NIH توقف کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین پس از پیدا کردن هیچ به نفع coronavirus بیماران

این دارو هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

این دارو هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در ماه های اخیر به عنوان یک درمان ممکن است به افراد مبتلا به این بیماری کروناویروس (COVID-19) نشان داده شده است در سنگ دره عمیق و باریک, داروخانه, در, Provo, Utah, مه 27 سال 2020 است.

جورج فری | ایسنا

موسسه ملی بهداشت است متوقف آن کارآزمایی بالینی از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از پیدا کردن که درمان را فراهم می کند بدون سود به COVID-19 بيمار.

تصمیم برای پایان دادن به محاکمه می آید پس از غذا و دارو لغو اضطراری استفاده از مواد مخدر در روز دوشنبه و سازمان بهداشت جهانی کاهش یافته و مواد مخدر از آن مطالعه جهانی در روز چهارشنبه.

"داده ها و نظارت بر ایمنی مدیره ملاقات اواخر جمعه و مشخص است که در حالی که وجود دارد هیچ آسیبی در این مطالعه به مواد مخدر بود و بسیار بعید است به نفع بيماران مبتلا به COVID-19," NIH گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

FDA نیز تعیین مواد مخدر است "بعید است که به طور موثر در درمان COVID-19" و هشدار داد از عوارض جدی از جمله مشکلات ریتم قلب.

هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و روماتوئید شرایط مانند آرتروز. این دارو تولید هیجان در سال گذشته پس از چند کوچک مطالعات نشان می دهد می تواند مفید برای درمان coronavirus.

اما بزرگتر مطالعات نشان داد این دارو بود و مفید نیست و ناشی از مسائل مربوط به قلب در برخی از بیماران و مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت هیدروکسی کلروکین کار نمی کند بهتر از دارونما در پیشگیری از عفونت کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تبلیغ داروی بالقوه برای مبارزه با ویروس ها و تکمیل دو هفته رژیم ماه گذشته. کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت که پس از بحث در مورد شواهد و علیه هیدروکسی کلروکین با رئیس جمهور آنها به این نتیجه رسیدند "سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی."

وجود دارد مورد تایید FDA داروهای برای درمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 8.6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 460,594 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب