چگونه بسیاری از مردم در واقع فرار به حومه شهر به طور دائم ؟

این بیماری همه گیر کوروناویروس را stay-at-home سفارشات ساکنان متراکم مناطق شهری مانند شهر نیویورک تعمق دائمی حرکت به جایی بیشتر گسترش-را به دلایل روشن: بیشتر فضای بیشتر زمین در قیمت های پایین تر.

خانههای گلی خالی تصمیم به ترک نیویورک تقریبا به کلیشه وضعیت (حتی یک ترک نیویورک” مقاله سبک به عنوان بار یادداشت اشاره می کند).

به عنوان بیشتر نیویورکی ترک آن دعوت نزدیکی ثابت حدس و گمان در مورد “خروج دسته جمعی” را از شهرستانها. اما مردمی پرش شهر شدن outsized توجه ؟ آیا واقعا وجود دارد که بسیاری از مردم در حال حرکت به دور—برای خوب است ؟

برخی از آنها خود را ترک تنگ آپارتمان برای مراتع سبزتر

نه ناچیز زیر مجموعه ای از نیویورک جمعیت—حدود 420,000 مردم با توجه به اطلاعات گوشی های هوشمند به دست آورد این بارسمت چپ—شهر بین 1 مارس و آوریل 1. ثروتمند شهرنشینان گریخت و خود را به خانه دوم در کشور جوانتر وای decamped به پدر و مادر خود را’ خانه در حومه. و با وجود پیش بینی این است که این مردم نخواهد بود.

البته امتیاز است که یکی از رانندگان اصلی در توانایی به ترک. برای بسیاری از آن را از نظر مالی از رسیدن به درست کردن و رفتن. این بار یافته ها نشان می دهد که بالاترین درآمد (سیاه و سفید) محله در نیویورک خالی کردن برای اولین بار. Swaths بزرگ ملکه و برانکس را منعکس نمی کند و تقریبا به عنوان بسیاری از حرکت می کند. برانکس است قصبه سخت ترین ضربه توسط ویروس هماهنگی با داده ها نشان میدهد که سیاه, لاتین, کم درآمد و جمعیت رنج می برد بالاتر از نرخ مرگ و میر در این شهرستان است.

برای بسیاری از خانواده ها در منهتن و بروکلین که یا شغل خود را از دست و یا قادر به کار از راه دور به همه گیر داد و آنها را هم به نقد و بررسی اولویت های خود را در یک فضای زندگی است.

“برخی از مردم در حالی که محدود بودن تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم و منعکس کننده” توضیح می دهد که سو جین Feuer, یک روان درمانگر با تجربه و تخصص در گذر عمر. “آنها آمده ام تا به تصمیم گیری است که شاید آنها راضی نیست در یک منطقه از زندگی خود را.”

آیا باعث از دست دادن شغل است که مستلزم کاهش هزینه های مسکن و یا به سادگی مایل فضای بیشتری برای فرزندان خود شهرنشینان که نیاز به فشار اضافی به ایجاد تغییرات در زندگی خود را یکی کردم.

“من پیدا کردن که مردم در حال حاضر بیشتر از همیشه هستند, واقعا, بررسی خود شادی و رضایت از زندگی خود و آنچه بیشتر به آنها معنی دار—و در حال حرکت به سمت که در یک راه بسیار جسورانه تر از قبل” Feuer می گوید.

مورد در نقطه است ؟ 34 ساله ساکن منهتن که ترجیح داده بود به نام گفت که پس از تقریبا یک دهه از زندگی در شهر او هرگز “تا به حال به یک دوم به توقف و فکر می کنم در مورد آنچه که در آینده به این معنی است.” در حال حاضر پس از reevaluating آنچه که او و همسرش می خواهید به جلو رفتن آنها تصمیم به حرکت به شمال ایالت. او اضافه می کند که او با استفاده از یک Instagram نظرسنجی برای دیدن چگونه بسیاری از دوستان خود را در حال حرکت بودند و در بر داشت که 85 درصد از آنها برنامه ریزی کنید.

اما فراریان نمی نماینده اکثریت فقط رتبهدهی نشده است

آپارتمان اجاره پلت فرم PropertyNest بررسی 1,001 مردم در ماه مه و در بر داشت که 86.2 درصد از آنها گفت: coronavirus نیست و آنها را می خواهید به حرکت به دور. باقی مانده 13.8 درصد اما گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت یا خارج از دولت به بیرون از شهر, بیرون از شهر, و یا به یک خانه جدید در شهرستان. (شهر نیویورک جمعیت حدود 8.39 میلیون نفر, با توجه به یک سال 2018 سرشماری ایالات متحده. اگر 13.8 درصد از مردم آن را می خواهم معنی بیش از 1 میلیون نفر خواهد بود با تکان دادن خداحافظی.)

گزارش دیگری از املاک و مستغلات غول Zillow یادداشت حومه خانه لیست نیست garnering بیشتر بازدید در Zillow نسبت به سال گذشته, نسبت به شهری یا روستایی لیست. “در هر دو 2019 و 2020, حومه listings دست آورد اکثر صفحه نمایش ها از Zillow, کاربران, اما شده است وجود ندارد و حومه از افزایش این سال و در پی این بیماری همه گیر” می خواند ،

هر دو گزارش با این حال حاوی مجموعه داده است که تقریبا دو ماه. در زمانی که اطلاعات جدید و دستورالعمل ها به سرعت در حال تغییر و به عنوان ویروس به نظر می رسد مانند آن را در اینجا به ماندن بگیرید—این مهم است که توجه داشته باشید که حرکت روند می تواند بر روی یک سکه.

یافته های حاصل از تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات سایت UrbanDigs نشان می دهد که فعالیت لیزینگ در نیویورک بسیار کمتر فصلی سطح با کاهش 62 درصد از اجاره خریدهای در مقایسه با اواخر ماه ژوئن در 2019. اما دومین و سومین هفته از ماه ژوئن سال 2020 هستند تا 15 درصد بیش از دو هفته گذشته. این “نکات که فعالیت بازار در حالی که هنوز هم سرکوب است شروع به افزایش به عنوان به طور معمول تعداد زیادی از تابستان اجاره رول بیش از” با توجه به گزارش.

داده های بیشتر از Zillow نشان می دهد که گاه به گاه مرورگرهای eyeing دیگر مناطق مترو به جای حومه شهرستانها و شهرهای کوچک. آن را نیز نشان می دهد که 10 درصد سربازان ارتش در جستجو برای خانه و دفاتر نسبت به سال گذشته است. سایت تحقیقات اولیه به این نتیجه خریداران “بیشتر در رابطه با صفحه اصلی ویژگی های از که در آن واقع شده است.”

بانی Chajet که شده است یک عامل املاک و مستغلات با شهر نیویورک-بر اساس واربورگ ملک برای بیش از 30 سال می گوید او با دیدن خریداران بازشناسی نیازهای خود را در یک خانه.

“آنها می گویند:” شاید ما نیاز به یک آپارتمان با یک اتاق اضافی به عنوان دفتر. شاید ما می خواهید به حرکت به یک آپارتمان با فضای در فضای باز مانند, بالکن,’,” او می گوید. “افرادی هستند که قطعا نیویورکی که می خواهید به ماندن در اینجا. اما در حال حاضر آنها می خواهند به حرکت به فضاهای بزرگتر است که برای آنها کار می کنند.”

در حالی که کار به عنوان یک عامل املاک و مستغلات پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 Chajet می گوید: او را دیدم برخی وحشتزده فرار ساکنان شهر است.

“آیا مردم بحث در مورد [حرکت] پس از آن ؟ بله—درست مثل آنها ممکن است صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر,” او می گوید. “اما من می گویند که وجود دارد در حال رفتن به یک خروج دسته جمعی.”

حدود 4,500 ساکنان چپ پایین منهتن پس از 9/11 اما جمعیت “نه تنها بازگشت اما بازگشت به قابل توجهی رشد” در سال 2005 با توجه به گزارش از نیویورک معاونت برنامه ریزی شهرستان. در حالی که coronavirus و 9/11 کاملا متفاوت تراژدی زانو حرکت تند و سریع واکنش به ترک در طول یک بحران است. آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که اگر مردمی ترک نیویورک در خواهد آمد و پس از ویروس بالا نرخ انتقال فروکش.

پاسخ کوتاه: هر کس دیگری.

کریستن گورمن 42 سال زندگی در کوئینز با شوهر و فرزندان متولد و بزرگ شده در بروکلین به عنوان پدر و مادر او. پس از ازدواج او تصمیم به حرکت به آستین تگزاس با شوهرش. آنها کار می کرد برای نوسازی یک خانه وجود دارد اما در عرض شش ماه او می دانست که او تا به حال به صفحه اصلی بازگشت به نیویورک.

در حال حاضر گورمن در حال تماشای خانواده های دیگر تصمیم به بسته تا برای کشورهای دیگر.

“وجود ندارد نیویورکر زنده که نه گاهی اوقات سوال که چرا آنها به خود زحمت قرار دادن با فضاهای کوچک قیمت های بالا سر و صدا و بی پایان رقابت برای منابع که وجود دارد بسیاری از کمتر پیچیده مکان برای زندگی” گورمن می گوید. “برای بسیاری از COVID-19 آورده آن احساسات را به خط مقدم از ذهن ما است.”

حتی بدون گیر او دلایل نیویورک می تواند تنبیهی برای یک خانواده طبقه متوسط به بالا بردن کودکان است. گورمن می گوید او می خواهد به ماندن تنها به دلیل آن است—و هیچ چیز احساس آرامش بیشتر در زمان بحران از خانه. اما حتی او بی پایان عشق برای شهر معنا نیست که او نمی تواند درخواست تجدید نظر از ترک.

“من و همسرم در حال وسوسه هر روز با کیفیت باور نکردنی و سادگی حومه, سیستم مدرسه,” او می گوید. “من هنوز هم فکر می کنم ما ممکن است احساس می کنید مجبور به نقل مکان ما به عنوان قدیمی ترین فرزند اینچ نزدیک به مدرسه آن است که آیا به حومه و یا شاید به یکی دیگر از شهر جهانی در خارج از آمریکا”

جوان مستاجرها بدون فرزند ماندن نیز قرار داده است. جیمی D. 26 سال زندگی در بروکلین می گوید او فکر می کند مردم در حال غلو کردن چه مدت آنها را به تغییر رفتار خود را به دلیل بیماری همه گیر.

“من ماندن به دلیل خوش بینانه احساس می کنم مثل این شهرستان را بازیابی قبل از بیش از حد طولانی و چیزهایی که جلب من را به شهرستان تغییر نکرده است. من هنوز هم احساس می کنم به عنوان اینکه این شهرستان به طور کلی بیشتر هیجان انگیز و پر جنب و جوش و جالب, جایی برای زندگی از حومه برای این بخش از زندگی من,” او می گوید. “زندگی من است هنوز هم در این شهر است. دوستان من اینجا کار من است که در اینجا چیزهایی که من می خواهم به انجام در اینجا. و تا آنجا که من دوست داشتم بیشتر فضای بیرون از منزل و به طور کلی فضای بیشتر در دوران بحران و من فکر نمی کنم که به اندازه کافی به من نمی مراقبت در مورد چیزهایی که من در مورد مراقبت قبل از.”

گورمن مانند دیگران که مانده اند, معتقد است که عناصر اساسی است که زندگی شهری جذاب نیست و ناپدید شد. او می گوید آنها متوقف شد.

“سعی کنید به سریع به جلو یکی به دو سال در ذهن و تصور خود را و خانواده خود را در شهر یا شهر. شما احساس می کنید در خانه ؟ ” او می گوید. “شما تنها کسی است که می تواند پاسخ این سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net