ماکارونی و کره و پنیر پخت و پز درس برای تیم Gehlot در راجستان رفت و آمد مکرر

راجستان کنگره MLAs جمعیت در اطراف فیرمونت دبی سرآشپز اجرایی برای یادگیری دستور العمل های جدیدجیپور: با یوگا, ن

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399

راجستان کنگره MLAs جمعیت در اطراف فیرمونت دبی سرآشپز اجرایی برای یادگیری دستور العمل های جدید

جیپور:

با یوگا, نمایش فیلم و آشپزی کلاس های راجستان کنگره MLAs در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته در یک هتل لوکس در دبی به باز کردن از پیچ جلوتر از احتمال طوفان در روز سه شنبه زمانی که حیاتی دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا مجلس Sachin خلبان و 18 کنگره MLAs می توان رد صلاحیت شده توسط مجلس.

در تصاویری MLAs در گاه به گاه كم و شلوار دیده می شود انجام یوگا در بزرگ سبز چمن از فرمانت در جیپور. هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از آنها دیده می شود نشسته نزدیک به یکدیگر است.

برخی از MLAs که می خواستم به سعی کنید از دستور العمل های جدید دیده می شود ازدحام در اطراف اجرایی آشپز از هتل پنج ستاره به عنوان او هدایت آنها را در امتداد یک خط از ظروف. این MLAs گفت: آنها آموخته به پیتزا و پاستا و کره و پنیر.

1960 آمار حماسه "Mughal-e-Azam" اکران شد برای MLAs در شب جمعه است.

ko22v2jo

راجستان کنگره MLAs انجام یوگا در فرمانت در جیپور

آخر هفته علائم کاهش سرعت از گیج کننده مانور که وزیر Ashok Gehlot مصرف شده بود برای جلوگیری از سقوط دولت پس از Sachin خلبان تصمیم به شورش علیه این حزب با حمایت از یک تعداد انگشت شماری از MLAs وفادار به او.

این راجستان دادگاه عالی روز جمعه به وقت شورشی MLAs تا سهشنبه برای پاسخ به رد صلاحیت اعلامیه برای "anti-فعالیت های حزب" که آنها را در دادگاه به چالش کشید.

18 کنگره شورشیان گفته می شود وفادار به Sachin خلبان ماندن در دو استراحتگاه در Manesar در نزدیکی دهلی نو است.

کنگره به حالت تعلیق دو نفر از شورشیان ادعا که آنها تا به حال بوده است و گرفتار توطئه با بی جی پی در برابر دولت خود را.

5ngkr24g

فیرمونت دبی سرآشپز اجرایی می آموزد کنگره MLAs چگونه به دستور العمل های جدید

یک راجستان پلیس تیم فرود آمد در دو استراحتگاه در Manesar روز جمعه به قصد دستگیری Bhanwar لعل شارما که کنگره مدعی است یکی از دو MLAs شنیده بحث رشوه از BJP به عنوان بخشی از یک توطئه علیه Ashok Gehlot دولت در راجستان.

بی جی پی را متهم به کنگره توسل به افترا و غیر قانونی تلفن-بهره برداری در ناامیدی. "آیا دولت ضربه بزنید گوشی ؟ شما می توانید ضربه بزنید و گوشی های بدون مجوز مناسب. دادگاه قبول نمی کند چنین نوار. این مثل این است که رسوایی واترگیت" گفت: BJP را راجستان رئیس Satish Poonia.

برای تیم خلبان برنده نبرد دادگاه مهم است. اگر شورشی MLAs هستند رد صلاحیت اکثریت علامت را رها ساخت آن را آسان تر برای Ashok Gehlot به نفع یک طبقه تست. اگر شورشیان می تواند رای در مجمع کنگره دولت می تواند سقوط.

آقای Gehlot نیاز 101 MLAs به او رای در 200 عضو مجمع و ادعا می کند او به حمایت از 106.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن