خود را DJ و موسیقی تولید بازی را به سطح دیگری با Ableton & Logic Pro X

یکی از بزرگترین روند به ظهور از این دوره از خانه جداسازی کنسرت زنده پخش از اتاق خواب و اتاق نشیمن در سراسر ای

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

یکی از بزرگترین روند به ظهور از این دوره از خانه جداسازی کنسرت زنده پخش از اتاق خواب و اتاق نشیمن در سراسر این سیاره است. هر چند مجامع عمومی در انتظار هستند شما هنوز هم می تواند تاثیر مردم با موسیقی خود را مخلوط. در واقع آن را به کمک به بسیاری از مردم از طریق این زمان گیج کننده.

حق بیمه DJing و موسیقی تولید Bootcamp Ft. Ableton + منطق نرم افزار X طراحی شده است به شما همه چیز شما نیاز به یادگیری اصول دو امروز موسیقی محبوب ترین سیستم عامل است. بیش از نه دوره شما دسترسی به 492 درس است که شما را تبدیل از ضرب و شتم تازه کار به ریتم استاد.

منطق نرم افزار X شرکت اپل است دستیابی به موفقیت های صوتی دیجیتال ایستگاه کاری برای تولید موسیقی. راه بی پایان از ساخت موسیقی با این استثنایی نرم افزار. خواننده و ترانه سرایان می توانید به طور مستقیم به برنامه و به طور کامل مخلوط و استاد آهنگ های خود را. تولید الکترونیکی و دی جی می تواند تولید کل آلبوم با استفاده از منطق کتابخانه و یا دانلود یک آرایه بی پایان از پلاگین ها به منظور نمونه و اجرای موسیقی از سراسر جهان است. کل باند می تواند انجام دهد از راه دور و ایجاد اجراهای زنده آنلاین. تنها محدودیت تخیل شما است.

Ableton زنده است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک پلت فرم DJ اما آن است که بسیار بیشتر از آن است. این نرم افزار به راحتی تبدیل از یک DJ به یک مجموعه زنده اگر شما از نوازندگان به جم با. همچنین شما خواهید آموخت که چگونه برای ضبط و ویرایش MIDI و صوتی در پرواز است. حتی قبل ضبط شده و آهنگ های جدید را تبدیل به قطعات موسیقی در طول زندگی مجموعه, حتی اگر شما در حال پخش بیش از رسانه های اجتماعی برای خود fanbase.

در این بسته نرم افزاری شما همچنین باید یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد مخلوط و کارشناسی ارشد در یکی از استودیو 4 و استفاده از Native Instruments Massive X را خود تولید بازی به سطح دیگری. حتی دو نفر-ساعت دوره آموزشی در مرور جدید صنعت موسیقی به عنوان یک هنرمند مستقل.

اجازه ندهید stay-at-home سفارشات شما را دریافت. حق بیمه DJing و موسیقی تولید Bootcamp Ft. Ableton + منطق نرم افزار X در دسترس است امروز فقط برای $49.99 های 97% تخفیف از روی لیست قیمت برای همه از این دوره.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار گنجانده شده در این آموزشی بسته نرم افزاری.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق Pexels/Pixabay


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن