اولین قطار مسافر وارد در بنگلور بسیاری از بازگشت بیش از قرنطینه

برخی از مسافران بازگردانده شد در همان قطار در آن سفر بازگشت.بنگلور: اولین قطار مسافری از دهلی نو به بنگالور از

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399
First Train Passengers Arrive In Bengaluru, Many Go Back Over Quarantine

برخی از مسافران بازگردانده شد در همان قطار در آن سفر بازگشت.

بنگلور:

اولین قطار مسافری از دهلی نو به بنگالور از آغاز در سراسر کشور مستند رسیده جنوبی شهرستان در روز پنج شنبه صبح. اما به زودی استدلال وجود داشت و هرج و مرج به عنوان بسیاری از بیش از 800 مسافر حاضر به رفتن به قرنطینه. در نهایت بسیاری از تصمیم به رفتن به عقب و اضافی حمل و نقل متصل شد به شب Rajdhani بیان.

D آسیا شخص ساده, یک افسر ارشد پلیس راه آهن گفت: NDTV "حدود 800 نفر رسید. حدود 550 پایبند به سیاست تصمیم دولت کارناتاکا به قرنطینه آنها. قرنطینه شده و در دولت خوابگاهها و Kalyana Mantapas سازماندهی شده توسط BBMP. کسانی که نمی خواهند این پرداخت می تواند یک مقدار معقول."

او گفت: حدود 150 مسافر اما قاطعانه در مورد ماندن در آن دولت موظف به جداسازی امکانات. در نهایت با شب حداقل 45 مسافران تصمیم به سر حق بازگشت شمالی به جای رفتن به قرنطینه.

"ما صحبت کردیم و به آنها برای چند ساعت و در نهایت آنها درخواست من است که آنها را فرستاده که در آن از آنها آمد. در نهایت مدیر کل راه آهن جنوب غربی مداخله و اضافه دیو متصل شده است در حال حاضر به Rajdhani اکسپرس ترک این شب است. مسافران باید موافقت به پرداخت خود را برای این" D Roopa گفت.

اما برای کارناتاکا دولت نگران افزایش موارد قرنطینه اجباری بود که به جز تعداد بسیار کمی.

Dr K Sudhakar پزشکی, وزیر آموزش و پرورش گفت: NDTV "البته برخی از سواران به آن است. کسانی که بالای 80 صرفا خانه قرنطینه. زنان باردار که نیاز به نظارت مستمر - آنها می توانند سود خانه قرنطینه نیز می باشد. دقیق نظارت نگهداری می شود. کودکان بی سرپرست می تواند به ماندن در خانه خود را در قرنطینه. هر قاعده یک استثنا دارد."

در هنگام ورود در بنگلور در صبح مسافران مجبور به گزارش به 10 پزشکی غرفه راه اندازی در پاک و sanitised ایستگاه. COVID-19 19 تست انجام شد و در بدو ورود و انجام خواهد شد دوباره بعد از 14 روز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن