داو آتی افزایش 500 امتیاز پس از گلدمن را فوران چاه نفت در سه ماهه مدرن را واکسن اخبار

آتی سهام شروع به پریدن کرد و روز شنبه پس از مواد مخدر توسعه دهنده مدرن گفت: آن coronavirus واکسن آنتی بادی های

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

آتی سهام شروع به پریدن کرد و روز شنبه پس از مواد مخدر توسعه دهنده مدرن گفت: آن coronavirus واکسن آنتی بادی های تولید شده در تمام بیماران در اوایل محاکمه افزایش امید برای سریع تر بهبود اقتصادی.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 503 امتیاز یا 1.9%. S&P 500 آتی صعود 1.4%. Nasdaq-100 آتی 0.6%.

احساسات نیز برداشته شده توسط فوران چاه نفت فصلنامه شماره از گلدمن ساکس که فرستاده سهام تا بیش از 4 درصد. این شرکت نتایج رانده شدند با 93 درصد افزایش در تجارت درآمد.

مدرن بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 تولید یک "قوی" پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود محاکمه انسان با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده شنبه شب در کارشناسی New England Journal of Medicine.

سهام مدرن رسید 15 درصد در premarket تجارت. سهام به طور مستقیم به یک اقتصادی بازگشایی شروع به پریدن کرد و پس از واکسن اخبار. آمریکا خطوط هوایی United Airlines رویال کارائیب کروز دریایی با خطوط تمام ظهور بیش از 7% در هر premarket تجارت.

"این باید بیشتر افزایش اعتماد به نفس است که ما در حال گرفتن یک پاسخ ایمنی قوی در آن وجود دارد باید اعتماد به نفس بیشتر خواهد شد که این محافظ به تحصیل در انتقال Covid," Michael Yee یک مدیر عامل در Jefferies گفت: در CNBC "پول سریع." "این است که همه در کنار ما مثبت پایان نامه و دیدگاه ما این است که هر دو مدرن و Pfizer-BioNTech قطعا در مسیر خوبی برای دریافت واکسن تا پایان سال است."

سهام به پایان رسید و روز فرار جلسه در یک یادداشت بالا با داو پریدن بیش از 500 امتیاز برای پست بهترین روز خود در دو هفته. S&P 500 با افزایش 1.3 درصد تقویت شده توسط ادواری نام حساس به بهبود اقتصادی. فناوری های سنگین نزدک underperformed برای دومین روز افزایش 0.9% به عنوان تجمع عظیم در تکنولوژی آهسته.

سرمایه گذاران خواهد مانیتور یکی دیگر از دسته ای از درآمد شرکت ها نتایج روز سه شنبه با Goldman Sachs UnitedHealth بانک نیویورک ملون, U. s. Bancorp و مالی PNC تمام مجموعه به گزارش قبل از زنگ.

درآمد از بانک های بزرگ تا کنون مخلوط شده اند. جی پی مورگان چیس گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه نتایج در پشت یک خروش عظیم در تجارت درآمد. ولز فارگو دچار 2.4 میلیارد دلار از دست دادن و کاهش سود خود را 10 سنت در هر سهم.

در همین حال تنش بین آمریکا و چین همچنان به افزایش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او امضا قانون برای اعمال تحریم بر چین در پاسخ به تداخل آن با هنگ کنگ استقلال.

—CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب