آمیت شاه گفت: گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را تنها او را قوی تر (فایل)

دهلی نو:

صفحه اصلی وزیر Amit Shah امروز توییتی به می گویند که او سالم است و نه درد و رنج از هر گونه بیماری با رد شایعات اخیر در رسانه های اجتماعی در مورد سلامت خود را. “من می خواهم به آن را روشن است که من به طور کامل سالم و رنج می برند از هر گونه بیماری” صفحه اصلی وزیر نوشت.

55-سال-خانه قدیمی گفت: برای چند روز گذشته برخی افراد در رسانه های اجتماعی شده اند گسترش شایعات در مورد سلامت خود را. “در واقع, بسیاری از را توییتی حتی آرزوی مرگ من,” او گفت:.

آقای شاه گفت با این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که تحت تاثیر حدود 60000 نفر کشته و بیش از 1,900 او پرداخت نمی توجه به این شایعات که او مشغول انجام وظایف خود به عنوان خانه وزیر. او گفت که او روشن امروز به دلیل lakhs از BJP کارگران ابراز نگرانی کرده اند در طی دو روز گذشته.

صفحه اصلی وزیر, گرفتن یک تطبیق در آن گسترش شایعات گفت: گمانه زنی هایی در مورد سلامت خود را تنها از او قوی تر است. “من درخواست مردم برای جلوگیری از غرقه شدن در چنین مذاکرات و اجازه دهید من می توانم کار من آنها همچنین باید در مورد کسب و کار خود را,” او اضافه شده است.

Amit Shah تشکر به خوبی wishers و کارگران بی جی پی برای خودروی مورد سلامت خود را. او را امضا کرده گفت: او هیچ نفرت نسبت به کسانی که در گسترش شایعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de