طوفان هانا batters COVID-آمار تگزاس ساحل

تگزاس, ایالات متحده آمریکا - جولای 25: بزرگراه دیده می شود به عنوان باران آغاز می شود پیش از طوفان گرمسیری هان

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

تگزاس, ایالات متحده آمریکا - جولای 25: بزرگراه دیده می شود به عنوان باران آغاز می شود پیش از طوفان گرمسیری هانا در تگزاس, ایالات متحده آمریکا در ژوئیه 25 سال 2020 است.

عکس Tharindu Nallaperuma | Anadolu Agency via Getty Images

طوفان هانا کتک جنوب تگزاس ساحل با تاول بادها و امواج توفنده به ساعات اولیه یکشنبه ترک یک منطقه بزرگ در حال حاضر به شدت ضربه توسط COVID-19 نیروبخش برای سیل بارندگی و پتانسیل سیل فلش.

هانا آمد در ساحل در Padre Island بعد از ظهر روز شنبه به عنوان دسته 1 طوفان در پنج مرحله Saffir-Simpson مقیاس و بعد از آن ساخته شده یک دوم ریزش زمین در شرق کندی County, Texas.

تضعیف آن را به عنوان به رهبری غرب بیش از زمین هانا بود یک طوفان گرمسیری توسط صبح روز یکشنبه با مرکز آن در حدود 40 مایل (65 متر) از Mcallen, وابسته به تکزاس و حدود 65 مایل (105 متر) از مونتری, مکزیک, National Hurricane Center (NHC) گفت.

در 0400 CDT (0900 GMT) هانا را بالا پایدار باد در حدود 60 مایل در ساعت (95 kph) آن را گفت. آن هوا را بیشتر از دست دادن بخار آن را به عنوان نقل مکان کرد و در سراسر تگزاس و شمال شرقی مکزیک است.

مرکز لغو موج طوفان هشدار آن را به حال صادر شده برای تگزاس ساحل اما گفت: هانا می تواند تخلیه به سمت بالا از 18 اینچ (45 سانتی متر) از باران در این منطقه از طریق پنج شنبه.

"این باران تولید خواهد شد زندگی را تهدید سیل فلش سریع افزایش می یابد در جریان های کوچک و جدا شده جزئی تا متوسط رودخانه و جاری شدن سیل" به NHC گفت.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: در طول یک شنبه جلسه که طوفان بود به خصوص به چالش کشیدن آن را به عنوان فراگیر از طریق یک منطقه از دولت است که بدترین ضربه coronavirus.

او با صدور یک فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها در تگزاس که در طوفان مسیر.

طوفان شد و انتظار نمی رود که بر دریایی از نفت و گاز تولید می باشد. شرکت های انرژی باید نه تخلیه کارگران و یا تعطیل تولید خود را از خلیج مکزیک سیستم عامل به دلیل هانا.

منطقه تگزاس زده هانا تلاش برای مهار شیوع COVID-19 در هفته های اخیر. موارد همراه دولت سواحل افزایش یافت و به ده ها هزار نفر.

بیش از 400 نفر در کورپس کریستی در بیمارستان بستری شد, با این بیماری در روز جمعه با توجه به شهر داده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن