راهول گاندی اجتماعی فاصله از Uddhav Thackeray, نشانه, تیم Pawar

راهول گاندی نظرات و سوالات مطرح شده در مورد ائتلاف در ماهاراشترا.برجستهاو دیده می شد فاصله خود را از گزارش ها

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

راهول گاندی نظرات و سوالات مطرح شده در مورد ائتلاف در ماهاراشترا.

برجسته

  • او دیده می شد فاصله خود را از گزارش ها از شکاف در ائتلاف حاکم
  • Sharad Pawar را NCP و شیو سنا باید هرگونه تقسیم
  • NCP را Majeed ممان انتقاد, نظر, گوید کنگره بخشی از کابینه
دهلی نو:

راهول گاندی نظر امروز خدمت بیشتر به مسائل پیچیده را به عنوان متحدان خود در ماهاراشترا ائتلاف حاکم rubbished صحبت از شکاف موجب شده توسط یک سری از جلسات. کنگره تنها بازی نقش حمایت در ماهاراشترا او گفت: به ظاهر به دور از وزیر Uddhav Thackeray و تصمیم گیری در دولت بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر.

کنگره بعد از آن گفت: خود رهبر نظرات شده بود و پیچ خورده از متن اما روشن بود کمی به tamp پایین ائتلاف بحران شایعاتی است که وزیر را شیو سنا و کنگره ملی حزب (NCP) رئیس Sharad Pawar تا به حال با زور و اجبار را تکذیب کرد, فقط ساعت پیش.

"من می خواهم برای ایجاد یک تمایز در اینجا. ما در حال حمایت از دولت در ماهاراشترا اما ما نمی کلیدی تصمیم ساز در ماهاراشترا. ما تصمیم گیران در پنجاب, Chhattisgarh, Rajasthan و تامیل نادو. تفاوت معنادار وجود دارد در حال اجرا به دولت و حمایت از آن" آقای گاندی گفت: در پاسخ به رسانه ها سوالات در ماهاراشترا coronavirus بحران و ممکن است اختلافات درون هیئت حاکم اتحاد در مقابله با آن است.

گفت: "من بسیار قاطعانه که ماهاراشترا مهم دولت بمبئی پایتخت مالی و وجود دارد مقدار زیادی از توجه آنها را به یک وضعیت دشوار است و مقدار زیادی از توجه را باید به دولت داده می شود توسط این مرکز گفت:" کنگره MP.

در تلاش برای کاغذ بیش از ترک ها و پروژه ایران مقابل, Sharad Pawar دختر Supriya Sule یک NCP MP گفت که آقای گاندی "کاملا حق با شماست".

"من شنیده ام چه راهول گاندی گفت. کاملا حق با او است. این یک ائتلاف. همه طول می کشد تصمیم به با هم. Uddhav Thackeray طول می کشد هر کس به اعتماد به نفس. من او را دیده ام دست اول او طول می کشد, همه, همراه," او گفت: نظرات خود را نیز ظریف یادآوری است که هر سه طرف - سنا, NCP و کنگره بود مساوی می گویند در این ائتلاف است.

Ms Sule تر بود آشتی جویانه نسبت به همکار خود Majeed Memon که گفت: "این درست نیست بگویم کنگره است نه بخشی از فرایند تصمیم گیری. اعضای کنگره بخشی از کابینه. آنها ارائه پشتیبانی از خارج. آنها در کابینه و ثبت نام در تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت ماهاراشترا که شامل حزب کنگره."

بی جی پی متهم توسط احزاب حاکم از تکان دهنده مشکل در آن ناامیدی برای بازگشت به قدرت در تصرف آقای گاندی نظرات. "در این بیانیه از بی اعتمادی بین دو داد شرکای توسط راهول گاندی یک شوخی بد با مردم ماهاراشترا" گفت: BJP رهبر Shaina NC.

نشانه هایی از اختلاف در ماهاراشترا داد مجهز شدند Sharad Pawar جلسه با Uddhav Thackeray شب گذشته در سنا رهبر بمبئی صفحه اصلی "Matoshree" ساعت پس از مذاکرات خود با دولت فرماندار Bhagat Singh Koshyari.

آقای Pawar است گفت: ناراحت شود در وزیر بی میلی برای پایان دادن به این مستند و به طور فعال به کاوش پیشنهادات خود را برای بازگشایی ماهاراشترا به تدریج و خروج نامحدود shutdown در دولت بدترین برخورد با این بیماری همه گیر در کشور است.

"وجود دارد هیچ تهدیدی برای دولت ماهاراشترا. همه MLAs هستند با ما هر گونه تلاش برای شکستن آنها را در این زمان منجر خواهد شد در مکان های عمومی, ضرب و شتم ما" آقای Pawar گفت NDTV این صبح است.

اگر کنگره غایب بود در Mr Pawar نشست با وزیر ، NCP رهبر گفت: هر سه شرکای ائتلاف در ماهاراشترا با هم بودند و متحد در مبارزه با COVID تهدید.

آقای Pawar همچنین به دیدار خود با فرماندار یک "حسن نیت ارائه میدهد تماس بگیرید". زمان از اهمیت حیاتی برخوردار است با توجه به اینکه آقای Pawar شده است آشکارا انتقادی از آقای Koshyari و اعتراض به "مداخله" در دولت تصمیم گیری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن