چگونه برای اضافه کردن برخی از رنگ به نادیده گرفته ترین دیوار در فضای خود را

یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه برای اضافه کردن رنگ به خانه خود را ؟ رنگ دیوار. و هنگامی که شما انجام داده ا

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه برای اضافه کردن رنگ به خانه خود را ؟ رنگ دیوار. و هنگامی که شما انجام داده ایم که ما شرط می بندم شما را وسوسه می شود به چیزهای دیگر بیش از حد, مانند نقاشی درب و یا نقاشی های تر و تمیز. اما اجازه دهید ما شما قیر پروژه های دیگر شما ممکن است فکر کرده هنوز: سقف.

اغلب به نام "پنجم دیوار" توسط طراحان سقف ارائه یک بوم است که معمولا نادیده گرفته شده برای اضافه کردن رنگ. یک دلیل برای آن وجود دارد ؟ به نظر می رسد رفو تهدید آمیز! و ما آن را دریافت کنید: نقاشی سقف, بر خلاف نقاشی یک دیوار و یا درب شامل زمان طولانی بر روی یک نردبان و یا برگزاری یک به کار گرفته غلتک. این بدان معنی نیست که این کار بهترین سمت چپ به جوانب مثبت ، مسلح با ابزار مناسب و مقدار سخاوتمندانه از صبر و این چیزی است که شما می توانید خود را بیش از آخر هفته. در اینجا چگونه است. (توجه داشته باشید که این دستورالعمل زیر اعمال می شود اگر شما نمی باید یک پاپ کورن سقف اگر سقف شما یک پاپ کورن پایان شما نیاز به یک مجموعه ای متفاوت از دستورالعمل در مورد چگونگی رنگ پاپ کورن سقف.)

منابع شما نیاز به رنگ یک سقف:

جهت چگونه به رنگ سقف:

حرکت تمام مبلمان اتاق است که به شما امکان نقاشی. اگر شما نمی توانید به حرکت مبلمان آن را با پوشش پلاستیکی رها کردن پارچه و یا کیسه های زباله برای محافظت از آن را از رنگ ریخته و براشهای.

2. نوار لبه سقف خود را

اگر شما در حال نقاشی دیوار خود را, شما نیاز به نوار کردن سقف به مطمئن شوید که رنگ نمی کند راه خود را در خارج از لبه. استفاده از نقاش نوار در اطراف کل سقف مطمئن شوید همچنین نوار کردن هر دریچه.

3. نخست سقف (اختیاری)

اگر سقف خود را شده است هرگز رنگ یا یک رنگ تیره بر روی آن در حال حاضر شما احتمالا می خواهید به استفاده از پرایمر قبل از نقاشی. اگر سقف شما در حال حاضر رنگ سفید شما می توانید از این مرحله بگذرید.

استفاده از یک قلم مو رنگ به پر رنگ در لبه های سقف. این راه شما نقاط است که غلتک است به احتمال زیاد به از دست ندهید.

بیش از بقیه از سقف با یک غلتک متصل به توسعه دهنده قطب نورد در خطوط موازی به مطمئن شوید که رنگ می شود به کل سقف. صبر کنید تا رنگ خشک برای دیدن اگر شما نیاز به یک کت دوم; اگر رنگ به نظر می رسد splotchy یا لخت در بخش های, بیش از سقف با یک غلتک دوباره.

در حالی که پوشش دوم هنوز مرطوب, حذف نوار در یک زاویه 45 درجه. که در آن است! لذت بردن از جدید خود را پاپ از رنگ های سربار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب