اقتصاد امن “نگران نباشید”: Nirmala Sitharaman حفاری در Ramachandra گوآ

Economy Safe, 'Worry Not': Nirmala Sitharaman's Dig At Ramachandra Guha

یک جنگ وجود دارد از کلمات در توییتر بین Nirmala Sitharaman و Ramachandra گوآ.

دهلی نو:

اشاره کرد مورخ Ramachandra گوآ را توییت در روز پنج شنبه به نقل از یک نویسنده انگلیسی تنظیم کردن یک بحث در پلت فرم میکروبلاگینگ است که در آن وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و گجرات وزیر Vijay Rupani نیز درگیر. این ارز به پایان رسید با وزیر دارایی گفتن مورخ نیست به نگرانی در مورد اقتصاد به عنوان آن را در “دست های امن”.

در روز قبل از آن آقای گوآ تا به حال توییتی نقل قول از نویسنده بریتانیایی فیلیپ Spratt “یک انگلیسی که شد یک هندی و همچنین به عنوان یک کمونیست شد که بازار آزاد لیبرال” که او نقل در اوایل موارد بیش از حد.

این بار از قول او برداشت شد Spratt نظر که گجرات – نخست وزیر نارندرا دولت خانه — بود از لحاظ اقتصادی قوی اما “از نظر فرهنگی عقب مانده”.

آقای گوآ به زودی پس از حمایت آن را با یک “قانونی هشدار”:

“زمانی که من در پست نقل قول های دیگران یافت در این دوره از تحقیقات من, من چرا که من آنها را پیدا دستگیری در برخی از راه. من ممکن است (و یا ممکن است) تایید در قسمت یا در کل چه من به نقل از. رزرو خود را ستایش و یا خشم خود را به صورت شبح فرد بودن نقل از” پست خود را به عنوان خوانده شده.

اما گجرات وزیر Vijay Rupani در پاسخ گفت: “پیش از آن بود که تلاش برای تقسیم و حکومت. در حال حاضر آن است که یک گروه از نخبگان که می خواهند به تقسیم سرخپوستان” و سرخپوستان نمی خواهد سقوط برای “کلاهبرداری” از تقسیم آنها.

آقای گوآ بلافاصله در پاسخ “اگر گجرات وزیر است که در این لحظه در تاریخ (یک) تا کاملا زیر توییت از یک نواختی مورخ و (ب) به راحتی گیج کننده مورخ با یک مرده نویسنده بودن نقل ایالت گجرات در واقع باید در دست های امن.”

بعد Nirmala Sitharaman هم وزن با یک لینک به یک مقاله منتشر شده در سپتامبر سال 2018 در مورد دولت لهستان سازماندهی رویداد به عزت مهاراجه جم Saheb Digvijaysinhji Jadeja – شاه سابق از جمنگر — برای دادن سرپناه به 1000 کودکان لهستانی در دوران جنگ جهانی دوم است.

همراه با پست به عنوان خوانده شده: “در سال 1939 هنگامی که فیلیپ Spratt از بریتانیا متعلق به کمونیست بین المللی نوشت (که @Ram_Guha نقل قول) این چیزی بود که اتفاق می افتد در گجرات: جمنگر… مهاراجه جم Saheb Digvijaysinhji Jadeja… ذخیره 1,000 لهستانی کودکان #فرهنگ”.

به زودی پس از آقای گوآ در توئیتر خود نوشت: “من فکر کردم آن را تنها گجرات سانتی متر اما در حال حاضر به نظر می رسد حتی FM است که نگرانی در مورد یک نواختی مورخ”s توییتهایی. اقتصاد است و قطعا در دست های امن.”

در اواخر شب که وزیر دارایی در پاسخ با تطبیق.

اما آقای گوآ به پایان رسید بحث با یک واضح تر صدای جیر جیر. “من شده اند در تلاش بدون موفقیت برای سی سال به نویسنده فیلیپ Spratt بهتر شناخته شده است; با تشکر از شما به ترول ارتش برای انجام این کار در یک روز” پست خود را به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im