مرکز برنامه ریزی برای از سرگیری پروازهای اجرا می شود به آشوب در کشورهای

Coronavirus مستند: این مرکز گفت: پروازها می توانند رزومه کاری از دوشنبهدهلی نو: یک روز قبل از پروازهای داخلی ب

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399
Centre's Plan For Resuming Flights Runs Into Turbulence In States

Coronavirus مستند: این مرکز گفت: پروازها می توانند رزومه کاری از دوشنبه

دهلی نو:

یک روز قبل از پروازهای داخلی به رزومه در سراسر کشور وجود دارد هنوز هم سردرگمی در مورد قوانین و آمادگی در متحده است. Maharashtra, West Bengal, Tamil Nadu - خانه را به برخی از کشور های پر رفت و آمدترین فرودگاه در بمبئی و کلکته و چنای - قرمز-پرچم مرکز برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پروازهای مسافری دو ماه پس از خاموش شدن باعث coronavirus بیماری همه گیر.

این ماهاراشترا دولت در روز شنبه گفت: دولت هنوز اصلاح آن مه 19 مستند جهت اجازه داده است که تنها ویژه پرواز نشان می دهد که دولت با کمترین تعداد COVID-19 موارد -- نه بیش از حد مشتاق پذیرش هجوم مردم.

"این بسیار بد توصیه به بازگشایی فرودگاه در منطقه قرمز..." ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh توییتی.

تامیل نادو دوم-بیشترین تعداد موارد بیش از حد مطرح شده است و نگرانی های مشابه درخواست حمل و نقل هوایی داخلی وزارت به تاخیر قصد دارد تا مارس 31.

غرب بنگال دولت با اشاره به ویرانی طریقی توسط طوفان Amphan به درخواست پرواز به کلکته برگزار می شود تا حداقل 30 مه. وزیر Mamata بانرجی گفت: او را به مرکز ارسال پروازها به مراتب کوچکتر Bagdogra فرودگاه در شمال بنگال تا پس از آن.

در حالی که قدرت از سرگیری سفر هوایی دروغ با مرکز متحده هنوز هم می گویند در پذیرش مسافران پیشرو به عجیب و غریب که در آن امکان حتی اگر هواپیماهای زمین های مردم بر روی تخته, ممکن است اجازه داده شود به هواپیما و خروج از طریق فرودگاه.

حتی اگر ایالات متحده به همراه طرح سوالات باقی مانده در مورد حمل و نقل از فرودگاه. در مکان هایی مانند بمبئی که در آن ممنوعیت حمل و نقل عمومی و تاکسی است که هنوز هم در نیروی مسافران ممکن است مشکلات در رسیدن به خانه های خود را از فرودگاه.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در شنبه اعتراف کرد که تعدادی از کشورهای ابراز رزرو با برنامه ریزی برای شروع پرواز در روز دوشنبه و حتی به او پیشنهاد کرد که هند خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد برخی بین المللی پروازهای مسافری در اوایل ماه ژوئن است.

در حالی که اکثر کشورهای در حال آماده آقای پوری گفت: چند متحده کردیم به "ارشد همکاران (وزرا) و در مورد ضرورت راه اندازی مجدد پروازهای داخلی به زودی". "آنها گفت: این مرکز باید تاخیر آن بیشتر با 2-3 روز. بنابراین آنها (وزیران) خواسته متحده به ارسال نگرانی در نوشتن. اما ایالات متحده نمی," او گفت:.

"این را حفظ خواهد کرد در رفتن. هنگامی که ما در حال برخورد با یک وضعیت مانند این کار ما باید انتظار داشته باشید که وجود خواهد داشت برخی از تردید. اما از آن است که ما (مرکز) مسئولیت و ما باید تلاش ها برای کسانی که نگرانی های" آقای پوری اضافه شده است.

در ضمن مسافری خطوط هوایی نیلی SpiceJet, AirAsia هند و Vistara باید شروع به مصرف رزرو برای پروازهای شروع دوشنبه اما بودجه حامل GoAir گفت که در انتظار روشن شدن در قوانین برای از سرگیری خدمات.

"GoAir در انتظار شفافیت در آمادگی کشورهای مربوطه و خود فرودگاه با توجه به پذیرش پروازها و یا شرایط قابل استفاده برای مسافران ورود به کشورهای مربوطه ،

"بدون وضوح در این شرایط GoAir مایل نیست به ناراحتی مسافران خود را با قرار دادن در فروش پروازهای بلافاصله پست مارس 25 است که آنها ممکن است کتاب است که نمی خواهد اجازه به کار... دریافت وضوح GoAir خود را باز سایت برای رزرو پست مارس 25 تا 31 مه به عنوان و هنگامی که و که در آن مناسب" این شرکت در بیانیه ای گفت.

همه برنامه ریزی پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق در هند از آوریل 25 زمانی که دولت مرکزی تحمیل مستند شامل coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب