با وجود یک رکود جی پی مورگان چیس فقط نوشته شده رکورد درآمد -- در اینجا چگونه آن را انجام

جیمی Dimon ارشد اجرایی JPMorgan Chase & Co.مارلین Awaad | بلومبرگ | گتی ایماژجی پی مورگان چیس موفق به پرتا

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

جیمی Dimon ارشد اجرایی JPMorgan Chase & Co.

مارلین Awaad | بلومبرگ | گتی ایماژ

جی پی مورگان چیس موفق به پرتاب کردن بیشترین درآمد سه ماهه در تاریخ خود در همان زمان که اقتصاد ایالات متحده است که در تلاطم شدید رکود است.

این بانک ارسال شده $33.8 میلیارد دلار در سه ماهه دوم درآمد کمک به آن را کسب بهتر از حد انتظار $4.69 میلیارد دلار سود برای این دوره به دلیل زیرک حرکت ساخته شده تحت مدیر عامل جیمی Dimon برای ساخت آن سرمایه گذاری های بانک در سال های پس از بحران مالی است.

جی پی مورگان است که به شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین خرده فروشی ایالات متحده بانک ها با یک ساحل به ساحل از شاخه های شبکه است که سوخت زیادی از وام دهنده تسلط بیش از دهه گذشته است. با تشکر از coronavirus همه گیر که در بخش سمت چپ این شرکت در معرض میلیاردها دلار بالقوه وام به صورت پیش فرض در سراسر کارت اعتباری و وام مسکن و خودرو خط.

اما جی پی مورگان همچنین دارای بزرگترین وال استریت بانک, درآمد, کسب و کار است که کمک به آن را تصرف فرصت های ایجاد شده توسط پاسخ به همه گیر. افزایش نوسانات و بی سابقه اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو برای حمایت از بازارهای اعتباری را ایجاد بهترین محیط برای تجارت و مشاوره در بدهی و حقوق صاحبان سهام واگذارشده در سال است.

در حال حاضر Dimon حرکت برای گرفتن سهم بازار در تجارت و سرمایه گذاری بانکی از تضعیف رقبا مانند دویچه بانک به دنبال به خصوص هوشمند است. جی پی مورگان شرکت و سرمایه گذاری بانک ارسال شده یک رکورد 5.5 میلیارد دلار سود در سه ماهه دوم است که پول بیشتری نسبت به بسیاری از تمام بانک ها به طور معمول تولید شده قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

وال استریت بخش کمک به جبران ضرر و زیان در دو JPMorgan چهار کسب و کار اصلی آن مصرف کننده تجاری و بانک به عنوان شرکت خود را کنار بگذارند $8.9 میلیارد دلار برای انتظار وام به صورت پیش فرض در سراسر عملیات خود را.

جی پی مورگان معامله گران بیش از حد انتظارات است که در حال حاضر در حال افزایش برای سه ماهه پس از مدیریت گفت: در اواخر ماه مه که بازارهای درآمد به رهبری بود 50 درصد افزایش می دهد. این رقم افزایش 79% به رکورد 9.7 میلیارد رانده شده به خصوص با درآمد ثابت معامله.

اوراق قرضه معامله گران ارسال شده درآمد حاصل از $7.3 میلیارد و 120 درصد افزایش از یک سال قبل از آن خرد کردن $5.84 میلیارد دلار برآورد تقریبا 1.5 میلیارد دلار. سهام معامله گران ارسال شده درآمد حاصل از $2.4 میلیارد و ضرب و شتم $2.07 میلیارد دلار تخمین می زنند.

بانکداری سرمایه گذاری درآمد صعود 91 ٪ به $3.4 میلیارد دلار در سابقه مشاوره هزینه ها به عنوان بزرگ مشتریان شرکت های بزرگ شنود گذاشته بدهی و حقوق صاحبان سهام بازارهای در سرعت خشمگین برای ساخت پول نقد مواضع میان عدم اطمینان از این بیماری همه گیر.

"ما مطرح ضبط مقدار سرمایه برای مشتریان توصیه می شود آنها را در فرصتهای راهبردی و کمک به آنها حرکت بازار در حالی که همه رو شخصی چالش های ناشی از این بیماری همه گیر" دانیل پینتو, co-رئیس جمهور از جی پی مورگان و سر از شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری بانک گفت: در کارکنان یادداشت. "این دشوار است برای پیش بینی آنچه که در بقیه سال 2020 خواهد بود اما ما انتظار می رود به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح است."

در ضمن جی پی مورگان خرده فروشی بانکی بخش ارسال a $176 میلیون ضرر در مقایسه با $4.2 میلیارد دلار سود یک سال پیش از آن رانده شده توسط علاوه بر این از ذخایر در کارت های اعتباری و دیگر محصولات. این یک داستان مشابه در شرکت های تجاری بانک که شده میلیارد و 691 میلیون ضرر در مقایسه با $1 میلیارد سود سال قبل.

شرکت مدیریت دارایی تقسیم شد و کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر ارسال 8% سود کاهش به $658 میلیون آن را به عنوان ساخته شده است وام-از دست دادن ذخایر.

به مسیر رو به جلو آن را به طور کامل روشن نیست JPMorgan مدیران اذعان روز سه شنبه. برنامه های محرک اقتصادی فدرال حمایت کرده اند افراد و کسب و کارهای کوچک در سه ماهه دوم پوشش واقعی تاثیر این بیماری همه گیر رئیس امور مالی جنیفر Piepszak گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس تلفنی.

اگر نسبتا خوش خیم سناریو ظهور, جی پی مورگان را بیش از حد سرمایه های ذخیره شده و می تواند رزومه سهام buybacks در اوایل سه ماهه چهارم Dimon به گفته تحلیلگران. اگر بیشتر رکود اقتصادی شدید اتفاق می افتد ناشی از موج دوم از عفونت در سقوط این بانک می تواند مجبور به کاهش سود خود, او گفت:.

"ما واقعا ضربه لحظه ای از حقیقت در ماه های پیش رو" Piepszak گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب