مورد عجیب "Anamika Shukla" ذکر شده به عنوان معلم در 9 تا مدارس

یک زن در گندا را وزارت آموزش و پرورش دفتر او ادعا کرد اسناد استفاده می شود برای تقلبلکنو: یک Uttar Pradesh, مع

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

یک زن در گندا را وزارت آموزش و پرورش دفتر او ادعا کرد اسناد استفاده می شود برای تقلب

لکنو:

یک Uttar Pradesh, معلم مدرسه بود استخدام با حداقل نه مدارس گفته بدون در نظر گرفتن یک کلاس در یک, عجیب و غریب است که یک بار دیگر برجسته فساد در دولت را در سیستم آموزش و پرورش.

پنج پلیس موارد واصل شده اند در برابر معلم که نامش در این پرونده است "Anamika Shukla". اما در یک پیچ و تاب و در مورد آن به نظر می رسد که اصلی Anamika Shukla بیکار است و شش معلمان دیگر دریافت حقوق و دستمزد با استفاده از نام او که اتفاقا ترجمه برای "بی نام".

در هفته گذشته روزنامه های محلی گزارش داد که اسناد و مدارک به نام "Anamika Shukla" استفاده شد حداقل 25 Kasturba گاندی Vidyalayas یا دولتی مدارس دخترانه. این گزارش ادعا شده که تجمعی حقوق و دستمزد Rs 1 کرور کشیده شد به نام "Anamika Shukla" در طی 13 ماه از این 25 مدارس.

اضافه کردن به رمز و راز یک زن به نام تبدیل شده تا در بخش آموزش و پرورش در اوتار پرادش را گندا شهر در این شب که ادعا شد "واقعی Anamika Shukla" و این که او اسناد استفاده می شود برای تقلب بدون دانش خود را .

"در سال 2017, من, درخواست برای این پست از علم معلم در مدارس دولتی در پنج تا مناطق اما من هرگز به کار" Ms Shukla گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

"من از گزارش های رسانه ها که بسیاری از مردم در حال کار در دولت های مختلف مدارس با استفاده از اسناد و مدارک من. بنابراین من فکر کردم من باید به اینجا می آیند و خودم در حال حاضر قبل از اینکه مقامات دولتی" Ms Shukla به رسانه ها گفت.

آموزش و پرورش رسمی بی درنگ اعلام کرد که او اصلی Anamika Shukla. "به نظر می رسد اسناد و سوء استفاده شده است و او حتی از آن آگاه گفت: Indrajit Prajapati.

تا دولت اعتراف کرد که تقلب شده اما ادعا کرد که روزنامه گزارش شد تا حد زیادی اغراق شده است. "اولین شکایت علیه این معلم به نام Anamika Shukla ثبت شده در غرب تا Baghpat پس از برخی بی نظمی ها تشخیص داده شد توسط مقامات در وزارت آموزش و پرورش وجود دارد. ما پس از آن دستور داد یک تحقیق جامع" Satish Dwivedi, Uttar Pradesh اساسی وزیر آموزش و پرورش گفت: خبرنگاران امروز.

این تحقیقات نشان داد که همان اسناد به نام "Anamika Shukla" استفاده شد شغل تمام وقت به عنوان معلم علوم در نه مدارس در مناطق مختلف.

"این فرد پیوست شش نفر از این مدارس و ما پرداخت می شود در مجموع Rs 12,24,000 به عنوان حقوق و دستمزد در این نام در سال گذشته" آقای Dwivedi گفت.

در روز شنبه یک معلم مدرسه بود که با استفاده از اسناد و مدارک به نام "Anamika Shukla" به اشتغال در یک مدرسه در بالا را کسگنج منطقه دستگیر شد اما تحقیقات نشان داد او نام واقعی بود پریا و که او تا به حال پرداخت بیش از Rs 1 لاخ به tout سال گذشته برای این کار است.

"مردی به نام راج رو من کار" معلم به خبرنگاران گفت: پس از دستگیری او.

این زن گرفتار شد و پس از یک مدرسه در کسگنج تصمیم به پیگیری کردن دائمی میا معلم علوم بود که در پرداخت حقوق و دستمزد.

"او یک معلم علوم در Kasturba گاندی مسکونی مدرسه برای دختران در منطقه ما. ما شروع به ساخت سوالات پس از دستور به بررسی این شخص اعتبار. در این فرایند ما با صدور اطلاعیه به این Anamika Shukla' چند روز پیش. این زن پس از آن یک مرد با یک استعفا نامه به دفتر من" گفت: Anjali Agarwal یک آموزش و پرورش مسئول در کسگنج.

"افسر گفت: پلیس و مرد ترسیم شد به یک ماشین پارک شده در نزدیکی. یک زن نشسته در ماشین گفت: او Anamika Shukla. پلیس او را دستگیر," Ms Agarwal گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de