FDA مدیر خود قرنطينه پس از تماس با فردی که تست مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به FDA کمیسر Stephen هان (R) صحبت می کنند و در آخرین

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به FDA کمیسر Stephen هان (R) صحبت می کنند و در آخرین تحولات از شیوع کروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان غذا و دارو مدیر Stephen هان شروع دو هفته از خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

هان بلافاصله در زمان تشخیصی تست و آزمایش منفی برای ویروس FDA سخنگوی گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه تنها یک روز پس از خبر شکست که رئیس جمهور تهمت را نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت است. مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر که یک عضو نظامی بنا به گزارش ها تا به حال تماس بسیار نزدیک با رئیس جمهور. رئیس جمهور را رد کرده است تماس نزدیک با نوکر.

کاخ سفید کاهش یافته است می گویند که آیا تهمت برنامه ریزی شده به قرنطینه زیر اخبار از مشاور را تشخیص.

میلر که برای ارشد تهمت کاخ سفید مشاور استفان میلر آزمایش مثبت در روز جمعه بعد از تست منفی روز قبل و می گوید: او است بدون علامت باشد. او با حضور coronavirus نیروی کار جلسات با هان و دیگر اداره بهداشت مقامات در کاخ سفید است.

کاخ سفید در حال پیگیری بود که در تماس با میلر است و تصمیم گیری در مورد اساس است که باید خود شده است. هر عضو هیات نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نیز به عنوان مهمان در حال آزمایش روزانه برای ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب