خیابان فروشندگان و دستفروشان اجازه از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر: دهلی دولت

دهلی نو کمتر از 12,000 فعال رمان coronavirus موارد که از دوشنبه شب (فایل)دهلی نو: دولت دهلی نو اجازه داده است

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
Street Vendors Can Open From 10 AM To 8 PM: Delhi Government

دهلی نو کمتر از 12,000 فعال رمان coronavirus موارد که از دوشنبه شب (فایل)

دهلی نو:

دولت دهلی نو اجازه داده است که فروشندگان خیابانی و دستفروشان به تابع از 10 صبح تا 8 ساعت روزانه در سرمایه های ملی به جز در coronavirus مهار مناطق. آنها مورد نیاز خواهد بود به دنبال پروتکل های بهداشت اجتماعی مانند فاصله.

دولت, است, اما, ممنوع هفتگی بازار تا اطلاع ثانوی در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل اجرا برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس.

"یک نظم خاص است که از طریق تصویب است که فروشندگان خیابانی و دستفروشان می توانید راه اندازی مجدد خود کار و امرار معاش در دهلی نو" وزیر Arvind Kejriwal شد به نقل از خبرگزاری PTI.

منظور این است که انتظار می رود به عنوان یک تسکین برای lakhs از دستفروشان در سرمایه های ملی که تجارت و معیشت بودند به شدت مختل coronavirus مستند.

این منظور نیز می آید در روز دهلی ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش COVID-19 نفر در دو ماه - تنها 613 تازه عفونت گزارش شده طی 24 ساعت.

به طور کلی 1.31 لاخ موارد ثبت شده در سرمایه های ملی پس از وقوع آغاز شد اما از این کمتر از 12,000 فعال هستند موارد و در اطراف 3,800 هستند و مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

میزان بهبودی در دهلی است که 88 درصد است.

چرخش در Covid وضعیت در این شهر که تا به حال گزارش شده بین 1000 و 2000 مورد جدید در هر روز در عفونت را به اوج خود قابل توجه است.

"با توجه به سخت کوشی و تمرکز حواس از دو کرور مردم در دهلی نو در حال حاضر اوضاع در حال بهبود است. امروز دهلی Covid مدل مورد بحث در سراسر کشور و جهان" وزیر Kejriwal گفت: بعد از ظهر دوشنبه در یک پیام ویدئویی.

هند در مجموع عبور کرده 14 لاخ و اگر چه این کشور باقی مانده است سوم در لیست بدترین آسیب دیده ملل (در ایالات متحده و برزیل) و در ادامه افزایش روزانه موارد نگران کننده است.

شده اند وجود دارد بیش از 45 ، 000 مورد جدید در هر روز از ماه جولای 23; بیش از 48000 گزارش شد در روز دوشنبه.

همچنین در روز دوشنبه منابع گفت: NDTV این مرکز با توجه به درخواست اجازه می دهد تا سینما و ورزشگاه برای بازگشایی, البته با محدودیت و در انتظار ترخیص از دولت به عنوان بخشی از "Unlock3" یا مرحله بعدی در حال ظهور از coronavirus مستند.

"Unlock2" به پایان می رسد ژوئیه 31.

دهلی نو خواسته بود این مرکز اجازه می دهد تا عملیات مترو اما تصمیم گیری در این حال گرفته شود.

سینما ورزشگاه مدارس و کالج ها بسته شده اند پس از هند رفت و به مستند در اواخر مارس به سرعت گسترش coronavirus که ادعا کرده بیش از 600,000 زندگی در سراسر جهان است.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب