چگونه چین ساخته شده است, تثبیت کلید Galwan موقعیت در 33 روز

تصاویر ماهواره ای از ساخت و ساز در رودخانه-خم Galwan خاکریزی.دهلی نو: یک سری از تصاویر ماهواره ای بین 22 مه و

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399

تصاویر ماهواره ای از ساخت و ساز در رودخانه-خم Galwan خاکریزی.

دهلی نو:

یک سری از تصاویر ماهواره ای بین 22 مه و ژوئن 26 فعال اند NDTV به قطعه با هم و بصری نمایش گذاشتن چینی ساخت و ساز در رودخانه-خم Galwan آن را به عنوان عبور از خط کنترل واقعی و جریان را به خاک برگزار شده توسط هند در Ladakh.

آن را در اطراف این خاکریزی از جمله در ارتش هند گشت نقطه به نام گشت نقطه 14 (PP-14) که چینی و هندی سربازان درگیر در ژوئن 15. بیست و سربازان هندی و افسر فرمانده یک سرهنگ کشته شدند در عمل در اینجا. هند معتقد است حداقل 45 سربازان چینی از جمله یک سرهنگ دچار همان سرنوشت.

از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که خاکریزی در Galwan رودخانه و خم است که در سرزمین های هندی به عبارت دیگر روشن-قطع نفوذ توسط ارتش چین. یک خط دلالت لاک در اینجا در Google Earth Pro به نظر می رسد نشان می دهد که میزان نفوذ 137 متر است. اما, از آنجا که لاک شده است هرگز به طور رسمی مشخص در Ladakh (ریشه در حال حاضر اختلاف) میزان تاخت و تاز می تواند مورد بحث است.

آنچه روشن است هر چند که ارتش هند دارای گشت تا به خاکریزی منطقه برای چند دهه. این است که دیگر ممکن است به دلیل از فعالیت های ساخت و ساز در Galwan حوضه که به نظر می رسد برای پایان دادن به در رودخانه-خم به عبارت دیگر محل خاکریزی.

خاکریزی بسیار مهم است به عنوان آن را قادر می سازد تا نیروهای چینی به دنبال پایین Galwan دره به سمت هند موقعیت در بانک ها از رودخانه به فاصله کوتاه. یک دیوار سنگی (سنگر) ساخته شده در سراسر رودخانه در بانک مخالف خاکریزی به نظر می رسد به یک موقعیت دفاعی ارتش هند. بخش هایی از این ظاهر شده اند مستغرق با افزایش آب از جریان سریع Galwan در آخرین تصاویر از ژوئن 26. هیچ سربازان هندی به نظر می رسد در حال حاضر در سایت.

p3aces3o

یک کلبه اسکیموها به سبک کلبه قابل مشاهده است در Galwan خاکریزی با حدود 20 سربازان قابل مشاهده است.

تصاویر به دست آورد NDTV از Maxar و سیاره Labs نشان می دهد حضور یک کلبه اسکیموها-سبک پناهگاه در خاکریزی در 22 مه و حدود 20 سربازان. معلوم نیست اگر این هندی یا چینی سربازان. هیچ ساخت و ساز و فعالیت های قابل مشاهده در اطراف این ساختار در مارس 22. بعدی تصویر از 16 ژوئن می آید یک روز پس از آن به درگیری میان سربازان هر دو طرف است. که همه قابل مشاهده است در اینجا در تصویر 16 ژوئن باقی مانده با هیچ نشانه ای از هر گونه ساخت و ساز و یا هر سرباز.

پس از آن دو عکس از این سایت کاملا متفاوت از آنچه قابل مشاهده بود پیش از آن. با وضوح بالا تصاویر ماهواره ای از Maxar 22 ژوئن به نظر می رسد برای نشان دادن حضور راک استحکامات در خاکریزی با بخش هایی از منطقه پوشش داده شده با آنچه به نظر می رسد صورتی کرباسی قیراندود وعایق اب. حداقل 50 سربازان به نظر می رسد قابل مشاهده در خاکریزی منطقه از جمله حدود 25 سربازان ایستاده هم فقط 150 متر دورتر از نوک خاکریزی (به عنوان آن را juts به Galwan رودخانه). حداقل چهار جدید پناهگاه های قابل مشاهده هستند متصل شده و به صورت سنگ در نزدیکی خاکریزی که هیچ کدام در حال حاضر در تصویر از ژوئن 16 و یا در هر یک از تصاویر قبلی شرح داده شده است. این پناهگاه که به نظر می رسد چادر استتار شده در رنگ چهره سنگ که آنها ساخته شده اند در برابر.

njsfj6fg

تصاویر ماهواره ای از Galwan خاکریزی در 16 ژوئن 2020 (یک روز پس از برخورد) و 22 ژوئن 2020. چند سازه های قابل مشاهده در 22 ژوئن.

تصویر نهایی نشان داده شده در اینجا این است که یک سیاره Labs تصویر از 25 ژوئن و به نظر می رسد برای نشان دادن تحکیم خاکریزی موقعیت. برخی از برزنت صورتی جایگزین شده است با سیاه و سفید و رنگی هستند. منطقه خود را به نظر می رسد شده اند 'تمیز کردن' با چند تا از سنگ استحکامات دیگر قابل مشاهده است. ردیف از پناهگاه همراه سنگ-چهره دیده می شود در این تصاویر از 22 ژوئن قابل مشاهده است در اینجا به عنوان به خوبی. به طور قابل ملاحظه Galwan رودخانه به نظر می رسد در سیل در این تصویر. بخشی از دیوار سنگی (سنگر) ساخته که در مقابل رودخانه (ارتش هند موقعیت) به نظر می رسد شده اند مستغرق. دیوار خود را به وضوح قابل مشاهده است.

ortb78to

چینی ساخت و ساز در Galwan - تصاویر ماهواره ای از Galwan خاکریزی در 22 ژوئن 2020 و 25 ژوئن سال 2020 است. سیاه برزنت قابل مشاهده در ژوئن 25. منطقه به نظر می رسد çleaned ،

تصاویری از خاکریزی در Galwan رودخانه خم به وضوح نشان می دهد افزایش, چینی, نظامی فعالیت در یک نقطه بزرگ تاکتیکی اهمیت است. خاکریزی است که در پایان نه کیلومتر کشش که در آن نیروهای چینی را گسترش دره در سمت خود را از لاک سیاه-صدر بخشی از جاده ساخته شده است پلچک اعزام صدها نفر از وسایل نقلیه و ایجاد به عنوان بسیاری از اردوگاه 16 (پیش ساخته کلبه) در این کشش کوتاه. اینها همه شاخص های روشن است که وجود دارد هیچ نشانه ای متقابل نظامی مشارکت در Galwan ولی تا ژوئن 26 تاریخ آخرین که این تصاویر ماهواره ای به دست آورد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de