برندگان.

روشنایی کمتر از ایده آل

حتی اگر شما دقیقا بعد قهرمان "بزرگ انگلیسی پخت خاموش" هیچ کس را دوست دارد به کار در یک آشپزخانه تاریک می گوید: سارا Affonso صاحب یک ظاهر طراحی فضاهای Home Staging & طراحی مجدد در نشویل.

اگر آن را دشوار است برای پیدا کردن یک دستور غذا یا شما عدم دسترسی به یک پنجره فراهم می کند که نور طبیعی در آشپزخانه, اضافه کردن برخی از استراتژیک روشنایی می تواند تغییر راه خود را از اتاق به نظر می رسد.

"شما می توانید خرید ارزان ضد زیر روشنایی در فروشگاه سخت افزار محلی. این برجسته backsplash و کانتر و روشن کردن آشپزخانه," او می گوید. "همچنین من به شدت توصیه به تغییر مورخ خیط و پیت کردن مانت (ادم کودن و احمق روشنایی) و آویز روشنایی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن