من تا به حال ساس—در اینجا چگونه یاد گرفتم به احساس امنیت در خانه و چه جوانب مثبت توصیه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما می دا

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما می دانید که, گفته, خواب, تنگ, اجازه ندهید ساس نیش? من به یاد داشته باشید قرار دادن یک دختر کوچک به خواب در طول نگهداری از کودکان سال است که به ظاهر بی گناه قافیه. (او پاسخ داد: "ما اصلا ساس!") اما پس از تجربه کوچک شیاطین خودم که امری عادی سخن گفتن گرفته شده در یک معنای کاملا جدید.

نسبت به پایان 2015, ساس مرا ریشه کن من زندگی و تجدید نظر در وضعیت زندگی من به طور کامل. من سمت چپ هجوم پشت—و راه بیش از حد بسیاری از اموال من در واشنگتن ارتفاعات اواسط درمان و نقل مکان به بروکلین. اما وقتی متوجه سلامت روان اثر تا به حال به دنبال من (هر چند نه ساس خوشبختانه) من گربه و من به پرواز در سراسر کشور برای زندگی با مادر من به طور نامحدود. من به پایان رسید تا بازگشت تنها پس از دو ماه و در حال حاضر, سال بعد, من در نهایت احساس امنیت دوباره در زمان آپارتمان در نیویورک است. اما آن را در زمان که زمان و وسواسی شویی و خرید یک ساس-نحو ماشین—برای دریافت در اینجا.

من تا به حال به اندازه کافی دوستان و آشنایان که ام نیز بدست ساس بدانید که من احتمالا نمی تواند به تنهایی در احساس ارتباط من به من فضایی بود برای همیشه لطفا برای تغییر. من به چند نفر با تجربه مشابه و همچنین به عنوان یک گواهی حشرات متخصص برای پیدا کردن بهترین راه برای درمان در یک پست-ساس جهان و اقداماتی را برای جلوگیری از هجوم از اتفاق می افتد در وهله اول.

به طور منظم شستشو و پاکسازی از اموال خود را—می تواند کمک به شما احساس امن

آنا در زندگی, Providence, RI, راست, در حال حاضر, اما او مواجه می شوند مخوف ساس که در بروکلین زندگی می کنند. در ابتدا زمانی که هم اتاقی او بود نشانه هایی از گزش او می تواند آن را باور نمی کند. اما پس از تحقق به طور کامل بر او روزی او خانه دیگر احساس مانند یک خانه است. "من می خواستم هرگز به وجود دارد. من می ترسم من می خواهم انجام یک اشکال با من," او می گوید. به کاهش برخی از اضطراب آنا "رو از شر همه چیز قرار داده و آنچه که من می تواند در ذخیره سازی." او همچنین با تکیه بر حرارت بالا از دو ساعت خشک کن اجرا می شود برای کشتن هر گونه اشکالات در لباس های خود را. از آن پس او را تبدیل به دایره اجتماعی او را به رفتن به ساس pro: "من ساس بسیاری از سال پیش, اما آن را قطعا به من کمک کرد توصیه دوستان که تا به حال آنها را," او می گوید. (نوع صعودی به تجربه؟)

سرمایه گذاری در مانیتور می تواند به بهبود صلح خود را از ذهن

بومی نیویورکر برندان می گوید او ساس تجربه احساس بسیار "نقض". "این قطعا من نهفته حس ایمنی و امنیت در خانه من," او می گوید. در تلاش به دست آوردن مجدد برخی از صورت ظاهر از مالکیت بیش از آنچه که اتفاق افتاده در آپارتمان خود او خریداری منفعل ساس مانیتور و شروع به انجام لباس های شسته شده بیشتر است. "حتی اگر این چیزها نیست کاملا از بین بردن شانس گرفتن هر چیزی" او توضیح می دهد: "آنها قطعا ساخته شده من احساس می کنم بیشتر در کنترل و امن است." در حال حاضر پس از گرفتن یک دسته در این مسئله او احساس می کند خیلی بیشتر قدردانی خود را (آلودگی-رایگان) صفحه اصلی. سه و نیم سال پس از ساس او فقط در حال حاضر در حال حرکت.

اتخاذ عادات جدید می تواند به جلوگیری از مسائل مربوط به آینده

جنیفر دیگری نیویورکر به حال بسیار تاسف تجربه گرفتن ساس دو بار در همان آپارتمان است. اولین بار, ترسناک بود اما او می گوید: این بار دوم بود "غیر قابل تحمل." "من صاحبخانه من را متهم به احتکار گفت: تقصیر من بود آنها بودند و حاضر به پرداخت هزینه برای درمان," او توضیح می دهد. پس از بسیار "کثیف" نبرد شامل وکلا "در پایان موافقت خود را برای پرداخت هزینه های درمان من و من به توافق GTFO." جنیفر خریداری موارد برای تشک و بالش انداخت و بسیاری از وسایل او اما بزرگترین تغییر او ساخته شده بود در حال حرکت به یک آپارتمان جدید پس از درمان. "من زمان خانه یک پناهگاه امن برای من," او می گوید.

پوشش های محافظ و فوق العاده هوشیاری می توانید آن را آسان تر برای دریافت shut-eye

چله او را در اجرا با ساس در یک محل که قرار بود یکی از امن ترین از همه پدر و مادر خود را' خانه. یک دوست خانوادگی باقی مانده بود در چله را از او نقل مکان کرد و به خانه برگشت و تا به حال سمت چپ هجوم ، اما حتی پس از آنها تا به حال بدست خلاص شدن از تشک و اشکالات چله هنوز هم احساس ناراحت کننده است. "من به سختی می خواستم به خانه پس از آن, اما من هم از ترس به خواب در هر نقطه دیگری برای ترس از اشکالات به حال شروع به پریدن کرد بر روی من خواهد بود و منزل خود را به شخص دیگری, تخت," او می گوید. در حال حاضر که او در فضای خود او همچنان به عنوان "فوق العاده هوشیار". "من کاملا با استفاده از محافظ تشک پوشش در هر اتاق خواب در حال حاضر. من هم خشک شده و تمام لباس های من در حرارت بالا و ذخیره آنها را در کیسه های پلاستیکی زباله پس از آن حدود یک ماه فقط در مورد" او می گوید.

حرکت می تواند شما را به یک تخته سنگ پاک (اگر هوشمندانه انجام می شود)

زمانی که امیلی رو bedbugs که او را "یکی از بدترین تجربیات زندگی من" او بیش از حد متوقف شده احساس امن یا راحت در آپارتمان خود را. "خانه خود را قرار است به یک محل که در آن شما می توانید استراحت و شارژ مجدد—و که داشت از پنجره بیرون را," او می گوید. نه تنها او دیگر جایی برای استراحت اما درمان خود بود و طاقت فرسا. "این جسمی مالیات به رفتن را از طریق تمام اموال خود را پرتاب همه چیز را شستشو اسکراب. این حس که همه چیز کثیف است," او توضیح می دهد. پس از درمان کامل نابود و تمام وسایل او بودند اشکال او نقل مکان کرد. در حال حاضر او احساس مثبت در مورد او دوباره به خانه.

چگونه برای جلوگیری و درمان ساس با توجه به حشرات pro

حکایات تنها می توانید با ما خیلی من رسیده به بریتنی Campbell, دکترا پیش از میلاد کارکنان حشره شناس و دانشمند محقق با ملی مدیریت آفات انجمن (NPMA) برای مشاوره.

به گفته دکتر کمپبل "ساس بزرگ هستند مسافران خواهد شد و به آسانی hitchhike در مردم اموال ، هر چند به هیچ وجه به طور کامل به کاهش خطر ابتلا به آوردن آنها به خانه خود را به او توصیه می کند چند چیز شما می توانید انجام دهید به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است:

یک اشکال)-رایگان صفحه اصلی است یکی از عوامل بسیاری در ساخت مطمئن شوید که شما فضای یک "پناهگاه امن است." اما اگر شما تا کنون انجام چهره این موجودات بد فقط می دانم که با درمان و مراقبت (و راهنمایی از هر دو دکتر کمپبل و پنج نفر من گفتگو با) شما می توانید اعتماد که یک روز شما احساس امن دوباره. همه ما!tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن