معاون رئیس جمهور مایک پنس کارمند تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kaylei

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

واشنگتن — یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany روز جمعه گفت.

در روز پنج شنبه خبر از شکست است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت است. سخنگوی پنس بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

پنس برنامه ریزی شده برای سفر به, Des Moines, آیووا در صبح اما خروج خود را از پایگاه نیروی هوایی اندروز بود با تاخیر نزدیک به یک ساعت به عنوان کارکنان در برخورد با اخبار از تشخیص. خبرنگاران سفر با پنس گفت: چندین کارکنان متحرك از نیروی هوایی دو فقط قبل از برخاست.

آن دسته از کارکنان چپ هواپیما از آنجا که آنها تا به حال شده است در تماس با کارمند که تست مثبت ان بی سی نیوز گزارش داد. در پاسخ به این تست مثبت کاخ سفید دفتر پزشکی آغاز کرده است در یک برنامه از تماس با ردیابی برای فرد یک مقام رسمی گفت: NBC. برخی از این کارکنان در حال حاضر شده است برسد.

از روز جمعه بیش از 75 ، 000 آمریکایی درگذشت Covid-19 و بیش از 1.2 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت است.

در عین حال پنس و تهمت و حاضر به پوشیدن ماسک با وجود یک توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در صورت پوشش استفاده می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز تمایل به پوشیدن ماسک. لحظات پس از CDC صادر اولیه آن راهنمایی در ماسک در ماه آوریل گفت: "من فکر نمی کنم که من قصد دارم به انجام آن است."

این تغییر نکرده حتی با اخبار نوکر خود را تست مثبت. روز جمعه تهمت با حضور در یک رویداد به مناسبت سالگرد VE روز و نه او و نه بانوی اول Melania Trump عینک ماسک.

نیروی هوایی دو نشسته روی آسفالته در پترسون پایگاه نیروی هوایی پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل یک آدرس در آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

مایکل Ciaglo | گتی ایماژ

پنس جلب گسترده انتقاد در اواخر ماه گذشته برای پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا. پنس بعد گفت که او باید فرسوده وجود دارد اما که او فکر نمی کنم لازم بود چرا که او مورد آزمایش قرار غالبا برای coronavirus.

رئیس جمهور روز پنجشنبه گفت که او و پنس آغاز خواهد شد مصرف روزانه coronavirus آزمون افزایش از آزمون در این هفته بود که کاخ سفید پروتکل.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا کارکنان همچنین می تواند داده های روزانه آزمون. در حال حاضر کاخ سفید در آزمون بازدید کننده ای که خواهد آمد به تماس نزدیک با رئیس جمهور قبل از ملاقات آنها با او کنترل درجه حرارت برای مطبوعات فراهم می کند و هفتگی تست برای کارکنان.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن یک جلسه با قانونگذاران جمهوری خواه در کاخ سفید که در آن نه او و نه هر کس دیگری عینک ماسک. در این جلسه تشکر. کابل R-تگزاس گفت: آنها تا به حال همه تست شده قبل از جلسه. "هیچ کس در اینجا است که coronavirus مگر اینکه آن را رسانه ای" او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر یک عضو نظامی بنا به گزارش ها تا به حال تماس بسیار نزدیک با رئیس جمهور از جمله خدمت به وعده های غذایی و کمک به او را با لباس های خود را و دیگر نیازهای شخصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد تماس نزدیک با بیمار نوکر. "من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در دفتر بیضی. "من می دانم که او چه کسی است فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید."

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس می ایستد در میان تلویزیون soundmen رادیو خبرنگاران و رسانه های دیگر پرسنل تمام پوشیدن ماسک محافظ به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر او به عنوان گوش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند در طول یک رویداد افتخار ملی روز پرستار در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

تام برنر | ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب