چگونه به کاملا خود را تبدیل زمان مبلمان—بدون رنگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.رنگ رفتن

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

رنگ رفتن به برای بازپرداخت مبلمان قدیمی, اما آن را تنها گزینه خود را! برای یک چرخش تازه در چیزهای قدیمی خود را, چرا که نه سعی کنید دکوپاژ? بله دکوپاژ—مسائل کلاس هشتم من استفاده می شود به لاک جلا دادن دوون ساوا چهره به هر سطح از اتاق خود. من حدس می زنم من همیشه می دانستم که دکوپاژ ایجاد شد و برای بیش از فریبنده گی با اشتراک به ببر ضرب و شتم, اما تا به حال چیزی ندیده پروژه من می خواستم به سعی کنید تا زمانی که به تازگی زمانی که من آمد در سراسر این decoupaged لهستانی صندلی توسط Camila Pavone از سبک گردیده. من تا به حال یک لهستانی صندلی خود من که نیاز به یک یادآوری به علاوه برخی از سرگرم کننده پارچه بنابراین من دستور داد وان Mod خپل و ایجاد خود من بیانیه صندلی. آن را دشوار است اما من برخی از راهنمایی برای کمک به پروژه خود یک موفقیت!

منابع شما نیاز به دکوپاژ یک صندلی

جهت نحوه دکوپاژ یک صندلی

در اینجا چیزی است که من آغاز شده با: یک thrifted چوب صندلی که من دوست داشتم اما نمی دارم. دکوپاژ به نظر می رسد بهترین کار در پروژه های که paintedm به عنوان مخالف به چوب لخت, اما همچنین می تواند بر روی پلاستیک—فقط مطمئن شوید که برای تست یک منطقه کم رنگ قبل از اینکه شما شروع. خود را با شتاب #0000 پشم فولاد و یا شن ریز سنباده و کار آن را بر روی سطح به مطمئن شوید که همه چیز خوب و صاف است. پاک کردن با دستمال مرطوب کنید و صبر کنید تا قطعه خشک قبل از شروع پروژه خود را.

مشاهده قطعه خود را کنید و سعی کنید به آن را ببینید در بخش های متعدد: پای چپ پای راست, مرکز نوار سمت چپ نوار ، راه شما روش برش پارچه خود را در راه است که ایجاد خواهد شد به عنوان چند چین و چروک و یا چین به عنوان امکان پذیر است هنگامی که آن را پیچیده در اطراف مبلمان خود را. به عنوان مثال: تکیه گاه روی صندلی من است که به سادگی دو قطعه چوب اما من به پایان رسید تا با استفاده از پنج قطعه جداگانه ای از پارچه به منظور تمیز بپیچید. اگر شما حداقل کمی مرعوب فقط انتخاب کنید واقعا وحشی پارچه است که جلب توجه و دور از هر گونه اشتباه!

اگر شما صندلی صندلی خالی مثل مال شما نیاز به پاپ آن را قبل از شروع. این است که زمان زیادی را به دوباره خود را پوشش صندلی صندلی در یک مکمل پارچه—آن را فوق العاده آسان پروژه با نتیجه نهایی.

کار با یک بخش در یک زمان قرار دادن پارچه در اطراف (و یا استفاده از یک پارچه نوار اندازه گیری, اگر شما یک) برای اندازه گیری دور این بخش شما پوشش برای اندازه گیری طول و اضافه کردن چند اینچ برای اتاق تکان دادن و برش ، تر و تمیز تمام رشته ها و چیز ساییده مناطق از نوار پارچه قبل از استفاده از.

قلم مو خپل وزارت دفاع آزادانه به این بخش از مبلمان شما فقط برش پارچه نوار. چسب باید ضخیم اما نه کسل کننده—شما لزوما می خواهید آن را به خیس کردن از طریق به بالای پارچه. فوم براش کار خوب اگر شما در حال کار بر روی یک سطح کاملا صاف اما گسترده ای قلم صنایع دستی براش بهترین کار برای پروژه های با منحنی یا کمی nooks و crannies.

موقعیت پارچه در این بخش به طوری که درز چهره یک منطقه کم رنگ (به سمت عقب یا رو به داخل) پارچه را می توان قرار گیرند اگر شما به سرعت کار می کنند اما سعی کنید آن را به حرکت بیش از یک بار. به آرامی صاف کردن پارچه به طوری که وجود ندارد هر گونه چین و چروک و یا حباب و اصلاح بیش از حد با قیچی تیز. سعی کنید به قطع به عنوان نزدیک به درز که ممکن است بدون افشای سطح زیر. اضافه کردن یک کمی بیشتر چسب درز منطقه و مطبوعات به طوری که آن را میسازد ، دمدمی نیست اگر خطوط خود را ندارد کاملا مستقیم—من قول می دهم هیچ کس متوجه خواهد شد اگر شما در تلاش برای پنهان کردن درزهای!

برای مناطقی که لب به لب هم مثل پشت پاها از این صندلی بهتر است به درخواست خود پارچه و اصلاح بیش از حد با یک سوپر تیز چاقو سودمند.

برخی از مناطق خواهد شد از روی حیله و تزویر است و ممکن است نیاز شما را به درجه یک از بخش های کوچک و یا ایجاد برش خطوط خود را به طوری که پارچه را کاملا مسطح در اطراف یک منحنی. اگر شما در نهایت نیاز به قطع خطوط مطمئن شوید که آنها رو به داخل و یا یک منطقه است که لزوما جلو و مرکز. چسب برش پارچه برای مبلمان و سپس اضافه کردن یک کمی بیشتر چسب و قرار دادن یک پارچه پچ بیش از بالا به پنهان کردن هر گونه مناطق در معرض.

5. اضافه کردن یک روکش (اختیاری)

هنگامی که شما به پایان رسید خود را پوشش مبلمان شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به ترک سطحی در معرض و یا اضافه کردن یک روکش دکوپاژ. آن را اجتناب ناپذیر است که گرد و غبار را جمع آوری خواهد کرد بنابراین یک روپوش توصیه می شود اما نگه داشتن در ذهن آن را تغییر رنگ پارچه خود را فقط یک کمی پس از آن واقعا به شما هر آنچه که شما تصمیم به انجام.

اگر شما تصمیم به انجام یک روپوش اینجا است که چگونه: درخواست یک کت نازک از وزارت دفاع خپل با کیفیت نرم قلم مو یا برس فوم و اجازه دهید خشک برای 20-30 دقیقه. برای این مرحله یک فوم قلم مو بزرگ است زیرا شما لازم نیست که به نگرانی در مورد یک قلم آمدن کردن و قابل مشاهده در پایان برسد.

یک روپوش کافی است برای مبلمان است که تزئینی است اما دو تا سه کت توصیه می شود برای مبلمان می شود که ترافیک سنگین است. برای یک سوپر پایان صاف, مرطوب شن و ماسه و بین هر لایه با روکش 400-سنباده دانه پس از پاک کردن و خشک. به پایان شما می توانید با #0000 پشم فولاد و یا اسپری با پاک کردن سیلر اکریلیک به کمک با هر tackiness.

که همه به آن وجود دارد! چند ساعت است که همه شما نیاز به ایجاد یک کاملا سفارشی قطعه در هر طرح و یا رنگ از انتخاب شما. این است به خصوص راه عالی برای استفاده از تکه پارچه از پروژه های دیگر که ممکن است بیش از حد کوچک برای هر DIYs!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب