این کوچک نیشگون گرفتن و کشیدن را به حمام خود را نگاه بسیار بزرگتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.زمانی که

توسط ELEMENTORSITE در 6 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من و همسرم پیشنهاد به خرید فعلی ما آپارتمان من خیلی هیجان زده بود ما در بر داشت یک اتاق خواب بزرگ به اندازه کافی برای تبدیل به یک junior-دو خوابه که من نمی دانستم چگونه ahem, دنج حمام بود. این بود تا بعد از زمانی که من 6'4" پیمانکار ایستاده بود در آنجا درست با من در مورد چه اندازه سینک ما در واقع می تواند جا که من متوجه شدم ما جدید حمام کوچک بود—حتی در شهر نیویورک استاندارد. من به دنبال مشاوره خود را در مورد مینیاتور سینک و گیر با سفید سفید نگاه کنید به نگه داشتن چیزهای احساس باز و با روح. اما آن را نوسازی ساخته شده است که بزرگترین تفاوت در چگونه ما حمام کوچک احساس: این یک تصادف خوشحال است.

هنگامی که ما نقل مکان کرد در ما آویزان روشن پرده حمام بوش با قصد پیدا کردن یک جدید پرده برای پوشش آن (ما یک ساله شد به دنبال خسته, بنابراین ما می خواهم آن را گرفته به نساجی بازیافت قبل از حرکت). زمانی که من در نهایت آویزان مناسب پرده های حمام احساس کمی ترس. شوهر من آزمایشی پرسید: "آیا ما واقعا نیاز به یک پرده حمام?" و من متوجه شدم شاید ما نیست! زیبا پرده من می خواهم برداشت از رفت و برگشت به فروشگاه ما شده است زندگی بدون یک حمام سنتی پرده بوده است.

در سال گذشته ما به روز رسانی از بوش به شهر آرام است مشرق زمین, خورشید, پرده حمام. آن را هنوز هم روشن و مواد و اما راه راه خاکستری در پایین به ما می دهد یک اشاره از طراحی با هیچ یک از هراس از مکانهای بسته. و کیفیت مواد و پس از اتمام نیز بسیار بهتر از هر بوش من تا کنون در بر داشت. و اگر شما به رنگ های روشن آنها نسخه های که قابلیت neons بیش از حد.

ترفند برای تسلط بر روشن پرده نگاه به سرمایه گذاری در یک با کیفیت بالا بوش برای این هک—و نه فقط ارزان مات آنهایی که شما می توانید در فروشگاه دلار. به دنبال یک علامت "کریستال" پاک کردن با فلز واشرها و سنگین وزن/سنج پلاستیک. سرمایه گذاری در برخی از لباس های شیک پرده قلاب نیز خواهد شد یک راه طولانی به سوی بالا بردن نگاه کنید. به چین و چروک هنگامی که شما برای اولین بار خود را آویزان پرده به آرامی گرم چین با یک انفجار از هوای گرم از یک سشوار. در نهایت, شما نیاز به نگه داشتن داخل حمام مرتب از مهمانان را به یک دید واضح و روشنی از همه لوازم آرایش خود را و اگر شما کودکان و نوجوانان, اسباب بازی حمام.

یک مدل ساخته شده با کلر-رایگان PEVA مانند شهر آرام, نسخه, ترین سازگار با محیط زیست انتخاب و آن را نمی خواهد گاز VOCs هنگامی که شما برای باز کردن بسته. یکی دیگر از فشار دادن نگرانی زیست محیطی با پلاستیک پرده های حمام است که به نگه داشتن آنها را از محل دفن بنابراین من سعی کنید به مراقبت از معدن به آن را آخرین.

و شما شگفت زده خواهید شد چگونه آنها گذشته اگر شما در واقع آنها را پاک. همیشه جلو و پرده محکم بسته شما بعد از دوش آب می چکه کردن و کپک نمی فرم در برابر. به عنوان به زودی به عنوان شما متوجه یک صابون مانده بر روی پلاستیک با استفاده از یک اسفنج یا پارچه میکرو برای پاک کردن پرده تمیز (یدک کش به آرامی در پایین با یک دست آن را آسان تر برای اسکراب). اگر که نیست به اندازه کافی شما می توانید spritz در یک پاک کننده ملایم و اجازه آن نشستن برای چند لحظه و سپس مالیدن آن را دوباره.

اگر شما نادیده گرفته اید خود را پرده و آن را در برخی از نقاط از کپک زدن اسپری آن را با رقیق کننده اجازه نشستن چند دقیقه و سپس شستشو با سر دوش. من به طور معمول سعی کنید برای جلوگیری از سفید کننده اما استفاده از آن صرفهجویی اگر آن را به یک آیتم خوب نگاه کنید و در نتیجه طولانی تر اما من نمی خواهد انجام این کار در شهر آرام پرده را برای رنگ و دوخت. گرگ که شناخته شده است برای او واضح و تمیز کردن فضای داخلی نیز نشان می دهد شما فقط پرتاب همه چیز را در ماشین لباسشویی—یک نکته من سعی کردم خودم اما قطعا ارزش یک شات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن