چین سفارش آمریکا به نزدیک کنسولگری در چنگدو

یک شبه نظامی پلیس می ایستد سپاه پاسداران در ورود به کنسولگری ایالات متحده در چنگدو جنوب غربی استان سیچوان چین

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

یک شبه نظامی پلیس می ایستد سپاه پاسداران در ورود به کنسولگری ایالات متحده در چنگدو جنوب غربی استان سیچوان چین در سپتامبر 17, 2012.

Goh چای هین | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چین وزارت امور خارجه جمعه اعلام کرد که این لغو مجوز برای کنسولگری های ایالات متحده به طور کلی در جنوب غربی شهرستان چینی چنگدو.

این وزارت همچنین دستور داد که کنسولگری به توقف عملیات با توجه به بیانیه آنلاین.

"وضعیت کنونی بین چین و ایالات متحده چیزی است که طرف چینی نمی خواهید برای دیدن" وزارت امور خارجه گفت: در یک آنلاین زبان چینی بیانیه با توجه به CNBC ترجمه.

"مسئولیت نهفته است به طور کامل با آمریکا طرف" در این بیانیه اضافه شده است. "ما دوباره می خواهیم از طرف ایالات متحده بلافاصله پس از لغو آن مربوط به تصمیم گیری های اشتباه برای ایجاد شرایط لازم برای دو کشور روابط به حالت عادی بازگشت."

اعلام می آید پس از ایالات متحده آمریکا دستور داد چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون. سخنگوی وزارت مورگان Ortagus گفت: این بخشنامه به چین سرکنسولگری در هوستون ساخته شده برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و اطلاعات خصوصی شهروندان خود است. پکن بود را محکوم کرد و تصمیم هشدار داد شرکت اقدامات متقابل.

در طول یک CNBC "نشانه های خیابانی آسیا" مصاحبه روز جمعه گروه اوراسیا مایکل Hirson گفت که "اگر آنها را انتخاب کنید مهم است اما هنوز ثانویه کنسولگری مانند چنگدو یا Shenyang خواهد بود که در همراهی با نقشی که هوستون کنسولگری خدمت می کند."

Hirson که سر تمرین برای چین و جنوب شرق آسیا و در گروه اوراسیا می گوید که هدف قرار دادن کنسولگری در شانگهای و گوانگژو "خواهد بود یک درجه بالاتر از هوستون."

"اگر آنها به هنگ کنگ کنسولگری خواهد بود که پس از آن thrusting این اختلاف به آنچه در حال حاضر بسیار جدی بست البته با آینده دلار هنگ کنگ و دلار هنگ کنگ استقلال," او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم که خواهد بود که بیشتر escalatory حرکت در شرایط بسته شدن کنسولگری."

این چنگدو کنسولی منطقه را پوشش می دهد و بحث برانگیز منطقه خودمختار تبت شهرداری چونگ کینگ و استانهای سیچوان یوننان و گوئیژو با توجه به کنسولگری وب سایت.

کنسولگری که در سال 1985 تاسیس شد یکی از پنج ایالات متحده در سرزمین اصلی چین علاوه بر سفارت در پکن.

حدود سه چهارم از حدود 200 نفر چنگدو کنسولگری کارکنان چینی با توجه به کنسولی سایت.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC سام مردیت و ین ن لی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب