بالای اعضای coronavirus نیروی کار توصیه می شود در برابر تهمت را تولسا تجمع

پیشرو اعضای coronavirus نیروی کار هشدار داد مقامات کاخ سفید در مورد خطرات بهداشتی از برگزاری مقیاس بزرگ داخل س

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

پیشرو اعضای coronavirus نیروی کار هشدار داد مقامات کاخ سفید در مورد خطرات بهداشتی از برگزاری مقیاس بزرگ داخل سالن تجمعات انتخاباتی و توصیه در برابر تجمع جرم با توجه به دو نفر آشنا با مباحث.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و نیروی کار پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx هر دو vocalized نگرانی های داخلی در هفته گذشته در مورد ایمنی از برگزاری تجمع با عنوان بسیاری از 19,000 از مردم محصور در عرصه Tulsa, Oklahoma در روز شنبه.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود مشاوران در حال اقدام با این رویداد است که انتظار می رود به منظور جلب ده ها هزار نفر در داخل و خارج از محل برگزاری خواهد شد که نه میتوان اجتماعی دور و نه نیاز به پوشیدن پوشش صورت. آنها ادعا می کنند شرکت کنندگان "فرض کنیم شخصی در معرض خطر" و "که بخشی از زندگی است."

از آن شده است نزدیک به دو ماه پس از آخرین coronavirus نیروی کار جلسه و چهار هفته پس از Birx پاسخ به سوالات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از اتاق جلسه کاخ سفید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس سر گروه و دستیاران باید در زمان های مسخره خود دولت هدایت و امید بستن به پوشیدن ماسک صورت در طول سفرهای متعدد در هفته های اخیر.

در حالی که پنس و رئیس جمهور تلاش کرده اند به رنگ rosier تصویر از ویروس ها و پروژه بازگشت به حالت عادی برخی از اعضای نیروی کار مشتاق به ادامه حضور از کاخ سفید به دلایل و صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا هر دو نفر درگیر در نیروی کار جلسات.

هیچ طرح در حال حاضر به بازگرداندن بار در روز کنفرانس مطبوعاتی با توجه به یک فرد نزدیک به Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پس از او پیدا کرده است رسانه های دیگر به خود را ارائه توصیه های پزشکی.

Fauci همواره انجام مصاحبه های رسانه ای با طیف وسیعی از رسانه ها که اذیت رئیس جمهور این فرد گفت. او همچنین بارها و بارها در تضاد و فروختن هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را بیشتر خوش پیام با علم و اطلاعات است که نشان می دهد موج دوم است. مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci صحبت نکرده و یا ملاقات چهره به چهره در چند هفته.

قبلا در این بیماری همه گیر رئیس جمهور ستایش Fauci و تبلیغ تخصص خود را. اما او نیز علنا شکسته با او در زمانی که او احساس به چالش کشیده tweeting جمعه در پاسخ به ایمنی نظرات Fauci ساخته شده در مورد از سرگیری فوتبال است.

"تونی Fauci هیچ ربطی به فوتبال NFL. آنها در حال برنامه ریزی بسیار امن و کنترل شده باز. اگر آنها نمی ایستادن برای سرود ملی و بزرگ ما پرچم آمریکا, من نمی توان به تماشای!!!" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

پرسید که آیا این جلسات هرگز بازگشت مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: جمعه بعید بود که به جای او خواهد بود که به ارائه اطلاعات جدید پس از مشاوره با Birx.

نیروی کار هنوز هم در دیدار هفتگی در پشت درهای بسته و میله میله برای جمع آوری در روز جمعه.

وقتی پرسید که آیا او شخصا حضور تولسا تجمع Fauci گفت: "البته که نه" با توجه به سن و هشدار داد هر کسی که رفتن به پوشیدن ماسک صورت هر چند تهمت مبارزات انتخاباتی می گوید که نمی خواهد نیاز است.

این می آید با وجود تهمت و دولت خود به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری جدید هدایت است که طبقه بندی جمعیت عظیمی تنظیم به عنوان "بالاترین خطر" به ویژه هنگامی که آن را ممکن است برای مردم به شش فوت از هم جدا.

BOK مرکز درخواست کرده است بیشتر ایمنی طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که از 24 ساعت قبل از این رویداد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده یکی است. کمپین مقامات هشدار داده اند افراد با شرایط از پیش موجود و یا عوامل دیگر که آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا و مبارزه با این ویروس به حضور در روز شنبه تجمع که در آن هواداران به حال به امضای دیجیتال چشم پوشی انتشار مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور از هر گونه مسئولیت اگر آنها مریض است.

"شده اند وجود دارد به طور منظم مکالمات بین مقامات ارشد دولت و مسئولان این کمپین در مورد مراحل و اقدامات احتیاطی می شود که" یک مقام کاخ سفید گفت. "هیچ کس در نظر گرفتن این آرامی."

اوکلاهما نیز شاهد افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد با 100 درصد افزایش Tulsa County فقط این هفته به بالاترین سطح در دولت است. یکی از دلایل اصلی این کمپین تصمیم به برگزاری تجمع در چه زودتر دولت این است که در حال حاضر در فاز سه.

یک مقام کاخ سفید گفت که اعضای نیروی کار شده اند مشورت و ارائه شده ورودی با خیال راحت به برگزاری تظاهرات و اشاره کرد که تولسا جمع است دستورالعمل زیر را وظیفه نیروی کمک برای نوشتن یک فاز و سه بازگشایی.

همانطور که کاخ سفید اقدام به محوری برای یک پیام اقتصادی و احیای دوباره باز شده است وجود دارد ذاتی تنش برای اعضای نیروی کار که می خواهند برای ادامه تشویق آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل CDC در حالی که رضایت رئیس جمهور عمومی تمایل به حرکت فراتر از ویروس.

این هفته پنس گذراند سرمقاله خود گفت: "ما در حال برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن."

به درایو صفحه اصلی که پیام معاون رئیس جمهور صرف زمان در خارج از واشنگتن در این هفته mingling با تعداد زیادی از مردم در حوادث است که متناسب با نگاه و احساس به همان اندازه مانند قبل از همه گیر زندگی به عنوان مکان او اجازه می دهد تا بازدید.

پنس راه می رفت از طریق یک رستوران شلوغ که در آن کاربران نیست با پوشیدن ماسک از جمله سالمندان جانباز معاون رئیس جمهور مطرح side-by-side برای یک عکس. هر نشانه ای از یک بیماری همه گیر در حال انجام بودند به حداقل برسد.

جدول که پنس خوردن ناهار بود که به لحاظ اجتماعی فاصله از دیگران در رستوران, به عنوان مثال. اما برای به دست آوردن وجود دارد و او تا به حال به راه رفتن در اصل شانه به شانه با مردم که صف دو طرف باریک بخشی از رستوران و اعضای مخاطبان در هوای آزاد, سخنرانی برای کارگران در یک کارخانه تولید نشسته بودند شش فوت از هم جدا.

تقریبا هیچ کس در مخاطبان عینک ماسک. پنس انجام مصاحبه با خبرنگاران محلی که نیست با پوشیدن ماسک. کارکنان خود را و جزئیات امنیتی نمی پوشیدن ماسک. و راهنماهای در تور خود را از یک کارخانه تولید نبودند اجتماعی فاصله گرفته و یا با پوشیدن ماسک.

"هر روز ما یک روز نزدیک به قرار دادن coronavirus در گذشته" پنس گفت: در سخنرانی خود.

مقامات کاخ سفید حفظ پنس و تهمت می تواند متفاوت از دیگران است زیرا آنها در حال آزمایش روزانه. دستیاران که از نزدیک با کار آنها را نیز تست شده به طور منظم — یک گروه کوچک حتی روزانه — و خبرنگاران که با سفر معاون رئیس جمهور باید coronavirus آزمایشات قبل از هر سفر.

رئیس جمهور سیاسی دستیاران نگران روایت است که ممکن است پدیدار شود اگر وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد در اوکلاهما پس از تجمع به گفته افراد نزدیک به کاخ سفید است. که همچنین به احتمال زیاد پیچیده برنامه ریزی آینده کرده است.

هفته آینده رئیس جمهور است headlining یکی دیگر از رویداد در مقیاس بزرگ با هزاران نفر از دانش آموزان در یک ققنوس megachurch. دولت دیده می شود ثابت سربازان ارتش در موارد این هفته با بازگشت به عقب سوابق تک روز افزایش پنج شنبه و جمعه با توجه به Arizona Department of Health Services.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب