در سال 2020 بزرگترین انرژی معامله شش جهانی شرکت اعتصاب 20 میلیارد دلار قرارداد با ابوظبی دولت غول نفتی

یک کنسرسیوم متشکل از شش سرمایه گذاران جهانی وارد شده به $20.7 میلیارد دلار توافق با ابوظبی شرکت ملی نفت (ADNOC

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399

یک کنسرسیوم متشکل از شش سرمایه گذاران جهانی وارد شده به $20.7 میلیارد دلار توافق با ابوظبی شرکت ملی نفت (ADNOC) دولتی شرکت نفت روز سه شنبه گفت.

به عنوان بخشی از توافق گروه سرمایه گذاری $10.1 میلیارد دلار برای به دست آوردن 49% سهام در تازه تشکیل شرکت تابعه ADNOC خط لوله گاز دارایی با حقوق اجاره به 38 خطوط لوله. ADNOC خواهد شد نگه داشتن اکثریت سهام از 51% و حفظ مالکیت خطوط لوله. آن را نیز مدیریت عملیات باقی می ماند و مسئول هزینه های سرمایه.

این تنها-بزرگترین زیرساخت های انرژی سرمایه گذاری در منطقه و بزرگترین در جهان در سال 2020 با توجه به ابوظبی شرکت ملی نفت. این نیز بخشی از امارات متحده عربی شرکت ملی نفت استراتژی برای جذب سرمایه های خارجی و به حداکثر رساندن ارزش دارایی های آن است.

شش شرکت های درگیر در حال جهانی زیرساخت همکاران مدیریت دارایی بروکفیلد سنگاپور را از بودجه و ثروت GIC, Ontario معلمان طرح بازنشستگی هیئت مدیره NH سرمایه گذاری و اوراق بهادار و Snam.

پرچم امارات متحده عربی و ابوظبی شرکت ملی نفت نشستن در میز پذیرایی در لابی در دفتر مرکزی این شرکت در ابوظبی, امارات متحده عربی.

کریستوفر پایک | بلومبرگ | گتی ایماژ

"ما هیجان زده به تکمیل این معامله و یک بار دیگر همکاری با برخی از کلمه پیشرو زیرساخت ها و سرمایه گذاران نهادی" گفت: Sultan al-جابر مدیر اجرایی ADNOC و امارات متحده عربی وزیر امور خارجه.

"این در واقع یک دستاورد بزرگ به خصوص با توجه به زمان چالش آب و هوای اقتصادی و محیط کسب و کار است و اگر هر چیزی عهد ابوظبی و امارات متحده عربی را به عنوان قابل اعتماد و قابل اعتماد و معتبر سرمایه گذاری مقصد," او گفت: CNBC هدلی قمار است.

باز برای کسب و کار

Al-جابر گفت: معامله اجازه می دهد ADNOC به سرمایه گذاری مجدد مسئولانه و فعالیت های مالی است که برای تولید بازده بالاتر.

"همه مهمتر با تکمیل این نقطه عطفی معامله ما با ارسال یک سیگنال قوی به دیگر شرکای بالقوه از سراسر جهان که ADNOC همچنان باز باشد و در واقع بسیار آماده برای کسب و کار," او اضافه شده است.

"ما همچنان به توسعه و اکتشاف اضافی فرصت های سرمایه گذاری در سراسر زنجیره ارزش است که ارائه جذاب خطر بازگشت مشخصات به کیفیت بالا در دراز مدت سرمایه گذاران است."

در مسیر حق

به طور جداگانه al-جابر گفت: نشانه هایی وجود دارد که بازار نفت در حال محکم کردن, رانده شده توسط اوپک+ تولید کاهش و بهبود تقاضا در سراسر جهان است.

قیمت نفت باید بسیج در هفته های اخیر با خام وست تگزاس اینترمدیت عبور از 40 دلار در هر بشکه برای اولین بار از ماه مارس است. در آسیا را بعد از ظهر روز سه شنبه ایالات متحده خام پایین بود 0.54% در $40.51, در حالی که قیمت نفت خام برنت تضعیف 0.28% به $42.96.

"به نظر من سفر به بعد عادی ممکن است یک خط راست" او گفت:. "اما من معتقدم که ما در مسیر صحیح و در مسیر درست برای بازیابی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب