استخدام بازیابی ممکن است کاهش به عنوان ویروس موارد صعود

مارکو Bello | ایسناجایگزین منابع داده که پیگیری کارکنان ساعتی نشان می دهد که شغل بازیابی کند در هفته های اخیر

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

مارکو Bello | ایسنا

جایگزین منابع داده که پیگیری کارکنان ساعتی نشان می دهد که شغل بازیابی کند در هفته های اخیر به رشد coronavirus موارد تسریع در شهرهای بزرگ مانند دالاس, هوستون و لس آنجلس.

داده ها از Homebase یک برنامه ریزی شرکت است که با این نسخهها کار با بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار در بخش خدمات نشان می دهد که اشتغال مارس کاهش یافته است طی هفته گذشته در برخی از مناطق با کارکنان کمتر کاری در ژوئن 24 از میانگین از ماه ژوئن 15-19 در اکثر متحده است.

پیش از آن در ماه ژوئن یک اقتصاددان در سنت لوئیس فدرال رزرو شناسایی Homebase به عنوان یک مجموعه داده که بیشتر اخباری از تعجب ممکن است شغل گزارش از بسیاری از اقتصاددانان. در آن زمان داده ها نشان داد و ادامه داد: حرکت در این هفته پس از بررسی تاریخ برای گزارش اشتغال.

این Homebase داده است که یک نمونه نماینده از اقتصاد ایالات متحده, اما آن را نشانی از آینه کاهش بازیابی هفتگی مدعیان اولیه بیکاری داده اند که کاهش کمی بیش از سه هفته گذشته اما هنوز هم در طول تاریخ در سطوح بالا. تازه ترین مطالعه برای 1.48 میلیون ادعاهای جدید, بالاتر از اقتصاددانان انتظار می رود هر چند در ادامه ادعا می کند آیا سقوط به زیر 20 میلیون.

"البته آهسته لبهای بهبود در بازار کار است که یک علامت مثبت ما در جاده ها به, بهبود, اما افزایش متحده ادعا می کند که در آن ویروس موارد بالا ثابت می کند وجود خواهد داشت ضربه در طول راه" چارلی ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری در بیانیه ای گفت در مورد گزارش.

داده ها از کرونوس یکی دیگر از بزرگ ساعتی نیروی کار مدیریت شرکت همچنین نشان داده است که رکود در مشاغل بازیابی با توجه به دیو Gilbertson, معاون رئیس جمهور از استراتژی و عملیات برای شرکت. Gilbertson گفت که در هفته های اخیر سرعت رشد برای کارگران ساعتی مشکلات ناسازگار بودن در برای مجموعه داده ها به نصف کاهش یافته است از آنچه در آن بود در ابتدای بازیابی.

"ما شروع به دیدن یک نقطه شکست اتفاق می افتد درست بعد از روز یادبود" Gilbertson گفت.

خرده فروشی و مهمان نوازی و مراقبت های بهداشتی سه صنایعی که در حال دیدن آنها بهبود سطح, او گفت:. شیفت کار می کرد در جنوب شرقی ایالات متحده باید به طور کلی وارد کردن بیش از یک ماه گذشته هر چند آن باقی مانده است دیده می شود در صورتی که به دلیل افزایش coronavirus موارد Gilbertson گفت.

"چیزی که ما در اینجا بیشتر از نزدیک این هفته و هفته آینده در تلاش است تا به مقایسه متحده که در آن وجود داشته است بالاتر Covid خوشه با که در آن وجود دارد slowdowns و یا حتی در برخی موارد کاهش" Gilbertson گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im