او سوار Yamaha R1 در 300 KMPH در بنگلور بازداشت تصویری ویروسی است

بنگلور, Yamaha R1: مرد سوار دوچرخه خود را بر روی نزدیک به 10 کیلومتر شهر الکترونیکی روگذر.بنگلور: فوق العاده د

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399
He Rode Yamaha R1 At 300 KMPH In Bengaluru, Arrested After Video Is Viral

بنگلور, Yamaha R1: مرد سوار دوچرخه خود را بر روی نزدیک به 10 کیلومتر شهر الکترونیکی روگذر.

بنگلور:

فوق العاده دوچرخه سوار اقدام به استفاده از coronavirus مستند در بنگلور به عنوان او سوار خود را در Yamaha R1 موتور سیکلت در حدود 300 کیلومتر در ساعت در جاده های شهر فرود آمد و او را در زندان است. پس از خود تصویری از راه بیش از حد مجاز سرعت, شد, ویروسی, پلیس به دنبال او توقیف خود هزینه دوچرخه و او را دستگیر کردند و پس از ثبت نام یک مورد از بی پروا ،

"این فیلم ساخته شده و ویروسی توسط سوار.. رفتن در یک خطرناک با سرعت تقریبا 300 kmph در Ecity روگذر قرار دادن خود و دیگران در زندگی در معرض خطر..CCB ترسیم سوار & کشف و ضبط دوچرخه یاماها 1000 CC.. تحویل به ترافیک...," ارشد افسر پلیس توییتی.

یک کاربر توییتر که توصیف خود را به عنوان یک "پلیس در پلیس بنگالور" در زمان تیز تطبیق در سوار. "این جانور oversped حق را به ما بازداشت کرده است. این استراحت کن".

شناسایی توسط پلیس به عنوان Muniyappa مرد سوار دوچرخه خود را بر روی نزدیک به 10 کیلومتر شهر الکترونیکی روگذر تسریع تقریبا به 300 کیلومتر/ساعت را به عنوان او بزرگنمایی گذشته برخی از وسایل نقلیه از جمله اتومبیل های autorickshaws و کامیون بودند که از هر دو جهت jeopardising ایمنی جاده.

پلیس گفت که این حادثه رخ داده است در طول هفته مستند در نیروی در شهر و حومه تا صبح روز چهارشنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ترک اکثر جاده های متروکه به عنوان افراد باقی مانده در داخل خانه.

دو هفته پیش سه نوجوان اسرائیلی که انجام شد wheelies در جاده های شهر ملاقات با یک تصادف هولناک و جان خود را از دست خبرگزاری PTI گزارش شده است.

R1 تولید کننده ژاپنی یاماها گل سرسبد مدل. 1000 cc supersport که در اوج قدرت از 200 ص در 13,500 RPM یکی از سریعترین مدل های تولید در جهان است. هزینه آن بیش از تومان 20 Lakh در هند.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im