Facebook, پی پال, سرمایه گذاری در اندونزی سوار-نقطه شرکت Gojek

Gojek رانندگان در انتظار مسافران در اندونزی.عفیف c. kusuma | iStock سرمقاله | گتی ایماژFacebook سرمایه گذاری د

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

Gojek رانندگان در انتظار مسافران در اندونزی.

عفیف c. kusuma | iStock سرمقاله | گتی ایماژ

Facebook سرمایه گذاری در اندونزی سوار-نقطه و تحویل مواد غذایی شرکت Gojek.

ایالات متحده غول تکنولوژی نمی خواهید به فاش کردن حجم از سرمایه گذاری خود را در هنگام تماس با CNBC اما Facebook گفت: در یک پست وبلاگ در شنبه شب که در آن تأکید این شرکت در تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک آنلاین.

Gojek نیز کاهش یافته است به افشای اندازه Facebook سرمایه گذاری.

"این سرمایه گذاری را حمایت Facebook و Gojek مشترک با هدف توانمند سازی کسب و کار و رانندگی شمول مالی در سراسر مجمع الجزایر" مت Idema WhatsApp را افسر ارشد عامل گفت: در پست وبلاگ.

"WhatsApp کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک برقراری ارتباط با مشتریان و فروش و هم با Gojek ما معتقدم که ما می تواند به میلیون ها نفر از مردم به اندونزی رشد اقتصاد دیجیتال" Idema گفت.

Gojek گفت: پی پال همچنین شرکت در آن زمان بودجه دور همراه با Facebook. سرمایه گذاری از آمریکا دو غول تکنولوژی و همچنین سایر سرمایه گذاران کمک خواهد کرد Gojek تا سطح شیب دار آن پرداخت و خدمات مالی در منطقه ،

"کار با هم, ما باید از این فرصت برای رسیدن به چیزی واقعا منحصر به فرد به عنوان هدف ما برای کمک به کسب و کار بیشتر به digitise و اطمینان حاصل شود که بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر مصرف کنندگان با بهره گیری از مزایای که اقتصاد دیجیتال می آورد" Gojek co-مدیر عامل Andre Soelistyo در بیانیه ای گفت.

Gojek گفت: همکاری با پی پال خواهد اجازه می دهد تا کاربران از آن دیجیتال, کیف پول GoPay برای دسترسی به آمریکا شرکت شبکه ای از بیش از 25 میلیون تجار در سراسر جهان است.

پی پال بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظرات به این حجم از سرمایه گذاری خود را.

Facebook سرمایه گذاری به Gojek شرح زیر 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این شبکه اجتماعی غول پیکر ساخته شده در مارس به هند Jio سیستم عامل — دیجیتال فرعی از کنگلومرا Reliance Industries متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani.

که سرمایه گذاری به شبکه های اجتماعی یک 9.99 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل در قبل از پول ارزش سرمایه گذاری از $65.95 میلیارد دلار است.

هر دو کشور هند و اندونزی دارای جمعیت زیادی است که در حال آمدن است آنلاین. آنها در حال حاضر یک فرصت ارزشمند برای جهانی شرکت های فن آوری مانند Facebook برای ساخت تجاری خود را خدمات به هالتر کوچک و متوسط کسب و کار به خصوص از طریق محبوب ترین سرویس های پیام رسانی WhatsApp.

اندونزی اقتصاد اینترنت بزرگترین و سریع ترین رشد در جنوب شرق آسیا با توجه به اغلب ذکر صنعت گزارش در سال گذشته از گوگل سنگاپور دولت سرمایه گذار Temasek و شرکت مشاوره Bain & Company. آن است که در مسیر عبور $130 میلیارد دلار تا سال 2025 است و برای بهره مندی از رشد تصویب دیجیتال پرداخت در این گزارش گفت:. جنوب شرقی آسیا و به طور کلی اقتصاد اینترنت است که انتظار می رود برای رسیدن به 300 میلیارد دلار تا سال 2025.

Gojek در حال حاضر تعدادی از حامیان برجسته از جمله گوگل Temasek و فن آوری های غول پیکر Tencent. اندونزی راه اندازی کرده است یک ارزیابی از 10 میلیارد دلار با توجه به CB Insights. آن را مطرح $1.2 میلیارد دلار از وجوه تازه در ماه مارس گزارش گفت:.

این شرکت در رقابت با سنگاپور مستقر گرفتن در جنوب شرقی آسیا و در سراسر مناطق مانند سوار-نقطه پرداخت و تحویل مواد غذایی. هر دو شرکت می گویند هدف آنها برای تبدیل شدن به منطقه بالا "برنامه فوق العاده" — که در آن خدمات متعدد هستند به همراه یک نرم افزار تنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن