سهام می تواند گیر در یک محدوده زمانی وجود دارد بیشتر اثبات reopenings در حال احیای اقتصاد

نمایی از شارژ گاو با یک زن در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 25 سال

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

نمایی از شارژ گاو با یک زن در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 25 سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

آینده فرار در هفته تحلیلگران انتظار سهام به ادامه مرور متلاطم تجارت به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید برای ساخت یک نظر از آنچه اقتصاد را مانند یک بار متحده بازگشایی شده است.

داده های اخیر در مارس اشتغال و هزینه های مصرف کننده نشان می دهد بدترین کاهش در بعد از جنگ جهانی دوم امریکا است. اطلاعات بیشتر در هفته های آینده ممکن است نشان می دهد که چگونه بازار مسکن را به شانس در ماه آوریل پس از اقتصاد به طور ناگهانی سقوط کردن یک صخره زمانی که ایالات متحده خود را تعطیل اقتصاد در نیمه دوم ماه مارس.

سرمایه گذاران تمرکز را نیز در برنامه های محرک اقتصادی دولت برای کمک به اقتصاد و بازار دریافت از طریق coronavirus بحران است. رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نظر می رسد قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه به عنوان آن را بررسی دولت تریلیون هزینه برای کمک به اقتصاد کسب و کار و افراد است. مصاحبه با پاول نیز در "60 دقیقه" یکشنبه شب.

درآمد نجومی است پیچ در پیچ پایین وجود دارد اما تعدادی از گزارش ها از عمده فروشان مانند خارج شده و هدف است که باید نشان می دهد که فروشگاههای جعبه بزرگ و ارزان فروشان در حال ساخت بهتر از دیگر خرده فروشان به عنوان مصرف کنندگان متوقف بسیاری از اختیاری خرید نقل مکان کرد و بیشتر خرید آنلاین.

S&P 500 به پایین بود حدود 2.3 درصد و در بدترین حالت آن هفته پس از 20 مارس. S&P به پایان رسید در 2,863. داو خاموش بود حدود 2.6% این هفته در بدترین حالت آن هفته از آوریل 3. آن به پایان رسید و این هفته در 23,598. نزدک نیز تا به حال آن بدترین هفته از آوریل 3.

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین

"مسکن است که مهم است که شما نگاه کنید به اثر سرما که Covid تا به حال در مسکن نیز کمتر در ساخت و ساز نسبت به فروش, اما در هر دو گفت:" دایان <url>, آشپز اقتصاددان در گرانت تورنتون. "این رفتن به یک موضوع است. یکی از چیزهایی که کلیدی ما در حال رفتن به جلو است بازار وام و اعتبار و مسکن. شده است وجود دارد واقعی محکم از اعتباری به دلیل کنندگان."

Bg گفت: وام مسکن کنندگان گرفتار در وسط بین بانک ها و افرادی که در حال ساخت و پرداخت های خود را. او گفت: از آن شده است تأثیر وام. "این چیزی است که ما نمی توانیم. مسکن در اشک و آن را به جلو و ما از این" او گفت:.

خرده فروشی بودند پایین 16.4% در ماه آوریل و در آنجا بود یک ناهمواری عملکرد در سراسر این بخش است. تنها دسته مثبت شد, خرید آنلاین تا 8.4%. پوشاک و لوازم جانبی, انواع چیزهایی فروشگاه های فروش, کاهش 78.8% در ماه آوریل است. مصالح ساختمانی و تجهیزات باغ بود پایین فقط 3.5 درصد است که می تواند کمک به خانه انبار و لاو که گزارش درآمد در روز سه شنبه و چهارشنبه بود.

"بازار در واکنش به این داده شده است تا حدودی خاموش" گفت: Patrick Leary رئیس استراتژیست بازار در Incapital. او گفت: سهام در روز جمعه شد واکنش منفی به تهدیدات از چین که شرکت های ایالات متحده می تواند هدفمند اگر آمریکا نمی سهولت در Huawei. "بازار در حال حاضر لازم نیست دلیل دیگری برای بدبین بود. به نظر می رسد هر دو بازار اوراق قرضه و بازار سهام در حال گرفتن یک کمی خسته است. هر دو بازار به دنبال بعد از کاتالیزور."

پرداخت بدهی نگرانی

فدرال ریزرو داده شده است به طور کلی علائم بالا برای نگه داشتن بازار, مایع, اما تحلیلگران می گویند که آنها در حال حاضر بیشتر نگران در مورد پرداخت بدهی از شرکت.

"وجود دارد یک نوع جالب از آستانه در اینجا به عنوان ما در حال نزدیک شدن به سه ماه اقامت در خانه یا پناهگاه در محل. ما در حال حرکت از یک نقدینگی چالش است که فدرال رزرو به ما کمک کرد تا آدرس به پرداخت بدهی چالش" گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست بازار در خیابان دولت جهانی مشاوران. او گفت: صورتحسابها شروع به شمع و پیش فرض افزایش نرخ در کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

"دیگر این می رود سخت تر برای مردمی به آن پرداخت. به همین دلیل متحده مشتاق هستند برای باز کردن حتی اگر آن را تا به برخی از خطرات" Arone گفت.

فدرال ریزرو ایالات متحده در روز جمعه گفت: این بیماری همه گیر به شمار خطرات شدید برای کسب و کار از تمام اندازه ها و میلیون ها نفر از خانواده ها. این گفته وجود دارد می تواند یک افزایش شدید در پیش فرض به عنوان خانواده ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب.

جولیان Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG گفت: فدرال رزرو حذف نگرانی در مورد نقدینگی با آن امکانات و دارایی خرید. "واقعیت این است که پرداخت بدهی موضوع است که بزرگتر تمرکز اقتصاد و آنها دست در دست با مسائل مربوط به اشتغال به عنوان چیزهایی که باید به آنها رسیدگی شود در برخی از نقطه," او گفت:. "نگاه کردن بیش از دو ماه آینده پرداخت بدهی مسائل بر اساس چه اقتصاد بازگشایی و چگونه است که پزشکی پیشرفت به نظر می رسد."

امانوئل گفت: فدرال رزرو اوراق قرضه شرکت های بزرگ برنامه کمک کرده است شرکت های تشکیلات جدید بکار تجاری و تمیز کردن ترازنامه بنابراین اگر insolvencies تبدیل به یک مشکل بزرگ آن را نمی خواهد تا سال آینده. او گفت: چگونه اقتصاد بازگشایی بیش از چند ماه آینده را تعیین خواهد کرد چه اتفاقی می افتد.

"این شماره ها را در مقابل ما است. ما اعتقاد داریم بر اساس آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که از طریق هر خواندن ما شاهد آن هستیم. ما اعتقاد داریم همه چیز تا بهتر شود. ما اصلا دلیلی برای این باور است که چنین نیست," او گفت:.

امانوئل گفت: reopenings خواهد بود مدرج به عنوان یک 'B' از 'B+' بر اساس آنها چگونه به نظر می رسد تا کنون از جمله عفونت ، تقریبا همه کشورها باید از سر گرفته و برخی از سطح از فعالیت.

اما بازار ادامه خواهد متلاطم تا زمانی که وجود دارد بیشتر پیشرفت پزشکی مانند یک واکسن. در یک معنا این بازار بستگی به علم بیشتر از همیشه Emanuel گفت.

"اگر همه از ناگهانی ما به صورت تجاری قابل دوام واکسن در نیمه اول سال آینده است که برای رفتن به تزریق به مردم اسلحه قبل یا قبل از سقوط 2021 پس از آن من فکر می کنم شما می توانید استدلال بازار بالقوه رفتن به های جدید در همه زمان اوج" امانوئل گفت.

محدوده محدود

در حال حاضر اگر چه او می بیند بازار به عنوان محدوده محدود و S&P 500 در حال حاضر در وسط آن است.

"ما شده اند بسیار قاطعانه در مورد تعریف این بازار به عنوان نه گاو و نه تحمل. آن را محدود به 200 روز میانگین متحرک در بالای صفحه است که اساسا از 3000 و 200 روز میانگین متحرک در پایین است که 2,667 در حال حاضر گفت:" Emanuel.

Arone موافق سهام در حال رفتن به متلاطم و می تواند واکنش نشان می دهند به اصطکاک است. او گفت: یک منبع اصطکاک است که این اختلاف بیش از دولت reopenings بین افرادی که می خواهید برای دیدن یک بازگشایی و کسانی که از ترس شیوع جدید. او گفت: همچنین وجود اصطکاک بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

"من فکر می کنم تا زمانی که ما به وضوح که اقتصاد باز است و بدون حادثه و برخی از این شماره اقتصادی در حال بهبود, من فکر می کنم بازار در حال رفتن به باقی می ماند اندکی متلاطم," او گفت:.

امانوئل گفت: آن را حس می کند برای بازار باقی می ماند در یک کانال حرکتی افقی در حالی که مسائل مختلف در حال حل و فصل شود.

"بر اساس ارزیابی بازار گران است اما آن را بسیار گران است اگر شما فرض اقتصادی این دوره در حال رفتن به بیش از یک زن و شوهر از چهارم" امانوئل گفت. "اگر شما بازگشت به رشد در سه ماهه سوم و چهارم که ما لزوما نمی دانم اگر آن را به قوی اما ما انتظار داریم آن را به بهتر در سال آینده."

او گفت که او انتظار بهبود بیشتر به شکل یک وان حمام از like a V یا U به معنی آن خواهد بود دراز در پایین قبل از ترقی است.

"بخشی از آنچه که در واقع پشتیبانی از بازار است این مطلق منفی. وقتی که همه در حال حاضر بدبینانه فرض است که آنها در حال حاضر انجام می شود مقدار زیادی از فروش خود را پس وجود ندارد یک تن سوخت برای حرکت نزولی وجود دارد" گفت: Emanuel.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: Softbank بین المللی بازی Tech, Trivago, Baidu

8:30 صبح رهبران کسب و کار بررسی

10:00 a. m. NAHB

شنبه

درآمد: وال مارت, Home Depot, Advance Auto Parts, kohl's, Eagle, مواد, Urban Outfitters

8:30 صبح شروع ساخت مسکن

10:00 a. m. رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قبل از سنا بانکی

2:00 p. m. رئیس فدرال رزرو بوستون اریک Rosengren

جمعه

درآمد: هدف لاوز, Reach, LBrands Expedia, Take-Two Interactive, کفش, کارناوال, دستگاه های آنالوگ

پنج شنبه

درآمد: بهترین خرید, ضربه فیلم های پورنو کار را فروشی هورمل, tjx زمینه, Medtronic, هیولت پاکارد شرکت Agilent, Deckers, هوای آزاد, Splunk, Intuit, Deckers, هوای آزاد,, راس, فروشگاه, برای هدست

8:30 صبح مدعیان

8:30 صبح تولیدات بانک فدرال فیلادلفیا بررسی

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید بخش تولید

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید بخش خدمات

10:00 a. m. فروش خانه های موجود

10:00 a. m. نیویورک جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو

2:30 p. m. رئیس بانک فدرال جروم پاول و تغذیه فرماندار Lael Brainard

جمعه

درآمد: Alibaba دست و پنجه نرم باربری Deere, Foot Lockertinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن