هنگ کنگ اولین دستگیری تحت چین جدید امنیت ملی قانون

پرچم هنگ کنگ پرواز از یک قایق کشتی در تاریخ 2 ژوئیه سال 1997 یک روز پس از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

پرچم هنگ کنگ پرواز از یک قایق کشتی در تاریخ 2 ژوئیه سال 1997 یک روز پس از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون است.

رومئو Gacad | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پلیس هنگ کنگ اعلام کرد روز شنبه خود را برای اولین بار پس از دستگیری چین امنیت ملی قانون به اجرا در آمد.

ستیز قانون اثر در زمان ساعت پس از, چینی, مجلس بالا تصمیم رای به تصویب امنیت ملی قانون در روز سه شنبه.

این قانون تصریح می کند که کسی که عمل می کند با یک دیدگاه برای "تضعیف وحدت ملی" از هنگ کنگ با سرزمین اصلی مواجه مجازات تا مادام العمر در زندان بسته به شدت جرم.

تحت مقررات جدید بسیاری از هنگ کنگ تظاهرات که در سال گذشته خواهد بود و مجازات قانون.

هنوز هم معترضان به خیابانها در روز چهارشنبه مشخص شده است که این 23rd سالگرد این شهر تحویل از انگلستان به چین است. هنگ کنگ مستعمره بریتانیا که بازگشت به قانون در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997.

تظاهرکنندگان شعار میدادند: شعارهایی مانند "مبارزه برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ است." افسران توقف عبور و مرور و انجام جستجو و برخی از آنها دور گرفته شده توسط پلیس. توپ آب نیز استفاده می شود.

پلیس بعد گفت در توییتر که بیش از 70 نفر دستگیر شده بود برای شرکت در "غیر مجاز مجامع" از جمله دو مظنون به نقض امنیت ملی قانون است.

منتقدان باید بلند گفت: قانون را تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال وعده داده شده به خاک چینی هنگامی که آن را تحویل داده شد به پکن.

هنگ کنگ است که اداره تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است. زیر که ساختار آن برخوردار خاص استقلال که دیگر شهرستانها چینی ندارند — از جمله آزادی بیان و حق اعتراض و انتخاب محدود حقوق.

قانون جدید می دهد پکن کنترل بیشتر در شهر و در حال حاضر به حال تاثیر بر جنبش اعتراضی. ساعت پس از این قانون تصویب شد, هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ گفت که او استعفا به عنوان دبیر طرفدار دموکراسی گروه Demosisto و ترک ، اعضای دیگر از جمله ناتان قانون و اگنس چو صادر مشابه اظهارات در رسانه های اجتماعی و حزب اعلام کرد آن را منحل کند.

اما مقامات رد این ایده است که قانون اهداف فعالیت است.

"هدف این است که به طرفدار اردوگاه دموکراتیک در هنگ کنگ به عنوان یک دشمن خیالی. هدف این است که مبارزه با یک دسته باریک از جرایم علیه امنیت ملی" گفت: ژانگ Xiaoming اجرایی معاون هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور دولت شورای چهارشنبه.

""یک کشور دو سیستم در حال حاضر صحبت از حجم سیاسی تحمل مرکزی (دولت)" او گفت:, با توجه به رسمی ترجمه انگلیسی از ماندارین-زبان سخنان.

"مردم با دیدگاه های مختلف آنها ممکن است همچنان وجود دارد برای مدت زمان طولانی در هنگ کنگ ... شما باید با استفاده از این (تفاوت در دیدگاه ها) به عنوان بهانه ای برای ... تبدیل دلار هنگ کنگ به یک پناهگاه امن ضد چین نیروهای," او اضافه شده است.

رهبران بین المللی را محکوم کرده اند چین تصمیم به تصویب این قانون اما پکن مدعی است که قدرت های خارجی نباید دخالت در مسائل داخلی.

"به عنوان پکن در حال حاضر رفتار هنگ کنگ به عنوان" یک کشور و دو نظام "بنابراین باید ایالات متحده آمریکا" کاخ سفید شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot در بیانیه ای گفت: با توجه به گزارش رویترز. "ما می خواهیم پکن بلافاصله معکوس دوره است."

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب