دیوان عالی کشور خواستار "یکنواخت هزینه" برای COVID-19 تست در سراسر هند

دیوان عالی کشور امروز در زمان توجه داشته باشید تفاوت در COVID-19 تست اتهامات در کشورهای مختلف و پرسید: این مرک

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399
Supreme Court Calls For 'Uniform Fee' For COVID-19 Testing Across India

دیوان عالی کشور امروز در زمان توجه داشته باشید تفاوت در COVID-19 تست اتهامات در کشورهای مختلف و پرسید: این مرکز برای رفع یک حد بالایی برای این آزمون.

"باید وجود داشته باشد یکنواختی در COVID-19 آزمون هزینه. در برخی از ایالات آمریکا است 2,200 تومان و در برخی از آن 4,500 تومان," دادگاه گفت دولت است.

نیمکت متشکل از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه نشان داد که دادگاه نمی خواهد سرمایه گذاری به تثبیت اتهامات خواهد شد که مراقبت گرفته توسط مرکز.

وکیل عمومی Tushar مهتا بود که به نمایندگی از دولت درخواست دادگاه برای اجازه متحده تصمیم کلاه در این آزمون است. "بهتر است به ترک متحده ممکن است برخی از بحث در مورد نرخ و حتی پایین تر," او گفت:.

نیمکت, اما, رد درخواست خود و گفت:"شما حل حد بالا است. متحده انجام خواهد شد بقیه".

در میان افزایش تعداد coronavirus عفونت در دهلی نو اتحادیه خانه وزارت در چهار شنبه تجدید نظر در قیمت درپوش تست برای COVID-19 تومان 2,400. قیمت جدید کلاه برای آزمون -- که تا به حال 4,500 تومان -- اعلام شد دستورات زیر توسط خانه وزیر Amit Shah به "ارائه کمک به انسان معمولی".

در کشور همسایه اوتار پرادش یوگی Adityanath دولت ثابت قیمت COVID-19 آزمایش توسط روش RT-PCR نه هزینه بیش از 2,500 تومان.

ماهاراشترا -- بدترین آمار دولت با 1,20,504 موارد -- همچنین دربسته قیمت برای Covid-19 آزمون توسط آزمایشگاه های خصوصی در 2,200 تومان از موجود حداکثر قیمت 4,500 تومان.

این RTPCR آزمون برای COVID-19 بوده و در پوش تومان 2,200 در Telangana. تست تنها بر روی کسانی که با علائم آنفولانزا مانند بیماری های شدید تنفسی حاد بیماری (ساری), دولت, وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت.

در 25 مه شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دولت dodol بدن در سلامت این بحران تا به حال برداشته قیمت کلاه 4,500 تومان در هر آزمون پس از قیمت تست کیت کاهش یافته بود. راس تحقیقات پزشکی بدن نیز خواسته دولت و UT دولت به "تعمیر متقابلا سازگار قیمت" برای تست نمونه خصوصی labs.

با این حال بسیاری از ایالت ها هستند و در عین حال برای رفع این قیمت که در آن خواهد بود که هر دو طرف توافق کردند که توسط ایالات متحده و خصوصی labs.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب