نفت در مسیر خود را برای بهترین ماه تا کنون پس از بازگشت اما معامله گران می گویند آن را "نه از جنگل'

در دو ماه گذشته نفت ضربه دو بسیار متفاوت برای اولین بار از نوع خود نقاط عطف. در ماه آوریل قیمت نفت وست تگزاس ا

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

در دو ماه گذشته نفت ضربه دو بسیار متفاوت برای اولین بار از نوع خود نقاط عطف. در ماه آوریل قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت معیار سقوط به زیر صفر و به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ ثبت شده. در ضمن ممکن است در شکل دادن به WTI بهترین ماه تا کنون قصد بازگشت به قرارداد آغاز به کار در سال 1983—شگفت آور چرخش ماه-در-ماه.

بهبود در هر دو سمت عرضه و تقاضا و طرف معادله را تحت فشار قرار دادند و قیمت بالاتر است. داده ها نشان می دهد که مردم در ایالات متحده و چین در حال شروع به جاده دوباره در حالی که تولید کنندگان در سراسر جهان را قطع خروجی در نرخ ثبت در تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

قرارداد شروع به پریدن کرد بیش از 70 درصد در آوریل و نوشته شده در چهار هفته متوالی از دستاوردهای اما برخی از معامله گران هشدار می دهند که در کوتاه مدت چشم انداز نفت نامشخص باقی مانده است و قیمت است که می تواند در پشت سر به $20s پس از اقامت حدود 33 روز جمعه.

علاوه بر این بخشی از نفت وست تگزاس اینترمدیت را تاول تجمع در این ماه است که به دلیل کم تاریخی که از آن منعکس. قیمت ها هنوز هم در حدود 50 درصد کمتر از در ماه ژانویه بالا از $65.65 به طور قابل توجهی برش به سود برای شرکت های انرژی که اغلب زین با بدهی. تعدادی از ایالات متحده شرکت های انرژی در حال حاضر برای ورشکستگی زمینه حفاظت از جمله Whiting نفت که یک بار یک بازیکن بزرگ در Bakken منطقه است. اگر قیمت اقامت در سطح افسرده وجود دارد می تواند بیشتر تلفات.

هنوز بازار نشان داده است که نشانه هایی از ایجاد توازن خود و تحلیلگران می گویند که اگر تقاضا همچنان به بهبود و تولید کنندگان حفظ چاه های بسته در بدترین حالت می تواند برای نفت است.

"بازار نفت ایجاد توازن در ادامه به جمع آوری سرعت رانده شده توسط هر دو عرضه و تقاضا بهبود ... این پیشرفت در حال گرفتن خطر تیز جلو-عقب در قیمت اگر چه ما دوباره تکرار دیدگاه ما این است که ایجاد توازن را زمان" گلدمن ساکس گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان.

"ما باور داریم که در مرحله بعدی از بازار نفت ایجاد توازن خواهد بود یکی از طیف محدود نقطه با قیمت قابل توجه ترین تغییرات در حال کاهش نوسانات ضمنی به عنوان به خوبی به عنوان یک ادامه مسطح منحنی رو به جلو بدون آستین, تاریخ افزایش قیمت هنوز" شرکت اضافه شده است.

'جزر و مد تبدیل شده است'

در حالی که تقاضا برای محصولات نفتی به سقوط کردن یک صخره در ماه آوریل چشم انداز بهبود اقتصاد در سراسر جهان شروع به بازگشایی شده است. ریموند جیمز است که ردیابی پناهگاه در محل سفارشات گفت که از 3.9 میلیارد نفر در سراسر جهان شده اند که تحت مستند در برخی از نقطه از ژانویه 3.7 میلیارد یا 95% را تجربه کرده و برخی از مرتب کردن بر اساس از بازگشایی.

تقاضای چین برای نفت در ماه آوریل دوباره به 89 درصد از آنچه در آن بود یک سال قبل از آن با توجه به IHS Markit و این شرکت انتظار دارد که ممکن است تقاضا به 92 درصد از 2019 سطح. در طول ماه های فوریه را کم تقاضا در چین بزرگترین وارد کننده نفت کاهش یافت و به فقط 40 درصد نسبت به سال قبل.

در ایالات متحده در تمام 50 ایالت به آغاز بازگشایی روند به درجات مختلف که به معنی مردم یک بار دیگر رانندگی. از داده های اداره اطلاعات انرژی نشان داده یک چشم انداز مثبت در بنزین تقاضا اگر چه هنوز هم وجود دارد یک راه برای رفتن قبل از قبل از coronavirus سطح رسیده است.

یک کارگر در یک روغن مته در نزدیکی شهر جدید, North Dakota.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

"همه چشم ها بر روی تقاضا ... این است که عمدتا تقاضا مشکل گفت:" برنادت جانسون معاون رئیس جمهور از اطلاعات بازار در Enverus. او می بیند WTI معلق در هوا در اطراف $20s به اواسط$30s علامت در کوتاه مدت به عنوان تقاضا همچنان به بازگشت. "ما انتظار Q3 خواهد به نگاه بهتر از یک عرضه/تقاضا تعادل نبوده است. شما نیاز به یک بازار است که در تعادل شروع به دیدن قیمت های بالاتر و تا Q3 است که واقعا سه ماهه اول که در آن ما می بینیم که اتفاق می افتد چرا که بسیاری از تقاضا است و قرار است برای بازگشت," او اضافه شده است.

Evercore ISI تکرار این نقطه نوشتن در اخیر توجه داشته باشید به مشتریان است که عرضه خواهد شد در ادامه به سبقت گرفتن تقاضا در سه ماهه دوم اما که در سه ماهه سوم به "جزر و مد خواهد شد,", که در آن نقطه تقاضا بیش از عرضه است.

رکورد تولید کاهش

در طرف دیگر معادله تاریخی قیمت نفت پایین تولید کنندگان مجبور به تعطیل در تولید در یک رکورد رای دادن. آغاز آوریل 1 اوپک و نفت متفقین در زمان 9.7 میلیون بشکه در روز از تولید آفلاین پس از موافقت با عمیق ترین کاهش تولید در تاریخچه فوق العاده ای در طول چند روز جلسه در ماه آوریل است.

سپس پیش از آن در مارس عربستان سعودی گفت که در آغاز ژوئن 1, آن را به طور داوطلبانه برش اضافی 1 میلیون بشکه در بالا از آن بخشی از این کاهش به توافق اوپک+. کویت و امارات متحده عربی در میان دیگر اعضای کارتل که به دنبال کت و شلوار و گفت: آنها همچنین ورزش های اضافی کاهش است.

نروژ و کانادا و ایالات متحده آمریکا در میان دیگر ملل همچنین اعلام کرد که به خوبی بسته-ins به عنوان قیمت نفت کاهش یافت.

آخرین آمار و ارقام از EIA نشان می دهد که ایالات متحده تولید کاهش یافته است 1.6 میلیون بشکه در زیر مارس بالا از 13.1 میلیون بشکه. اکسون شورون و کونوکو فیلیپس در میان شرکت هایی که مقیاس عملیات بازگشت.

Darwei کونگ سر از کالاها در DWS گفت که قیمت نفت است که در ماندگاری و کاهش تولید. اما اگر افزایش قیمت به اندازه کافی است که تولید کنندگان از جمله کسانی که در آمریکا تا سطح شیب دار, خروجی, دوباره, این احتمال وجود دارد که اوپک+ می تواند خود را رها کاهش در تلاش برای به دست آوردن سهم بازار.

"ما مشاهده مهم ترین نظر برای تامین بخشی از معادله است که توانایی برای اوپک+R کشورها به ماندن با سیاست برای حفظ ثبات قیمت" کونگ گفت. "در انجام این کار آنها باید متعهد به کاهش تولید و حتی اگر یک شخص ثالث مانند [] آمریکا و افزایش تولید به عنوان قیمت نفت بهبود یابد."

موج دوم از coronavirus موارد ؟

به عنوان بازار نفت آغاز می شود تا دوباره تعادل خود را از معامله گران می گویند یکی دیگر از خطر بزرگ است که موج دوم ممکن است از coronavirus موارد و پس از آن بازگشت به پناهگاه در محل محدودیت. فرانسیسکو, رنگ پریده, سر نرخ جهانی کالاهای اساسی در بانک مرکزی آمریکا گفت: این که "عواقب ویرانگر."

این شرکت گفت که جهش در قیمت ها آمده است سریعتر از حد انتظار و پیش بینی قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به طور متوسط قیمت به 32 دلار در هر بشکه در این سال و 42 $در سال 2021. بانک مرکزی امریکا انتظار دارد که معیار بین المللی نفت خام برنت به طور متوسط $37 این سال است. قرارداد حل و فصل در $35.13 در هر بشکه در روز جمعه و نیز آینده یک چهارم هفته شد.

"روشن است که اگر بقیه جهان [چین] با موفقیت می تواند مانع عمده reoccurrence COVID-19 گسترش با توجه به اختلاف بین دو کشور و یا کشورهای در درون یک کشور حاوی این بیماری است. موج دوم از عفونت می تواند تغییر بازیابی برای تقاضای نفت به طور قابل توجهی" اضافه کونگ. وی با اشاره به بحرانی که روابط بین ایالات متحده و چین می تواند یکی دیگر از باد مخالف برای نفت رفتن به جلو.

'نه از جنگل'

این WTI قرارداد که سقوط به قلمرو منفی در ماه آوریل برای نفت خام است که راه اندازی شد برای تحویل در ماه مارس. با ذخیره سازی به سرعت در حال پر شدن از جمله در ایالات متحده hub در کوشینگ اوکلاهما هیچ کس می خواست به تحویل نفت به عنوان تقاضا شد افسرده باقی می ماند در سراسر ماه مه و ژوئن.

Enverus " جانسون گفت: این "دوره های دردناک" مورد نیاز برای شرکت را مجبور به تعطیل در تولید و قیمت فرو بردن به قلمرو منفی بود بازار عملکرد صحیح. "ما قطعا از جنگل," او گفت: قبل از اضافه کردن که این مجموعه به نظر می رسد بسیار بهتر در نیمی از سال است.

بارکلیز مشابه پیش بینی نوشتن در اخیر توجه داشته باشید به مشتریان است که قیمت نفت را "فرار باقی به عنوان شرکت کنندگان سعی کنید برای پیدا کردن یک راه از طریق افراطی تحریف ناشی از سقوط کردن صخره در تقاضا و عقب مانده عرضه پاسخ." برای سال 2020 این شرکت را می بیند نفت وست تگزاس اینترمدیت به طور متوسط 33 $در هر بشکه قبل از بازگشت به 50 دلار در هر بشکه در سال 2021.

- CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن