Ex-مینیاپولیس پلیس به اتهام قتل در مرگ جورج فلوید

در این دوشنبه 25 مه سال 2020 فریم از ویدئو ارائه شده توسط Darnella Frazier یک مینیاپولیس افسر زانو زده بر گردن یک دستبند که شفاعت که او نمی تواند نفس کشیدن در مینیاپولیس. چهار مینیاپولیس افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید که در بازداشت پلیس بودند اخراج سه شنبه.

Darnella Frazier | AP

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در جورج فلوید گردن قبل از مرگ او است که در بازداشت شده است به اتهام قتل, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman روز جمعه گفت.

چوین در میان چهار افسران درگیر در Floyd خشونت آمیز بازداشت در روز دوشنبه است که از عذاب روز از تظاهرات در مینه سوتا بزرگترین شهرستان. چوین سفید است و فلوید سیاه بود.

“ما در حال حاضر قادر به کنار هم قرار دادن شواهد و مدارک که ما نیاز به” فریمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “حتی به عنوان اواخر به عنوان بعد از ظهر دیروز ما نیست که ما مورد نیاز است. ما در حال حاضر آن را در بر داشت.”

“این است که تا کنون سریع ترین ما تا کنون به اتهام, یک افسر پلیس,” او اضافه شده است.

فلوید که 46 بود درگذشت پس از دستگیری در سوء ظن است که او اقدام به استفاده از یک لایحه تقلبی.

نوار از دستگیری بود که توسط تماشاچیان نشان می دهد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از هفت دقیقه به عنوان فلوید است که دست به دستبند گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

چوین شد به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس. تحت مینه سوتا مجازات قتل درجه سوم شامل “ارتکاب یک عمل برجسته خطرناک به دیگران و evincing یک فاسد ذهن” اما بدون قصد به علت مرگ است.

قبل از خاص اتهامات اعلام شد, بن Crump یک وکیل برای Floyd خانواده به نام از دستگیری “یک گام در راه عدالت است.”

“در حال حاضر ماموران که ایستاده & چیزی برای ذخیره جورج باید دستگیر و متهم به عنوان” Crump نوشت: در یک پست در توییتر.

دیگر افسران درگیر در بازداشت بودند توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng. هر چهار نفر از کار اخراج شدند در روز سه شنبه. فریمن در روز جمعه گفت که او پیش بینی هزینه های دیگر افسران, اما نمی تواند به جزئیات.

تلاش برای رسیدن به افسران و یا وکلای آنها ناموفق بوده اند.

این حادثه به یاد می آورد 2014 مرگ اریک گارنر سیاه و سفید مردی که نفس نفس زدن “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که یک افسر پلیس نیویورک دانیل Pantaleo, درک گردن خود و کشتی او را به زمین.

شهر نیویورک معاینات پزشکی حکم داد که به مرگ شد, قتل, اما Pantaleo نمی شد متهم با هر گونه جرم و جنایت است. چرا که از این حادثه “من نمی توانم نفس بکشم” شد یک پاره در تظاهرات از خشونت پلیس در سراسر کشور است.

فلوید مرگ باعث شده است تا تماس از محلی و ملی آمار چوین را تعقیب و تحقیقات فدرال به رهبری توسط وزارت دادگستری و دفتر تحقیقات فدرال.

“وزارت دادگستری بررسی اولویت و اختصاص تجربه دادستان و FBI جنایی محققان به موضوع” سازمان گفت: در یک بیانیه مشترک پنج شنبه.

یک معترض نگه ثبت نام هیئت مدیره “عدالت برای جورج” به یک آتش سوزی در یک هدف فروشگاه در نزدیکی سوم پلیس حوزه در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید.

Kerem Yucel | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در گذشته به افسران گفت: نه به نگرانی در مورد مجروح شدن کسانی که آنها را بازداشت کرده است نشان داده شده است همدردی فلوید است.

“عدالت خواهد بود در خدمت” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک پست در توییتر در روز چهارشنبه.

اما رئیس جمهور نیز رفته است پس از کسانی که درگیر در مینیاپولیس شورش است که متزلزل شهرستان در روزهای اخیر. در میان ساختمان هایی که تخریب شده بود مینیاپولیس پلیس 3 حوزه که به آتش کشیده شد شب پنج شنبه.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک پست در توییتر در ساعات اولیه صبح روز جمعه. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر با برچسب رئیس جمهور صدای جیر جیر به عنوان “ستایش خشونت” اولین بار در شرکت رسانه های اجتماعی انجام داده است.

جو بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است همچنین وزن در. در طول یک livestream در بعد از ظهر جمعه بایدن تشکر فلوید خانواده برای صحبت کردن با او گفت: “من به شما قول خواهیم همه چیز را در قدرت ما برای دیدن که عدالت بود.”

در یک سری از پست ها در توییتر بایدن متنبه مغلوب ساختن پیشی جستن برای “خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد برای بسیاری از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>