داو جهش 300 امتیاز به عنوان وال استریت فرار هفته ادامه

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران همچنان به دست و پنجه نرم کردن با این بازار وحشی ح

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران همچنان به دست و پنجه نرم کردن با این بازار وحشی حرکت از این هفته.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 317 امتیاز بالاتر یا 1.3%. S&P 500 به 1.5 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.8%.

در اینجا داستان که در حال حرکت بازار:

"بعد از سه تا شش هفته به احتمال زیاد مهم برای بازارهای مالی هستند اکثر کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را به درجات مختلف گفت:" اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه در یک توجه داشته باشید. سهام در حال حاضر "قیمت در برخی از درجه ای از بازگشایی موفقیت است."

اما "ما همچنان به این باور است که هزینه های مصرف کننده ممکن است کندتر به بازگشت از بازار به نظر می رسد در حال حاضر انتظار می رود" رن اضافه شده است.

سهام از MGM اقامتگاههای تفریحی هواپیمایی متحده زندگی می کنند و ملت و سرگرمی همه افزایش بیش از 4 درصد. این شرکت ها باید همه ضرب و شتم گرفته در این سال در میان اقتصادی جهانی shutdown. آمازون و Facebook در ضمن شروع به پریدن کرد و به بالاترین رکورد.

عمده به طور متوسط کاهش یافت و خود را در جلسه اخیر بعد از ظهر سنا به تصویب یک لایحه که افزایش نظارت از شرکت های چینی است. این لایحه همچنین نیاز به شرکت های چینی به delist از ایالات متحده. ایالات متحده ذکر شده سهام Alibaba, Baidu و JD.com همه سقوط از اوج خود در میان اخبار.

این لایحه به تصویب رسید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی در روز قبل از آن: "برخی از wacko در چین منتشر شد فقط یک بیانیه سرزنش همه به غیر از چین برای این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. لطفا توضیح دهید که به این پیش بینی است که آن را 'بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل!"

در روز سه شنبه شاخص Dow کاهش یافته و نزدیک به 400 امتیاز پس از یک گزارش با ابراز نگرانی قبلا علنی محاکمه نتایج جستجو برای مدرن پتانسیل coronavirus واکسن.

کسانی که حرکت در آمد و پس از شاخص های Dow و S&P 500 به سیستم وارد شده در یکی از بهترین روز اجرای برنامه از اوایل ماه آوریل است. داو به دست آورده بیش از 900 امتیاز است که روز به روز بر امید ممکن است Covid-19 مواد مخدر و بهبود اقتصادی از reopenings.

"کلی بازار سهام به تنها بخش کوچکی از آن هیولا به دست آوردن از [دوشنبه] که واقعا تشویق شد که تقویت بیشتر از روز با چشم انداز یک دوره جلوتر از 'بهتر اخبار,'" گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، "با re-دهانه در حال حاضر رواج مورد کشور, به نظر می رسد تقریبا مطمئن است که اساسی اقتصادی و درآمد و گزارش به رهبری برای یک دوره بهبود است."

"همراه با یک ویروس رهبری به آن ضعیف فصل تابستان و واکسن آزمایش کامل برو شاید بازار سهام می تواند پشتیبانی می شود چیزی غیر از تزریق نقدینگی و مالی آب" اضافه شده Paulsen.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت: وزارت خزانه داری و فدرال رزرو هستند "به طور کامل آماده شده را به زیان" باقی مانده سرمایه از coronavirus کمک مالی. Mnuchin گفت: کمیته بانکی سنای او آماده است برای توزیع کل 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کمک به کسب و کار مبارزه نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس بانک فدرال جروم پاول همچنین تصریح کرد: بانک مرکزی تعهد به برنامه های با هدف حفظ بازارهای عملکرد و گرفتن پول به کسانی که به آن نیاز دارید در طول coronavirus بحران است.

داو پایین است کمی بیش از 15 درصد و شاخص S&P 500 حدود 9.5 درصد در سال 2020 است. نزدک است که هنوز هم حلق آویز به آن مثبت 2.4% افزایش برای سال.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 4.9 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 1.5 میلیون نفر از کسانی که عفونت در ایالات متحده به تنهایی.

فدرال رزرو قرار است به انتشار آن جلسه در 2 ساعت و همکاران.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن