صرفه جویی تا 60 ٪ تخفیف های جدید فرش در فرش ایالات متحده آمریکا روز یادبود قبل از فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تعجب: روز

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تعجب: روز یادبود در این آخر هفتهو تخفیف در ارتباط با تعطیلات در حال حاضر شروع به رول در. اگر شما در شکار برای یک فرش جدید این است که زمان زیادی را برای خرید یک—و اگر شما می خواهید برای خرید یک ASAP فرش ایالات متحده آمریکا روز یادبود قبل از فروش است که یک محل عالی برای شروع است. بودجه پسند خرده فروش ارائه شده است تا 60 درصد هزار نفر از فرش در تمام سبک ها پس از اینکه خود را در سبک boho, مدرن, قدیمی, و یا ترکیبی شما مطمئن هستید برای پیدا کردن چیزی است که مناسب فضای خود را. را بررسی کنید برخی از مورد علاقه ما از فروش زیر.

Elderidge بافت راه راه فرش منطقه

نیاز به یک کمی بافت به زنده شدن نام خود را به فضا ؟ شروع با این boho فرش که ویژگی های shag راه راه و یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از الگوهای. سفید و خاکستری رنگ را نگه می دارد همه چیز دارند و آن را مناسب برای تقریبا هر فضا—اگر چه شما همچنین می توانید برای سفید و جین آبی گزینه برای یک کمی تیره تر نگاه کنید.

خرید: Elderidge بافت راه راه منطقه فرش $258.69 $131.70

بسفر قبیله ای پنل فرش منطقه

در آغوش رنگ های جسورانه با این چشم نواز فرش. نارنجی و قرمز رنگ ترکیب برای ایجاد یک نگاه خیره کننده که هنوز هم گرم و دعوت در حالی که دقیق الگوهای آن را سنتی استعداد. جفت آن را با چوب و مبلمان و یا قهوهای مایل به زرد مبل چرم به نگاه کامل.

خرید: بسفر قبیله ای منطقه پنل فرش $193.69 $90.80

Silvics ابریشمی درخشش Shag سجاده

آمپر تا دنج عامل با این ضخامت موی زبر فرش در دسترس در هر دو رنگ سفید و خاکستری است. مناسب برای یک اتاق خواب و یا دفتر کوچک فضای آن را فورا هوا قطره هر اتاق آن در -- نه به ذکر است آن را به طور جدی راحت زیر پا. اضافه کردن برخی از طبقه بالش و تعداد زیادی از پرتاب پتو و شما باید یک فضای است که می تواند سخت به ترک.

خرید: Silvics ابریشمی درخشش Shag سجاده $323.69 $146

Princesa روکش شاهوار ترنج فرش

یکی دیگر از فهرست الهام گرفته از قطعه این ترنج فرش دارای پژمرده نگاه است که شما متناسب با هر boho فضا. گرم تن پرتقال آن را امروزی تر و شیک احساس می کنید که کنتراست خوبی با نیروی دریایی مبلمان تیره یا لهجه قطعات. آن را برای ساخته شده است ترافیک سنگین پا بیش از حد, بنابراین احساس رایگان به آن را در منطقه زندگی خود را و یا اتاق ناهار خوری.

خرید: Princesa روکش شاهوار ترنج فرش $193.69 $88.80

بسفر متحد پرنده چشم الماس فرش

بنی Ourain فرش سبک است که قطعا زرق و برق دار, اما آن را نیز به خوبی در همه جا. اگر شما را دوست دارم نگاه کنید اما می خواهید چیزی کمی متفاوت در نظر گرفتن این الماس-طرح فرش. آن است که محبوب الگوی هندسی و رنگ سیاه و سفید طرح اما الماس کوچکتر هستند و این الگو شکسته توسط striping. اگر شما می خواهید چیزی تیره تر آن نیز موجود است در رنگ خاکستری و آبی.

خرید: بسفر متحد پرنده چشم الماس فرش $196.29 $71tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im