"احساسی دستکاری مردم": Kamal Haasan می گوید مرکز بیش از لاداخ

Kamal Haasan با صدور بیانیه ای امروز در Ladakh خشونت (فایل)دهلی نو: بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan است هشدار

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
'Emotionally Manipulating People': Kamal Haasan Tells Centre Over Ladakh

Kamal Haasan با صدور بیانیه ای امروز در Ladakh خشونت (فایل)

دهلی نو:

بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan است هشدار داد نخست وزیر نارندرا مودی در برابر تلاش برای "دستکاری عاطفی مردم" بیش خشونت آمیز چهره بین هندی و چینی سربازان در Ladakh را Galwan ولی هفته گذشته که 20 هند نیروهای نظامی جان خود را برای کشور و ده ها تن مجروح شدند.

او به شدت دقت بیانیه Kamal Haasan آمار در دولت است که برای کسانی که سوال نخست وزیر نظرات در جمعه همه-نشست - که در طی آن ساعت مودی به نقل عنوان کرد و گفت: "نه این است که هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر" - در تلاش بودند تا "به یک بازیگوش تفسیر" به نخست وزیر علیه.

"فساد نهفته در ادامه به دستکاری عاطفی مردم با چنین اظهارات. من صمیمانه درخواست نخست وزیر و هواداران خود را برای جلوگیری از انجام این که" Kairali Needhi Maiam رئیس نوشت.

"سوال نمی تواند درمان شود به عنوان ضد ملی است. حق سوال پایه دموکراسی و ما همچنان درخواست تا ما شنیدن حقیقت" گفت و اشاره کرد که نخست وزیر در بیانیه ای در همه حزب دیدار با "تناقض اظهارات ارتش و وزارت امور خارجی".

پس از روز جمعه در نشست مخالفان تا به حال انتقاد از دولت گفت: آن را به حال به طور کامل توضیح داد که این وضعیت در طول لاک (خط کنترل واقعی) که منجر به حمله وحشیانه سربازان هندی.

کنگره رهبر راهول گاندی رهبری مسئول گفت: نخست وزیر بود "تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز", باعث, دولت, روشن است که خشونت "به وجود آمد چرا که چین به دنبال احداث سازه فقط در سراسر لاک و حاضر به دست برداشتن از چنین اقداماتی".

دولت همچنین با اشاره به "سربازان شجاع در دفاع از مرزهای ما", "زمان بحران ملی" و "انگیزه تبلیغاتی" در پاسخ آن.

در بیانیه خود Kamal Haasan اذعان کرد که برخی از اطلاعات ممکن است طبقه بندی می شود اما افزود که دولت تا به حال یک وظیفه برای حفظ کشور بهتر مطلع به خصوص در حساس بار.

"ما می دانیم که برخی از اطلاعات طبقه بندی خواهد شد اما شما می توانید مدیریت ارتباط بهتر از فقط گفت: "شک نیست که ارتش' و 'نمی تواند ضد ملی'. ما فراتر از همه که در حال حاضر. اجازه دهید ما برخی از شفافیت و پاسخگویی برای تغییر," او اضافه شده است.

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار نیز با اشاره به این که هفته گذشته خشونت بدان معنی است که موفقیت دیپلماتیک ادعا توسط دولت پس از نخست وزیر مودی و چین شی جین پینگ جلسه در ماه اکتبر سال گذشته زنگ زد توخالی.

"هشت ماه بعد چینی چاقو ما را در بازگشت با کشتن ما سربازان غیر مسلح. در صورتی که نتیجه دیپلماسی سپس یا استراتژی خود را به سختی شکست خوردند و یا آنها موفق به خواندن نیت چینی به درستی" Kamal Haasan گفت.

"در هر دو مورد این است که دولت که نیاز به پاسخ چند پرسش," او اضافه شده است.

همچنین خواستار بدانید که چگونه هند زندگی سربازان بودند که محافظت, Kamal Haasan گفت: نیروهای مسلح کشور و در میان بهترین در جهان است اما زندگی خود را نمی تواند گرفته شده برای اعطا.

"ما نیاز به دانستن آنچه که در حال انجام است برای کنترل چین در آن است. آن است که ارتش به انجام این کار است. ارتش آخرین رفت و آمد مکرر زمانی که دیپلماسی با شکست مواجه شد. چه شده است باید از طریق مذاکرات صلح و حسن نیت است که انتظار می رود سربازان ما با فدا کردن زندگی خود!," او نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن