چه جدید Nasdaq-مانند تکنولوژی هیئت مدیره در هنگ کنگ را به نفع سرمایه گذاران و تکنولوژی غول

یک پیاده روی طول می کشد یک عکس در مقابل الکترونیکی دارای صدای تیک تیک هیئت مدیره و یک صفحه نمایش آمار و ارقام

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

یک پیاده روی طول می کشد یک عکس در مقابل الکترونیکی دارای صدای تیک تیک هیئت مدیره و یک صفحه نمایش آمار و ارقام سهام خارج از بورس مربع پیچیده که خانه بورس سهام هنگ کنگ در هنگ کنگ, چین, روز دوشنبه, فوریه. 11, 2019.

جاستین چانه | بلومبرگ | گتی ایماژ

هنگ کنگ راه اندازی شد و شاخص Nasdaq سبک تکنولوژی هیئت مدیره این هفته — Hang Seng Tech شاخص که آهنگ های 30 از بزرگترین سهام فن آوری ذکر شده در این شهرستان است.

تحلیلگران می گویند که به احتمال زیاد منجر به پول بیشتر در آینده برای آن دسته از 30 سهام در هنگ کنگ اضافه کردن به یک پررونق سال برای شرکت های فن آوری و بازار هنگ کنگ.

وجود دارد چند مگا عرضه اولیه در هنگ کنگ در این سال به عنوان ایالات متحده ذکر شده چینی با تکنولوژی غول های رنگی خانه های ثانویه لیست. برخی از نمونه ها شامل بازی غول Netease و تجارت الکترونیکی شرکت JD.com.

بیشتر به احتمال زیاد به بازگشت پس از تنش بین آمریکا و چین که منجر به آمریکا لایحه ای که می تواند اساسا ممنوعیت بسیاری از شرکت های چینی از لیست در آمریکا بورس, تحلیلگران پیش بینی کرد.

جادوها است که خبر خوبی برای بازار هنگ کنگ گفتند.

تحت این فناوری جدید شاخص ترکیبات آن در حال بررسی فصلنامه و اجازه می دهد شرکت های فن آوری که ذکر شده در هنگ کنگ را شامل می شود اگر آنها در دیدار با نیازهای خاص.

در حال حاضر پنج شرکت های ذکر شده در شاخص هستند Alibaba, Tencent, Meituan Dianping Xiaomi و آفتابی نوری. با هم آنها را در ترکیب با وزن بیش از 40 درصد است.

در اینجا چیزی است که جدید شاخص می تواند برای سرمایه گذاران و شرکت های فهرست شده خود را.

پول بیشتری به مجموعه جریان به کسانی که سهام

تبادل وجوه معامله (ETFs) و سایر صندوق محصولات احتمالا راه اندازی می شود به آهنگ جدید و شاخص است که خار بیشتر جریان به سهام تحت شاخص مورگان استنلی گفت: در گزارش این هفته است.

بیشتر سرمایه گذاران در سال های اخیر flocked به چنین منفعل سرمایه گذاری با قرار دادن پول به صندوق از جمله به عنوان فردی سهام-چیدن.

شاخص جدید است به احتمال زیاد به منظور جلب برخی از علاقه به دور از تکنولوژی های سنگین نزدک در آمریکا و منجر به بیشتر حجم معاملات در بورس سهام هنگ کنگ گفت: تحلیلگران سیتی در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه. آنها همچنین پرچم که بیشتر شاخص مرتبط وجوه را می توان صادر شده است.

زیر سهام به احتمال زیاد خواهد شد به لذت بردن از ترین جریان نسبت به خود طور متوسط روزانه حجم معاملات در هنگ کنگ با توجه به مورگان استنلی.

فناوری جدید در مقابل شاخص هانگ سنگ کامپوزیت

برای سرمایه گذاران به دنبال تصمیم بگیرید که چه بودجه ای برای رسیدن به آن مسیر شاخص در هنگ کنگ شایان ذکر است که این فناوری جدید شاخص را به دست آورد بازده بالاتر از اصلی Hang Seng شاخص مرکب با توجه به بازگشت تست داده ها توسط Hang Seng شاخص های شرکت.

که داده ها نشان داد tech شاخص را در بازگشت از 36.2 درصد در سال 2019 و 45.5% از ژوئیه 17. که در مقایسه با 10.95% و -2.44 درصد به صورت اصلی و شاخص هانگ سنگ در.

چینی با تکنولوژی غول های آن بهره مند خواهند شد

Alibaba JD.com و Netease به احتمال زیاد شوند بیشتر از جریان به عنوان سرزمین اصلی سرمایه گذاران در حال حاضر قادر به خرید این سهام است.

سرزمین اصلی سرمایه گذاران در حال حاضر دسترسی به دلار هنگ کنگ-ذکر شده سهام از طریق بورس اتصال عازم جنوب کانال. سهام وصل برنامه ای است که لینک مبادلات از دلار هنگ کنگ و شانگهای و شنژن و اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به تجارت انتخاب اوراق بهادار در شرکت سیستم عامل خود را از طریق خانه ارز.

اما Alibaba JD.com و Netease گنجانده نشده عازم جنوب ابتکار چرا که همه آنها دارای ثانویه لیست. اولیه خود را لیست ها در ایالات متحده

مورگان استنلی با اشاره به این که سرزمین اصلی سرمایه گذاران در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری در صندوق است که پیگیری این فناوری جدید شاخص از طریق یک طرح بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی است که اجازه می دهد آنها را به انجام این کار.

— CNBC Saheli روی Choudhury کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب