Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما وثيقه اوراق قرضه کسب و کار ممکن است در معرض خطر; کارشناسان در حال شرط بندی بر روی تسلا

روز جمعه گریم ماهانه شغل گزارش را تایید کرد و تعدادی از آمریکایی ها از کار, اما بازار در زمان شماره در گشاد گش

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

روز جمعه گریم ماهانه شغل گزارش را تایید کرد و تعدادی از آمریکایی ها از کار, اما بازار در زمان شماره در گشاد گشاد راه رفتن به عنوان سرمایه گذاران بدترین بیماری همه گیر و تلفات آن را گرفته در اقتصاد را تصویب کرده است. میانگین صنعتی داو جونز و نزدک کامپوزیت شاخص S&P 500 در تمام نوشته های خود را برای اولین بار هفته پیش در سه هفته گذشته. شاخص Dow و S&P 500 با افزایش 2.5% و 3.5% این هفته به ترتیب در حالی که فناوری تحت سلطه نزدک افزایش 6 درصد.

هنوز Covid-19 نفر در سراسر جهان همچنان به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده به سرعت نزدیک شدن 80,000. به عنوان متحده شروع به دوباره باز کردن اقتصاد خود و مقامات امیدوارند که آن را ممکن است برای بدست آوردن آمریکایی ها به کار می کنند در حالی که جلوگیری از افزایش موارد جدید از ویروس.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 275,188
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.2 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 77,180

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:08 pm: سه کودک کشته شده اند از بیماری نادر به کروناویروس, NY رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

فرماندار اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی از Coronavirus جلسه در Northwell فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی در منهست.

ران اژدر | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

سه نیویورک کودکان باید از درگذشت نادر سندرم التهابی است که مقامات بهداشتی این باور است که مربوط به coronavirus فرماندار اندرو کومو گفت. کومو در روز جمعه گفت: این سندرم موثر بر کودکان سهام علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری با توجه به CNBC را Feuer و کوین Breuninger.

نیویورک گزارش کرده 226 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 572 مورد جدید در بیمارستان در روز گذشته است. —تری کالن

11:19 am: شیلات آلاسکا به دریافت 50 میلیون دلار در کمک های فدرال

آلاسکا را دریافت 50 میلیون دلار در فدرال کمک برای شیلات وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت: — نیمی از آنچه که مقامات دولت انتظار داشت ، آسوشیتد پرس گزارش داد. آلاسکا مسئول 58 درصد از ملت غذاهای دریایی با حجم در سال 2018 است.

آلاسکا مقامات تا به حال انتظار می رود دولت برای دریافت حدود 100 میلیون یا یک سوم از 300 میلیون دلار را به خود اختصاص داده شیلات در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل Anchorage Daily News گزارش روز جمعه.

با وجود آلاسکا انتظارات آلاسکا گره خورده است با واشنگتن برای بیشتر پول داده شده به هر کشور با توجه به AP. —تری کالن

11:13 am: کارشناسان فکر می کنم تسلا در یک موقعیت بهتری نسبت به سایر خودروسازان ما برای زنده ماندن رکود اقتصادی

11:01 am: coronavirus می تواند کشتن $2 میلیارد دلار در اوراق قرضه وثیقه کسب و کار

2.3 میلیون نفر زندانی در آمریکا بزرگترین زندان جمعیت در هر کشور نزدیک به 83 درصد در زندانها و یا در زندان های محلی.

گری فریدمن | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

یکی از آسیب پذیر ترین جمعیت در میان شیوع کروناویروس ایالات متحده تادیبی سیستم. نزدیک به 15,000 زندانیان تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به مارشال پروژه.

به تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تادیبی امکانات را منتشر کرده اند بیش از 16,000 زندانیان. و به عنوان سالی Barrett, گزارش و با هیچ اوراق قرضه به ارسال بسیاری از وثيقه اوراق قرضه شرکت ها مجبور به اخراج تمام کارکنان است. —تری کالن

10:24 am: مزدا موتور گزارش به دنبال $2.8 میلیارد دلار وام برای سوار شدن از همه گیر

مزدا موتور شده و رسیدن به وام جمعا حدود 2.8 میلیارد دلار از ژاپن در سه اصلی بانک ها و وام دهندگان دیگر به عنوان بیماری همه گیر مورد صنعت خودرو, یک منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت.

Mitsubishi UFJ Financial Group, Sumitomo Mitsui گروه مالی و Mizuho گروه مالی — و همچنین بانک توسعه ژاپن, Sumitomo Mitsui اعتماد و دیگران — انتظار می رود به توافق برسند. در حال حاضر برخی از تمدید وام های رویترز گزارش داد. درخواست وام کرده بود در ابتدا گزارش شده توسط Nikkei کسب و کار روزانه است. —تری کالن

9:45 am: FDA تایید اضطراری استفاده از اولین تشخیصی 'آنتی ژن' آزمون

این 2020 میکروسکوپ الکترونی در دسترس ساخته شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از تصویر را نشان می دهد کروی coronavirus ذرات از ایالات متحده برای اولین بار مورد COVID-19. روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در شهر نیویورک مقامات بهداشتی با صدور یک هشدار به پزشکان در مورد شدید بیماری التهابی احتمالا مرتبط با COVID-19 یافت شده است در یک خوشه از کودکان آمریکا در شهر نیویورک پس از اولین گزارش, در اروپا است.

C. S. زرگر, A. تأمين | CDC | AP

سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه مجاز اولین اضطراری استفاده برای یک Covid-19 آزمایش آنتی ژن تهیه شده توسط محصول تشخیصی ساز Quidel Corp. این آنتی ژن تست سرعت تشخیص قطعاتی از پروتئین یافت می شود و یا در ویروس را با آزمایش نمونه های جمع آوری شده از حفره بینی با استفاده از سواب FDA در بیانیه ای گفت. صوفیه 2 سارس آنتی ژن FIA آزمون طراحی شده برای تشخیص سریع ویروس است که باعث Covid-19.

به عنوان CNBC آفتابی کیم گزارش آنتی ژن تست شانس بالاتری از منفی کاذب و منفی نتیجه ممکن است نیاز به تایید با آزمون های اضافی قبل بیشتر درمان. که گفت:, مثبت, نتایج آزمون از آنتی ژن تست بسیار دقیق است. —تری کالن

9:12 am: آمازون و فروشندگان در تلاش برای انطباق با تقاضا در میان شیوع

نا امید با تاخیر طولانی در دریافت سفارشات آنلاین? آمازون بیش از حد.

خرده فروشی کرگدن شده است مبارزه با کروناویروس مشکلات مربوط در چند جبهه از شیوع کروناویروس در آمریکا شروع به گرفتن نگه دارید در ماه مارس است. در نتیجه افزایش سفارشات آنلاین تست شده این شرکت در زنجیره تامین به عنوان یک آمریکایی با عجله به خرید اقلام ضروری مانند کاغذ توالت و عفونی. در ضمن آمازون خود را در بر داشت به طور ناگهانی نیاز به پلیس گسترده ای از قیمت سنگ آهن در بازار مشکل و مواد غذایی خدمات تحویل شد کمانش تحت وزن سفارشات آنلاین.

آمازون گفت: آن را نمی تواند پیش بینی زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت فروشندگان به عنوان بسیاری از چالش های لجستیکی باقی می ماند, CNBC آنی پالمر ، —تری کالن

8:56 am: Coronavirus گرفته شده است میلیون ها شغل اما اینجا جایی است که آنها در حال آمدن

در حالی که روز جمعه گزارش اشتغال ماهانه برجسته اقتصادی تلفات شیوع کروناویروس گرفته شده در اقتصاد, برخی از بخش های بازار کار هستند تندرست و جدید مشاغل در حال ظهور است. تعداد فزاینده ای از موقعیت های مورد نیاز برای noncritical مراقبت های بهداشتی. برای مثال فرصت های شغلی برای داوطلبان متوسط و تماس با ردیاب در محل مورد نیاز برای کمک به موسسه دستورالعمل برای کارکنان بازگشت به کار.

به عنوان CNBC Jeff Cox گزارش های نیز وجود دارد در حال رشد است تقاضا برای تدارکات و تامین سرمایه گذاری دارویی و ارتباطات از راه دور موقعیت. —تری کالن

8:45 am: رئیس جمهور مصر گسترش قدرت با استناد به این بیماری همه گیر

Abdel-Fattah ال-Sissi

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah ال-Sissi تصویب اصلاحات مربوط به وضعیت اضطراری کشور که عطا کند به او و سازمان های امنیتی قدرت های اضافی در میان coronavirus شیوع آسوشیتد پرس گزارش داد.

جدید اصلاحات اجازه می دهد که رئیس جمهور گسترده قدرت های جدید از جمله توانایی به حالت تعلیق در آموزش و پرورش و قرنطینه افراد در بازگشت به کشور از خارج از کشور با توجه به AP. این متمم همچنین گسترش اقتدار به ممنوعیت عمومی و جلسات خصوصی تظاهرات و جشن و دیگر فرم های از مونتاژ. —تری کالن

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه روز پیروزی جشن مقایسه برگشت; اسپانیا روزانه ویروس مرگ عوارض می افتدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im