Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روسیه می بیند ترین آن مرگ و میر در یک روز; FDA به صورت تاخیر در آزمایش های بالینی

متحده در سراسر ایالات متحده همچنان به نمودار مسیر خود را در تلاش برای نخ سوزن بین سلامت عمومی نگرانی و تلاش بر

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

متحده در سراسر ایالات متحده همچنان به نمودار مسیر خود را در تلاش برای نخ سوزن بین سلامت عمومی نگرانی و تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد در میان توده بیکاری است. یکی دیگر از 2.1 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته در حالی که در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته رسیده 21.05 میلیون, یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از کارگران ،

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.83 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 360,800
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.72 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 101,600

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اولین, چینی, شرکت های هواپیمایی کار بیشتر پروازهای مسافری از آمریکا حامل

9:40 p. m. و — چینی شرکت های هواپیمایی برای اولین بار در مسیر کار بیشتر پروازهای مسافری از آمریکا و همتایان خود در این ماه در یک شیفت رانده شده توسط coronavirus. چینی شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش پرواز خود را در ماه ژانویه به عنوان ویروس شروع به گسترش در چین است. خطوط هوایی ایالات متحده در زمان مشابه اقدامات در ماه های مارس و آوریل زمانی که موج از عفونت آمار آمریکا.

چینی حامل عمل نزدیک به 200000 نفر مسافر پرواز جت از طریق مه 27 در حالی که خطوط هوایی ایالات متحده به پرواز در آمد کمتر از 170,000 با توجه به حمل و نقل هوایی اطلاعات شرکت مشاوره Cirium. چینی حامل در حال حاضر عامل 35 درصد کمتر از سال گذشته سطوح و خطوط هوایی ایالات متحده برنامه های پایین و نزدیک به 75 درصد این شرکت گفت.

حامل حال کاهش پروازهای پس از ویروس محدودیت های مسافرتی و پناهگاه در محل سفارشات سوار تقاضا به پایین ترین امتیاز در دهه. در حالی که رزرو در حال چیدن از نقطه کم به عنوان بهار و تابستان اوج فصل مسافرت می شود در جریان ایالات متحده تقاضا هنوز هم پایین حدود 87% از یک سال پیش با توجه به اطلاعات فدرال. —لسلی Josephs

داو اسلاید 100 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن چین در کنفرانس خبری

9:34 p. m. و — میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 148 امتیاز یا 0.6% به عنوان معامله گران braced برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری در ایالات متحده-چین روابط. S&P 500 تضعیف 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت بود تا فقط 0.1 ٪ است.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت. —Melodie وارنر

ایالات متحده نرخ پس انداز رکورد بازدید به عنوان coronavirus باعث می شود آمریکایی ها به ذخایر نقدی

9:13 p. m. و شخصی نرخ پس انداز ضربه تاریخی 33% در ماه آوریل ایالات متحده آمریکا اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی گفت. این رای — چقدر مردم صرفه جویی به عنوان یک درصد از درآمد یکبار مصرف — تا کنون بالاترین پس از این بخش آغاز شده ردیابی در 1960s.

افزایش پس انداز آمد و به عنوان هزینه های کاهش یافته و رکورد 13.6 درصد در ماه. این ویروس مرگبار که باعث شده است که بیش از 40 میلیون آمریکایی به فایل برای بیکاری فلج کرده است, هزینه های مصرف کننده عادات. —مگی فیتزجرالد

موارد جدید در ادامه به افزایش در آمریکای لاتین

هیچ-مستند سوئد گزارش رشد اقتصادی در سه ماه اول سال

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. - سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

7:55 p. m. و سوئد رشد اقتصاد در نرخ سالانه از 0.4 درصد در سه ماه اول سال اطلاعات رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد پس دولت contrarian تصمیم به اعمال کامل coronavirus مستند.

نوردیک کشور گزارش قوی تر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه اول حتی به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی ثبت شدید اقتصادی انقباض بیش از مدت مشابه.

از جمعه, سوئد گزارش شده بود بیش از 35,000 عفونت با 4,266 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آن را دارای بالاترین Covid-19 مرگ و میر سرانه هر کشور در سراسر جهان با توجه به یک نورد متوسط گذشته بیش از هفت روز است. —سام مردیت

روسیه می بیند رکورد روزانه افزایش Covid-19 مرگ و میر

یک کارمند و یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در جمهوریخواه بالینی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

Yegor Aleyev | TASS | گتی ایماژ

7:28 p. m. و — روسیه گزارش 232 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در 24 ساعت گذشته بازتاب این کشور بالاترین یک روز سنبله در Covid-19 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

به این معنی رسمی این کشور coronavirus تلفات صعود به 4,374.

تنها در ایالات متحده و برزیل ثبت کرده اند بیشتر موارد از coronavirus از روسیه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

انتظار تاخیر در غیر Covid بالینی سابق FDA آمریکا

7:20 p. m. و — آزمایش های بالینی از مواد مخدر و درمان و واکسن ربطی به Covid-19 به احتمال زیاد خواهد شد در صورت تاخیر در رفتن به جلو به عنوان آژانس تمرکز منابع خود را در ویروس سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

"بسیاری از شرکت های دارویی قرار داده و آزمایش های بالینی بر روی نگه دارید," او گفت:, و اضافه کرد که برخی از شرکت ها نمی رفتن به جلو با برنامه ریزی محاکمه و دیگران را به حالت تعلیق در حال انجام آزمایشات. "آژانس شده است نگه داشتن" تا کنون Gottlieb اضافه شده است.

FDA قرار داده و از راهنمایی های جدید مورخ 26 مه گفت که آژانس ممکن است نیاز به اولویت بندی منابع از آنجا که کارکنان آن کشیده است ،

"با بسیاری از کارکنان مشغول به کار در COVID-19 فعالیت های ممکن است که ما قادر خواهد بود برای حفظ فعلی ما سطح عملکرد در جلسه هدف خرما به طور نامحدود" آژانس گفت. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

اتحادیه اروپا وعده بررسی سریع از remdesivir به عنوان درمان بالقوه

یک تکنسین آزمایشگاه بازرسی ویال پر از تحقیقاتی بیماری کروناویروس (COVID-19) درمان مواد مخدر remdesivir در علوم جلعاد تسهیلات در La Verne, کالیفرنیا, ایالات متحده در 11 مارس سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 11 مارس سال 2020 است.

Gilead Sciences Inc | ایسنا

6:59 p. m. و — اتحادیه اروپا خواهد شد انجام یک بررسی سریع از جلعاد را remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 شبکه هپاتیت ایران گفت: با توجه به رویترز.

سلامت تنظیم کننده گفت: آن انسانی داروهای کمیته بررسی مواد مخدر در یک جدول زمانی "کاهش می یابد به حداقل مطلق,", و اضافه کرد که شرکت biopharmaceutical جلعاد هنوز به درخواست برای تصویب درمان رویترز گزارش داد.

سازمان غذا و دارو در اوایل این ماه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده از remdesivir برای درمان Covid-19 بيمار. این بدان معناست که پزشکان می توانند با استفاده از این دارو در بیماران بستری مبتلا به این بیماری حتی اگر مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: San Francisco منتشر بازگشایی جدول زمانی ماراتن بوستون لغو شدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن