در اینجا چگونه شخصیت از 'دفتر' خواهد طرح خود را WFH فضاهای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.با کار از

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با کار از راه دور جدید هنجار در میان COVID-19 قرنطینه آنلاین طراحی فضای reimagined چگونه شخصیت از "دفتر" به سبک کار خود را-از-فضای خانه است. Modsy سرپرستی شخصی فضاهای Dunder Mifflin کاغذ Co. کارکنان Michael Scott Kelly کاپور, Dwight Schrute و جیم و پم Halpert با تخصصی مبلمان و دکور همسان برای هر یک از شخصیت های داستانی شخصیت. بهترین بخش ؟ این موارد در دسترس هستند به فروشگاه.

در دفتر خانه مایکل اسکات مدیر منطقه ای عظیم چوبی بازوی صندلی نهایی قطعه بیانیه. خود را "بهترین" را در لیوان نشسته بود بالای مدرن میز شیشه ای با یک زن سیاه پوست, میز صندلی برای مطابقت با. هیئت مدیره پاک کردن خشک با بدنام "دفتر" نقل قول تکیه در برابر نیلی آبی دیوار. برای گلم از کلی کاپور, نماینده خدمات مشتری های مختلف زارا خرید کیف و یک "کسب و کار B*tch" پوستر تعارف پررنگ اتاق با یک شفاف میز و رژگونه صورتی صندلی.

بعد برای دفتر Dwight Schrute دستیار مدیر منطقه ای پیر دکور خانه رعیتی که فراخوانی Schrute مزارع پر از اتاق. یک قاب پرتره از دوایت و پسر عموی خود را بحا آویزان پشت عتیقه قهوه ای, میز, است که bobblehead و بشقاب یک منگنه در برخی از jello در بالا. در نهایت برای دفتر جیم و پم Halpert فروشنده و منشی adminstrator, خانواده, عکس و فیلیز پوستر خط ، دو کامپیوتر نشستن در بالای سفید براق میز با چوب به پایان رساندن. بررسی فضاهای—به عنوان به خوبی به عنوان تفسیر از Alessandra چوب Modsy معاونت style—زیر.

"مایکل می خواهید خانه خود را به احساس سرد, اما آن را نمی خواهد بیش از حد مرزی" چوب می گوید. "او [عاشق] به ترکیب کار و بازی در حالی که آن را به طور کامل و کاربردی خود را در مسایل مربوط به آثار را بیشتر سرگرم کننده موارد از کار مربوط به منابع." همانطور که برای حک شده دست صندلی مایکل را "خنده سر خود خاموش هر زمان کسی از آن استفاده می شود." دفتر "نزدیک و گاه به گاه" پس او ترجیح شخصیت "هر دو بهترین دوست و یک رئیس است."

"در سال 2020 کلی به احتمال زیاد خواهد بود اختصاص داده شده به سبک, روند, و همه چیز شیک و مدرن" چوب می گوید. "دفتر او جلوه ای از کسانی که همه چیز با پررنگ فرش و شیک بنفش میز. ما می توانید ببینید که او به عنوان یک رئیس b*tch در تکنولوژی شرکت مد است. او احتمالا حتی اجرا می شود خود را تاثیر گذار در برنامه [پس] کلی است که قطعا در این می دانم که در چه گرم است."

با توجه به پنسیلوانیا هلندی, پس زمینه دوایت ترجیح می دهند "چیزهای ساده مانند یک صندلی rocking, اما او می خواهم برای از سرگیری یک موقعیت قدرت—به خصوص در خانه خود را" چوب می گوید. دوایت میز روبرو خواهد بود بنابراین او می تواند "نگاه کردن بر روی پادشاهی خود" در غیر این صورت شناخته شده به عنوان چغندر در مزرعه. چوب نیز به نقل از "گره به گذشته مانند شمعدان و تراکتور چرخ دنده بر روی دیوار" را به عنوان به خوبی به عنوان فانتزی اشیاء مانند "هری پاتر" گرز.

"جیم و پم دفتر خانه خواهد بود و شخصی" توجه به خود "دوستدار خانواده و دعوت از صفحه اصلی می گوید:" چوب. فضا را عملی شود اما هنوز هم به خوبی طراحی شده و عمدی برای همه استفاده می کند مانند یک "دفتر و استودیوی هنری برای Pam بیشتر تلاش خلاق."

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle و HelloGiggles.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب