راجستان اقدام امروز - کنگره 3 دیدار از جنگ در دادگاه: 10 امتیاز

کنگره قانونگذاری حزب جلسه برگزار خواهد شد در ساعت 11 صبح در فیرمونت هتل در جیپور.دهلی نو: جلسه راجستان کنگره

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399
Rajasthan Action Today - 3rd Congress Meet, Court Battle: 10 Points

کنگره قانونگذاری حزب جلسه برگزار خواهد شد در ساعت 11 صبح در فیرمونت هتل در جیپور.

دهلی نو: جلسه راجستان کنگره MLAs امروز صبح در رفت و آمد مکرر که در آن آنها را منزوی شده است برای بیش از یک هفته نگه داشته است تا حدس و گمان است که وزیر Ashok Gehlot است تمایل به سمت یک طبقه تست. خود را رقیب Sachin خلبان و تیم خود را از شورشیان را یک روز مهم در دادگاه امروز. این راجستان بالا دادگاه دادرسی دادخواست توسط Sachin خلبان و 18 شورشی دیگر کنگره MLAs چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها هفته گذشته برای "anti-فعالیت های حزب".

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet در راجستان بحران:

  1. کنگره قانونگذاری حزب جلسه برگزار خواهد شد در ساعت 11 صبح در Fairmont hotel in Jaipur که در آن وزیر Ashok Gehlot شده است امنیت برخی از 100 MLAs از دوشنبه گذشته. Ashok Gehlot نظر خود را با خیال راحت قرار داده و با حمایت از 103 MLAs - دو بیش از اکثریت را در 200 عضو راجستان مجمع.

  2. این راجستان بالا تصمیم دادگاه در این شورشیان' درخواست خواهد شد که تحمل قابل توجهی در راه پیش رو برای Sachin خلبان.

  3. دیروز بالا وکلا در هر دو طرف استدلال بر اینکه مخالفت است "ضد حزب" و اینکه آیا این بلندگو اقدام مخالفان نقض آزادی بیان. بالا وکیل Harish مرهم به نمایندگی از تیم خلبان گفت: "رد صلاحیت متوجه درون حزب مخالفت است نقض آزادی بیان".

  4. Abhishek مانو Singhvi نمایندگی سخنران CP جوشی - که در خدمت رد صلاحیت اعلامیه بر شورشیان -- استدلال کرد که تیم خلبان نمی تواند رویکرد دادگاه قبل از بلندگو عمل می شود. "شورشیان ندارد و زمینه را برای سوال بلندگو تا بلندگو می دهد یک تصمیم. سخنران و مجلس در حوزه قضایی دادگاه در حال حاضر گفت:" آقای Singhvi.

  5. Sachin خلبان و دیگر شورشیان در خدمت اطلاع برای "anti-فعالیت حزب" پس از آنها صرفنظر دو جلسه کنگره MLAs به نام با وزیر Ashok Gehlot هفته گذشته است. دادگاه مشاهده شده در طول این استدلال که کنگره نمی تواند نیروی MLAs برای شرکت در یک مهمانی ملاقات.

  6. تیم خلبان است که ماندن در دو استراحتگاه در نزدیکی دهلی نو برای بیش از یک هفته رقابت در قانون اساسی حکومت است که disqualifies MLAs اگر آنها "به طور داوطلبانه" را به عضویت در حزب است که آنها را نمایندگی کند.

  7. Harish مرهم استدلال به نمایندگی از تیم خلبان گفت: یک عضو حزب بود "رایگان به سرپیچی, پارتی, شلاق جهت" در خارج از مجلس و نه آن را تشکیل می دهند ارتداد. "درون حزب مخالفت با این حال جیغ کشیدن آن ممکن است تا لحظه ای از آن می رود به میزان حمایت از حزب دیگر نمی تواند یک زمین به حتی شروع به رد صلاحیت رسیدگی به" آقای مرهم گفت.

  8. اگر تیم خلبان است که صلاحیت آن را پایین آوردن اکثریت را در مجلس و آقای Gehlot حتی می توانید برنده شدن بیشتر به راحتی. تیم خلبان دارای 19 عضو و همراه با بی جی پی را 72 می تواند به دولت در یک مبارزه نزدیک اگر برنده آن مورد است.

  9. Sachin خلبان را شکست صفوف خود حزب پس از او خواسته شده بود برای پاسخ به سوالات در یک تحقیق به دستور وزیر به اتهام رشوه دادن به کنگره MLAs به سوئیچ وفاداری و کمک به پایین آوردن Gehlot دولت است.

  10. در حالی که کنگره بارها گفت: "درهای باز" برای آقای خلبان که در نوبه خود اصرار داشت که او در حال رفتن به BJP آقای Gehlot حملات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای سوزاننده. دیروز آقای Gehlot گفت: هیچ کس می خواست به این باور که "چنین چهره بی گناه" می تواند توطئه علیه حزب. او همچنین با استفاده از کلماتی مانند "nikamma" و "nakaara" - هر دو مدل از "بی ارزش" به توصیف آقای خلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن