آتی سهام شیب جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده-چین در کنفرانس خبری روز جمعه

چینی و پرچم ایالات متحده در یک غرفه در اولین چین واردات بین المللی اکسپو در شانگهای 6 نوامبر 2018.یوهانس Eisel

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

چینی و پرچم ایالات متحده در یک غرفه در اولین چین واردات بین المللی اکسپو در شانگهای 6 نوامبر 2018.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام تضعیف پنج شنبه شب به عنوان معامله گران محکم برای آینده کنفرانس خبری در ایالات متحده-روابط چین از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نیز با کاهش 52 امتیاز و یا 0.2%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز ارسال شده اندکی ضرر و زیان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از ظهر پنجشنبه او را نگه اخبار کنفرانس ضربه زدن سهام را از سود جامد. که اعلام شد پس از چین مورد تایید امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ است که کارشناسان هشدار می دهند می تواند به خطر اندازد شهر "یک حزب و دو نظام" اصل است. که اصل اجازه می دهد تا برای اضافی آزادی که سرزمین اصلی چین ساکنان ندارد.

تنش بین چین و ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است به تازگی به عنوان تهمت انتقاد دولت چین در پاسخ به شیوع کروناویروس. قانونگذاران ایالات متحده نیز انتقادی از چین افزایش آن دژ بیش از هنگ کنگ.

پل کریستوفر سر از بازار جهانی استراتژی در ولز فارگو گفت که او انتظار دارد بیشتر لفاظی از سوی ایالات متحده در مورد هنگ کنگ و چین اشاره کرد: "این می تواند در نهایت یک باد مخالف هنگامی که بازار پس از اتمام قیمت گذاری در تمام این hopium."

آتی نیز کاهش یافت و پس از Salesforce صادر ناامید کننده راهنمایی برای سه ماهه دوم. این شرکت انتظار دارد درآمد در محدوده بین 66 سنت به اشتراک گذاری و 67 سنت به اشتراک بگذارید. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار می رود درآمد هدایت 74 سنت در هر سهم. Salesforce سهام کاهش یافته است 4 درصد.

داو بسته پنج شنبه جلسه پایین نزدیک به 150 امتیاز یا 0.6%. S&P 500 و Nasdaq Composite از دست 0.2% و 0.5 درصد بود.

با وجود آن ضرر و زیان عمده به طور متوسط باقی مانده در سرعت جامد هفتگی داشت. شاخص Dow و S&P 500 به بیش از 2.7 درصد در هر هفته به تاریخ در حالی که نزدک پیشرفته است 0.5%.

که در هفته پیشرفت می آید به عنوان معامله گران افزایش شرط در موفقیت بازگشایی اقتصاد است.

"بازار با تخفیف coronavirus بسیار به سرعت و به درستی پیش بینی کرد که اوج این ویروس گفت:" مایک کاتز شریک در هفت نقطه پایتخت. "با این همه که قیمت ها وجود دارد. S&P 500 معامله بالاتر از 3000 قیمت گذاری است در بهبودی کامل."

"اگر موج دوم ویروس است که به پایان می رسد تا در حال مضر بیشتر از مردم فکر می کنم پس از آن من فکر می کنم شاخص S&P 500 است نه ارزش به درستی گفت:" کاتز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب