مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, انتشار فهرست شرکت هایی که دریافت پول بیشتر از کسب و کار کوچک کمک مالی وام

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید مشاور ارشد Ivanka Trump, گوش دادن در شرق اتاق رویداد برجسته چک Protection Program (PPP) وام برای کسب و کارهای کوچک منفی تحت تاثیر این بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 28 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک در روز دوشنبه فاش کرد که نام بسیاری از کسب و کارهای کوچک که به آن قرض پول تحت یک برنامه در نظر گرفته شده برای بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

افشای میان مطالبات از دموکرات ها برای شفافیت بیشتر در اطراف چک حفاظت از برنامه و یا PPP بودجه تاسیس به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این بهار.

[لیست کامل در دسترس است در اداره کسب و کار کوچک وب سایت که شما می توانید در اینجا. ما از طریق ترکیب داده ها در حال حاضر است.]

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin موجب اعتراض از دموکرات ها در زمانی که او در اصل ضمنی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد افشای اسامی شرکت کنندگان است. خزانه داری و SBA بعد معکوس البته گفته آنها خواهد افشای نام و جزئیات دیگر در مورد کسب و کار است که در زمان PPP وام از 150.000 دلار و بالاتر.

کسانی که وام های نمایندگی نزدیک به سه چهارم از کل وام دلار تصویب شده اما به مراتب کوچکتر از تعداد واقعی وام. حدود 87 درصد از وام های بودند که برای کمتر از $150,000 با توجه به SBA.

SBA منتشر شد جزئیات دیگر در مورد برنامه دوشنبه از جمله:

  • آن را تایید کرده است 4.9 میلیون وام در مجموع به مبلغ بيش از 521 میلیارد.
  • شرکت گفت که کمک های مالی پشتیبانی بیش از 51 میلیون شغل است. اما کسب و کار گزارش مجموع زمانی که آنها اعمال می شود به صورت وام و مشخص نیست که چگونه بسیاری از کسانی که کارکنان ماند در حقوق و دستمزد.
  • این برنامه دارای حدود 132 میلیارد دلار در بودجه باقی مانده است.
  • متوسط وام $107,000.
  • متقاضیان در کالیفرنیا دریافت پول بیشتر به طور کلی با $68.2 میلیارد به دنبال تگزاس در $41.1 میلیارد و نیویورک در $38.3 میلیارد دلار است. کسب و کار در کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک که وام دریافت گزارش داشتن حدود 4.1 میلیون 2.7 میلیون و 2 میلیون مجموع کارکنان بود.
  • کسب و کار از لحاظ اقتصادی در مضطرب مناطق به عنوان تعیین شده توسط SBA کردم نزدیک به 23 درصد از وام در پول در حالی که شرکت ها در مناطق روستایی دریافت حدود 15 درصد از بودجه.
  • صنایع گرفتن بزرگترین سهم از خالص PPP دلار شد, بهداشت و کمک های اجتماعی و حرفه ای, علمی و فنی, خدمات ساخت و ساز و تولید است.

PPP هدف این است که به ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک کمک به آنها را به شناور باقی می ماند و کارکنان برای حفظ شغل خود به عنوان coronavirus قرار می دهد اقتصاد ایالات متحده در خود نگه دارد.

شرکت هایی که حفظ بسیاری از حقوق و دستمزد خود را از طریق span وام ممکن است تبدیل آن وجوه را به اعطای.

در میان قابل توجه دریافت کنندگان یوسف کوشنر عبری آکادمی در نیوجرسی است که به نام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر پدربزرگ و وام در محدوده از $1 میلیون به $2 میلیون. جارد کوشنر پدر و مادر' بنیاد خانواده پشتیبانی از مدرسه NBC گزارش داد.

در حالی که هدف از این برنامه برای کمک به بیمار شرکت با کمتر از 500 کارکنان اثربخشی آن باقی مانده است معلوم نیست. بزرگتر و عمومی شرکت در ابتدا در زمان استفاده از شل زبان نوشته شده است به شیر وجوه خود را.

اموزش نوازی, گروه که صاحب روت کریس استیک زنجیره Sloanetoyotaglenside و ShakeShack در میان کسانی که در زمان PPP وام. به طوری که لس آنجلس لیکرز.

آنها — و بسیاری از شرکت ها و در نهایت بازگشت پول پس از اعتراض عمومی. بیش از 30 میلیارد دلار در وام بازگردانده شدند کلی ارشد مقامات دولت که کاهش یافته است به نام روز دوشنبه گفت:.

قانونگذاران نیز تحت فشار قرار دادند برای پیدا کردن اگر سیاستمداران و یا خانواده خود را' گرفته شده در بودجه از برنامه است. هرزه ویکی Hartzler R-Mo. در روز پنج شنبه فاش کرد که خانواده اش کسب و کار دریافت نزدیک به $480,000.

این برنامه در ابتدا نورد در مارس ارائه $349 میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک. پس از آن بودجه به سرعت فرار دولت پر برنامه با اضافی $310 میلیارد.

برنامه منتقدان ابراز نگرانی کرده اند مقدار بکر بودجه می تواند نشان می دهد که مناطق روستایی و یا اقلیت متعلق به کسب و کار با ضعیف تر و یا هیچ روابط بانکی باید به حال مشکل دسترسی به امداد پول است. بیش از 40 درصد از کسب و کار کوچک صاحبان مجبور به بستن مغازه به عنوان نتیجه همه گیر.

دموکرات ها به دنبال اطمینان برنامه های ایجاد شده برای کمک به خیابان اصلی به اندازه کافی در رسیدن به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارید. این لایحه در کنگره تصویب به پر کردن برنامه در مارس شامل 60 میلیارد دلار به طور خاص برای وام دهندگان در پاسخ به نگرانی ها در مورد کسب و کار بدون بانکداری سنتی ارتباط دسترسی به وام.

در ماه گذشته کنگره با تصویب لایحه تسهیل شرایط برای چگونه کسب و کار می تواند استفاده از بودجه و واجد شرایط عفو و بخشش. این کاهش سهم وام است که باید یک شرکت باید صرف حقوق و دستمزد و به آنها یک دوره طولانی تر از زمان برای استفاده از پول است.

مجلس نمایندگان به دنبال سنا در عبور از یک اندازه گیری چهار شنبه به گسترش برنامه درخواست مهلت از تاریخ 30 ژوئن تا اوت. 8.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه امضا و به قانون تمدید موقت از PPP تنظیم یک برنامه جدید مهلت Aug. 8 از 30 ژوئن. هر دو مجلس کنگره رای به تصویب پسوند هفته گذشته است.

— CNBC کیت راجرز و بتسی بهار کمک به این گزارش

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته یک Shake Shack رستوران در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

Adnrew Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن